Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.289
|
čitano: 13.455.003
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
nine kaže...

@mitsuoka

ma ima dosta tih crnih felgi sa crvenom crtom.

To ti nisu stock felge od GTI-a.

 

To je sa GTI 30 Anniversary, ali ni one čak nemaju tu rigu, ali GTI V felge su aluminij boja sa biće neki djir antracit rubovima. Proguglaj, par puta sam guglao da budem siguran

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 18:02 (Mitsuoka).
13 godina
offline
Vaš Auto Snova

štajaznam .. valjda si u pravu, neda mi se googlati.. ali velim da sam ih nekoliko vidio po gradu pa sam automatski pretpostavio da su stock {#}

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
15 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Vidim da vam se baš i ne sviđa ova 5ica GTI.Svejedno,ja se ne bih bunio kad bih ga mogao uvest u garažu a vjerujem da ne bi vi.Eh,da su mi starci još uvijek zajedno nagovorio bi ja starog da digne kredit i da uzme šesticu,a umjesto toga sam zapeo sa ovime +još je žuta boja {#}. Tko ima plaću 5,6 k kuna uopće mu nije puno dati 1000 kn mjesečno za kredit na 10 godina tako da ovaj golfić nije tak ni skup za čovjeka koji ne misli skoro mjenjat auto.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 19:12 (big_guy).
13 godina
offline
Vaš Auto Snova

Novi Ferrari F12 Berlinetta će biti predstavljena u Ženevi za par dana... ne izgleda loše :P

 

Evo i par klipova na koje sam naišao zadnjih dana. GTR ima pakleni zvuk, ali bez ikakvog razmišljanja bi uzeo Porschea...sportski, a opet gospodski uglađen i nema prenapadan izgled.

 

 

 

 

Live Free and Drive Hard
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 19:24 (Apachy).
16 godina
offline
Vaš Auto Snova

Kad ste vec na Golfa.

 

Da sad uzimam autek, mislim da bi opet isel na Golfa, V ili Audia A4. Premda bi neizvozenog A4 bilo tesko pronac.

Recimo ova boja mi je prekrasna, odlicno mu odgovara.

 

Neki stilizirani mi nije ovaj prelos, al te obrve su visak i ipak je KS premalo, al to bi se sve dalo rijesit :)

Definitivno najljepsi mi Golf.

 

A od dream autica, hm...

 

RS5 (valjda i sam vrag vozi takvog :D), GTR (premocna straznjica), R8 (stvarno perfekcija), Maserati GT Sport (takodjer perfekcija, vjerovatno najbolji zvuk, plazio sam na obicnoj verziji jednom na sajmu...)

 

Ni Ford GT500 Shelby nije los :D

A tek novi Camaro jos k tome ZL1 {#}, strava auto...

Truth in engineering.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
Batista kaže...

Kad ste vec na Golfa.

 

Da sad uzimam autek, mislim da bi opet isel na Golfa, V ili Audia A4. Premda bi neizvozenog A4 bilo tesko pronac.

Recimo ova boja mi je prekrasna, odlicno mu odgovara.

 

Neki stilizirani mi nije ovaj prelos, al te obrve su visak i ipak je KS premalo, al to bi se sve dalo rijesit :)

Definitivno najljepsi mi Golf.

 

A od dream autica, hm...

 

RS5 (valjda i sam vrag vozi takvog :D), GTR (premocna straznjica), R8 (stvarno perfekcija), Maserati GT Sport (takodjer perfekcija, vjerovatno najbolji zvuk, plazio sam na obicnoj verziji jednom na sajmu...)

 

Ni Ford GT500 Shelby nije los :D

A tek novi Camaro jos k tome ZL1 {#}, strava auto...

Ovaj GOLF VI GTI je predobar,osobito u bijeloj boji,mada mi je R model ljepši...

Btw,koji auto voziš?A što se tiče

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 19:59 (big_guy).
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
big_guy kaže...

Ovaj GOLF VI GTI je predobar,osobito u bijeloj boji,mada mi je R model ljepši...

Btw,koji auto voziš?

Golf IV.

 

Meni su na R-u debilne ispusne cijevi, stavili su ih ni "vrit ni mimo"...

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 19:57 (Batista).
15 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

e hebemu mater i zenama.

danas me u srcu prerezalo.

 

 

prvo: mercedes b klasa, novi, dva umirovljenika unutra, zensko vozi, iza ima kuku, ide rikverc i pogodi iza novi polo u onaj prelijepi prednji spoiler dolje i otrgne ga za 2-3cm.

 

drugo: zena vozi neki seat karavan, ide rikverc, a ima neka alfica malo starija i puknula ga malo jace i onaj cijeli prednji dio na alfici gdje se nalazi znak jer znak malo van stoji je punkuo.

 

nebres vjerovat.. i to na istom parkiralistu na isto mjestu.

ajde dobro, jedna registarcija ja bila čk pa osobno to oprastam.

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 20:30 (luka_cro).
12 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
luka_cro kaže...

e hebemu mater i zenama.

danas me u srcu prerezalo.

 

 

prvo: mercedes b klasa, novi, dva umirovljenika unutra, zensko vozi, iza ima kuku, ide rikverc i pogodi iza novi golf polo u onaj prelijepi prednji spoiler dolje i otrgne ga za 2-3cm.

 

drugo: zena vozi neki seat karavan, ide rikverc, a ima neka alfica malo starija i puknula ga malo jace i onaj cijeli prednji dio na alfici gdje se nalazi znak jer znak malo van stoji je punkuo.

 

nebres vjerovat.. i to na istom parkiralistu na isto mjestu.

ajde dobro, jedna registarcija ja bila čk pa osobno to oprastam.

Boldano: braco, šta pušiš ti?

Watercooled CPU. KUPUJEM 120mm VENTOVE-PROZIRNI, PLAVE LED, 3-pin PRIKLJUČAK, 3 KOMADA, ISTE MARKE
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
dombak1608 kaže...

hehehhe, zmotali ste me kad zadnji par postova samo golf, gofl :D

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
14 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Batista kaže...

Kad ste vec na Golfa.

 

Da sad uzimam autek, mislim da bi opet isel na Golfa, V ili Audia A4. Premda bi neizvozenog A4 bilo tesko pronac.

Recimo ova boja mi je prekrasna, odlicno mu odgovara.

 

Neki stilizirani mi nije ovaj prelos, al te obrve su visak i ipak je KS premalo, al to bi se sve dalo rijesit :)

Definitivno najljepsi mi Golf.

 

A od dream autica, hm...

 

RS5 (valjda i sam vrag vozi takvog :D), GTR (premocna straznjica), R8 (stvarno perfekcija), Maserati GT Sport(takodjer perfekcija, vjerovatno najbolji zvuk, plazio sam na obicnoj verziji jednom na sajmu...)

 

Ni Ford GT500 Shelby nije los :D

A tek novi Camaro jos k tome ZL1 {#}, strava auto...

Sve to dobija novu dimenziju kad cujes zvuk u RL, nikakvi videi na YT to ne mogu docarati, neopisivo...

Ziv je Moskri, umro nije dok je gudre i murije..
14 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Dao bi guz*ce za sound starog quattroportea, ili onog plavog granturizma šta se dugo prodavao po njuškalici, kakva pila Bog te ne video.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/maserati-gransport-4.2-v8-automatik-oglas-2600997

 

Bem ti ćaću..

Cemetary gates
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 20:51 (thedream).
13 godina
offline
Vaš Auto Snova

mahh da se mene pita pol ljudi u gradu nebi imalo vozačku {#} riječi ne mogu izraziti glupost i nedostatak vozačke kulture ogromne količine vozača.

svaki dan sa posla na posao, si zaradim barem 5-10 ticketa u pakao {#}

 

a parkinge neću uopće komentirati {#} u glavnom preusko (čast iznimkama) i još uz to opet hrpa bolesnih debila {#}

kad god vidim novu ogrebotinu ili očiti udarac vrata na svojim vratima, samo kažem ... moglo je i gore {#}

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
14 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Prednji branik se uopće ne isplati lakirat u ZG kad te jednom pogode {#}{#}

Cemetary gates
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
pirat01 kaže...

Sve to dobija novu dimenziju kad cujes zvuk u RL, nikakvi videi na YT to ne mogu docarati, neopisivo...

Fakat treba imat srece vidjet postancane nabrojane aute uzivo i odlucit koji ima bolji zvuk...

Nema se para da sudjelujem na Gumballu i slicnim eventima :)

Truth in engineering.
16 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

 

Tak je jedna ženska danas u dubravi u starom Puntiću gadno na*ebala, bočni sudar taman s njene strane, jedna hitnas je bila, a druga je jurila, a nju nisu ni pokušali vadit iz auta, samo su ovratnik stavili koliko je auto bio demoliran.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
14 godina
online
Vaš Auto Snova

Jao što bih dao za Skyline R-34. Iako mi novi GTR isto nije loš, al jednostavno me izgled R-34 oduševljava svaki put iznova. Koliko znam, 3 su u HR jel? 

 

Inače, od "normalnih" auta Golf prva liga. 

 

16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Batista kaže...
pirat01 kaže...

Sve to dobija novu dimenziju kad cujes zvuk u RL, nikakvi videi na YT to ne mogu docarati, neopisivo...

Fakat treba imat srece vidjet postancane nabrojane aute uzivo i odlucit koji ima bolji zvuk...

Nema se para da sudjelujem na Gumballu i slicnim eventima :)

Najbolje zvukove daju auti sa V8 motorima, garantirano, čuo sam i vidio dosta "pila", ali V8-ce daju definitivno najljepšu simfoniju zvukova {#}

Sve je moguće... ako ne znate o čemu pričate.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
Apachy kaže...

Novi Ferrari F12 Berlinetta će biti predstavljena u Ženevi za par dana... ne izgleda loše :P

 

E, sto se toga tice :D Inace Ferrari meni nije nikad bio dreamcar nit sam ga ikad takvim smatrao , no kad bi jedan dobio na lutriji nebih se pobunio :D

http://www.vecernji.hr/vijesti/f12-berlinetta-najjaci-cestovni-ferrari-povijesti-clanak-383996

WHY SO SERIOUS ??
15 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
14 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Auto Snova

U praksi štedi maximalno 15%, no nije loše, samo se sustav relativno kompliciran.

Bistar sam kao katran.
14 godina
odjavljen
offline
Vaš Auto Snova

Ajde da vas čujem, šta biste uzeli do 5 i pol, max 6k eura, 5 vrata, minimalno kompaktna klasa.

 

Hvala :)

Bistar sam kao katran.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
Jakovp kaže...

Ajde da vas čujem, šta biste uzeli do 5 i pol, max 6k eura, 5 vrata, minimalno kompaktna klasa.

 

Hvala :)

Mazdu 3 ili 323F karavan. Toči benzin i vozi, samo se nadaj da je prethodni vlasnik rješia potrošne dijelove tipa amortizera i kočnica pošto su to već stariji auti.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
Jakovp kaže...

Ajde da vas čujem, šta biste uzeli do 5 i pol, max 6k eura, 5 vrata, minimalno kompaktna klasa.

 

Hvala :)

  Ja sam danas za te pare (malo manje) uzeo VW Poloa, 1.2, 2007. s pet vrata, istina nije kompakt ali razmisli.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2012 22:39 (FlyBoy).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš Auto Snova
Mitsuoka kaže...

Mazdu 3 ili 323F karavan. Toči benzin i vozi, samo se nadaj da je prethodni vlasnik rješia potrošne dijelove tipa amortizera i kočnica pošto su to već stariji auti.

Mazda 3 zvuči ok.

FlyBoy kaže...

  Ja sam danas za te pare (malo manje) uzeo VW Poloa, 1.2, 2007. s pet vrata, istina nije kompakt ali razmisli.

Eh, ne biram ja :)

Bistar sam kao katran.
14 godina
offline
Vaš Auto Snova

Sta mislite o novom Lambu?

Meni je prenakicen, ali na to su valjda i isli..

Ziv je Moskri, umro nije dok je gudre i murije..
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
pirat01 kaže...

Sta mislite o novom Lambu?

Meni je prenakicen, ali na to su valjda i isli..

Sexy je

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

vozaš se i najednom pljusak

16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
pirat01 kaže...

Sta mislite o novom Lambu?

Meni je prenakicen, ali na to su valjda i isli..

Ceka se nova Miura :)

 

Kao i meni svaki lambo - poseban je, al kaj je da je, fali mu sofersajba :D

Truth in engineering.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
Batista kaže...
Ceka se nova Miura :)

 

Kao i meni svaki lambo - poseban je, al kaj je da je, fali mu sofersajba :D

Aj ne njaj.

Čujem da si dao kaparu za ovo monokotač čudo:)

 {#}

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2012 23:25 (F1-IVO).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice