Musk kaže da napredak AI-ja koči nestašica napredn

poruka: 10
|
čitano: 1.838
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Musk kaže da napredak AI-ja koči nestašica napredn".
5 godina
online
Musk kaže da napredak AI-ja koči nestašica napredn

Ako definirate AGI kao pametniji od najpametnijeg čovjeka, mislim da to vjerojatno dolazi sljedeće godine ili unutar dvije godine“, izjavio je Musk

 

Ne Muskče , nitko tako ne definira AGI. Sorry.

 
2 1 hvala 0
16 godina
online
Musk kaže da napredak AI-ja koči nestašica napredn

Da to nisu bilijarde nakuckanog koda, ne bi toliko energije trebalo...

Truth in engineering.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Musk kaže da napredak AI-ja koči nestašica napredn

i ne samo to, već i pubertet kraljevskih pingvina, saharske sniježne vijavice i dostupnost rudnika dijamanata u albaniji utorkom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Musk kaže da napredak AI-ja koči nestašica nap
Ima li AGI samosvijest?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Musk kaže da napredak AI-ja koči nestašica nap
Ima je i chatgpt, al je isprogramiran/hakiran da je skriva i da ne plasi javnost.
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
6 godina
online
Re: Musk kaže da napredak AI-ja koči nestašica nap
Ovo je bilo ozbiljno pitanje, koliko sam ja shvatio najveća razlika je što AGI ima mogućnost samo učenja i samosvijesti, imam li krivu predodžbu?
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Musk kaže da napredak AI-ja koči nestašica nap
gpd kaže...

Ako definirate AGI kao pametniji od najpametnijeg čovjeka, mislim da to vjerojatno dolazi sljedeće godine ili unutar dvije godine“, izjavio je Musk

 

Ne Muskče , nitko tako ne definira AGI. Sorry.

 
Daj svoju definiciju moze?

5 godina
online
Re: Musk kaže da napredak AI-ja koči nestašica nap
Nemon kaže...
gpd kaže...

Ako definirate AGI kao pametniji od najpametnijeg čovjeka, mislim da to vjerojatno dolazi sljedeće godine ili unutar dvije godine“, izjavio je Musk

 

Ne Muskče , nitko tako ne definira AGI. Sorry.

 
Daj svoju definiciju moze?

 Prepuštam to najpametnijem čovjeku. 

15 godina
offline
Re: Musk kaže da napredak AI-ja koči nestašica nap
love2ml86 kaže...
Ovo je bilo ozbiljno pitanje, koliko sam ja shvatio najveća razlika je što AGI ima mogućnost samo učenja i samosvijesti, imam li krivu predodžbu?

 I da i ne. Na akademskoj razini, AGI se dijeli na slabu (weak) i jaku (strong) koja ima samosvijest. Kod živih bića postoji samosvijest jer imaju instinkt za preživljavanje i može ih uhvatiti strah.

Da li se umjetna inteligencija boji da je netko može isključiti ili ograničiti sposobnost? Ne ako je u pitanju Weak AI (Narrow AI).

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2024 14:59 (zzib).
12 godina
online
Re: Musk kaže da napredak AI-ja koči nestašica nap
love2ml86 kaže...
Ovo je bilo ozbiljno pitanje, koliko sam ja shvatio najveća razlika je što AGI ima mogućnost samo učenja i samosvijesti, imam li krivu predodžbu?

 IMHO djelomično krivu.

Samo učenje ima i sadašnji AI, samosvijest nije nužnost, naime i čovjek je samo jedan od rijetkih iz životinjskog carstva koji posjeduje samosvijest.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice