Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na određen

poruka: 8
|
čitano: 1.725
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na određen".
8 godina
offline
Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na određen

Kad pogledaš ove dvije, odmah je jasno da nisu ni blizu prosjeka. Čudno da žele preispitivanje standarda....

Ja rekoh
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na određen

Jbga ovi radovi su zastarjeli, jer nisu politički korektni, potpuno inkluzivni, fali im barem 50 rodova, nema crnih leševa, woke fontova i bojica, itd. 

 

 

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
12 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na odr
memulica kaže...

Jbga ovi radovi su zastarjeli, jer nisu politički korektni, potpuno inkluzivni, fali im barem 50 rodova, nema crnih leševa, woke fontova i bojica, itd. 

 

 Obzirom na kontekst, da. Ispada da bi one htjele secirati nešto crnačkih i ženskih leševa; bezveze je da su samo bijeli muškarci bili secirani.

Ja rekoh
15 godina
offline
Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na određen

1,62?  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na određen

Da niste dio tog prosjeka drugacije bi pricali.

Sa 193 cm svaki auto koji si mogu priustiti mi je premalen, sjedenje u autobusima ili avionima pakao, sva vrata u stanovima, ogledala, stolice i stolci su mi preniski, kreveti prekratki.

Proporcije robe su besmislene i sretan sam kad god mogu naci nesto s produljenim rukavima / nogavicama (ili bih trebao biti debela svinja), al' oke, to jos mozemo pripisati aktualnoj modi (koja postoji cijeli moj odrasli zivot).

A to je tek 193 cm, sto je tek s visim ljudima...

Gledam te!
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na odr
Veliki Brat kaže...

Da niste dio tog prosjeka drugacije bi pricali.

Sa 193 cm svaki auto koji si mogu priustiti mi je premalen, sjedenje u autobusima ili avionima pakao, sva vrata u stanovima, ogledala, stolice i stolci su mi preniski, kreveti prekratki.

Proporcije robe su besmislene i sretan sam kad god mogu naci nesto s produljenim rukavima / nogavicama (ili bih trebao biti debela svinja), al' oke, to jos mozemo pripisati aktualnoj modi (koja postoji cijeli moj odrasli zivot).

A to je tek 193 cm, sto je tek s visim ljudima...

 Nemoj se žaliti. Viši muškarci su uspješniji kako na poslu tako i kod žena. 

 

Šalu na stranu, mojih prosječnih 180, za Hr, s prosječnom kilažom, isto nije neka sreća, puno auta mi nije po volji. noga je 45/46 i pola modela cipela u startu nema na policama...

Ja rekoh
11 godina
offline
Re: Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na odr
Sa 197cm imam iste probleme, a otkako sam u zadru već 20 godina se čudim da po lokalnim trgovinama nikako da se nauče na relativno velik broj visokih ljudi.
Naime, u zg sam 99% vremena bio najviši u trgovini, pošti, tramvaju... u zadru svako malo naiđem na podjednako ili čak i više ljude od sebe.
Hlače naći da mi pašu dužinom, a širinom da nisu debelo preširoke, ravno je lutriji... i nemaš se što mislit o modelu, kojeg nađeš nakon uru-dvije kopanja uzimaš bez pitanja
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
online
Re: Podaci o "zlatnom standardu" temelje se na odr

Ma pusti to "nije po volji"...

Kad sa 193 sjednes na sjedalo dizajnirano za 180 sve udubine su tamo gdje trebaju biti izbocine i obratno. Nema sanse da ramena uguram u ergonomski oblikovano sjedalo (imamo cabrio merdju, strava koliko je to lose za sjest; zeni naravno odgovara savrseno, no ona je 170).

Kad dodjem u stan visine stropa 3 m (odrastao sam u 2,5m), fascinantno koliko si mentalno slobodniji.

Drzaci u javnom prijevozu taman fino na visini da glavom lupas po njima...

 

Naravno da se ne moze sve podesiti da istovremeno svakome bude prilagodjeno, ali malo vise paznje pri dizajniranju proizvoda (obzirom na danasnja saznanja) ne bi skodilo.

Evo, u avionu sam bas letio na sjedalima s vise mjesta za noge - milina, cak i ako te sjedalo bode u ledja. Znaci samo jos da sama sjedala dizajniraju za vise ljude i sve pet. Nema ih puno, niti ih ne treba biti puno. Ali imamo podatke i statistike, ne upotrijebiti ih bi bilo drustveno neodgovorno. A sad, koliko smo odgovorno drustvo...

 

Gledam te!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice