Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 start

poruka: 16
|
čitano: 7.174
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 start".
6 godina
offline
Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 start

Pežojček 208 več od 18t eura...a krvi ti mile di ode ovo sve kad za ovo govno od auta moraš dat više od 10t eura???

Moj PC  
11 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 s
nikonja kaže...

Pežojček 208 več od 18t eura...a krvi ti mile di ode ovo sve kad za ovo govno od auta moraš dat više od 10t eura???

Užas, ovo i Polo koji košta ko svetog petra kajgana..

3 godine
offline
Re: Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 s
Negdje od kraja 90ih B segment košta više od 10k€ ^=^
4 mjeseca
offline
Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 start

I to 75ks je taj 18k.

22k treba za 100ks.

22k je i Vitara sa 130ks (srednja..ima početna za 20.500), veće i agilnije auto,a o tome koji će dulje trajati bez problema, da ne pričamo.

Jedino je starija i zaostalija sa điđama i interijerom, dok francuzi lijepo zapakiraju linije sa mašnicom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2024 13:59 (Maskeron).
 
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 s

Vitara je jebeni zločin od auta (vozim ju skoro svaki dan) i sumnjam da čak i ovo vrancusko govno može biti gore. 

marching up and down the squaaare
14 godina
offline
Re: Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 s
ninotocka kaže...

Vitara je jebeni zločin od auta (vozim ju skoro svaki dan) i sumnjam da čak i ovo vrancusko govno može biti gore. 

 Daj malo objasni znam da je unutra jogurt plastika ali napisi sto ne valja

jer frend misli kupit pa da se ne zajebe

SAMSUNG S23 ULTRA 512GB
4 mjeseca
offline
Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 start

Vitara je kompromis uz klasičnu Suzuki priču.

Dobije se pouzdana i dugovječna mehanika uz uštedu na materijalima interijera.

Vjerojatno od minusa može se navesti plastiku i ne baš bajnu zvučnu izolaciju na autocesti pri 130km.

Mogli su to tiše izvesti.

Ostalo..toči i vozi. Dođi jednom godišnje na izmjenu filtera i ulja svako 15k km.

Natavi točit i vozit.

Zanimljivo, najprodavanjije auto u dalmaciji zadnjih 5g.

 

Glede Suzukia.. baš ove Peugeote uzmite iz 2006 godine kada je i Swift harao prodajom 2006/2007.

Pa bacite pogleda danas na cestu. Swiftova ko pljeve sa 17/18g starosti, sa 250k km. Suhi kao barut i bez kvarova.

I usporedite koliko je Peugeota ili Clia iz 2006 na cesti, te ako ih ima, koliko su vremena proveli na dizalicama.

 

Politika.. služit će te i neće te ostavit na putu, a ako želiš uživati u boljoj plastici, kupi nešto drugo i nadoplati.

 

Edit:

isti novac vw tcross 22k €, 1000kubika 3 cilindra/ 95ks.. pogledajte mu plastike. Tako da Vitara sve to pojede sa mehanikom motora 130ks..koji je nekome bitniji od ukrasnih letvica.

A za samo 1500€ više, imate 4x4 pogon zbog kojeg su poludjeli svi lokalni lovci i masovno s Vitarama idu u lov. Nitko za taj novac ne nudi takav 4x4.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2024 15:58 (Maskeron).
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 start

Najodvratniji auto za vozit od svih auta koje sam vozio, osjećaj na volanu nula (znam da većini ljudi to ne znači nešto, ali ovo je stvarno vanserijski loše, Lada Niva level ali manje zabavno), dizajn infotejnmenta izgleda kao rumunjska kopija softvera za commodore 64, driving assistovi su dobri ako se želiš ubit, buka na autocesti da se moraš derat suputnicima, na 3 komada koje sam vozio bunker se normalno da zatvorit u prosjeku svaki treći put, itd... Ali najveća zamjerka je potpuna odsječenost od ceste. Ja volim vozit i radim puno km, pa mi je to dosta bitno. Svakako isprobati prije vožnje. Radije bih kupio 4-5 godina star pošten auto nego Vitaru. Ili novu Daciu. Bilo kaj drugo. Ali vidim zašto je čest na cesti, jeftin je. Dosta živahan u ubrzanju (mild hibridna verzija), osjećaj je subjektivno još jači jer je ovjes tragedija pa počne čupati volan iz ruke ko da ima 800 konja. 

marching up and down the squaaare
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2024 21:31 (ninotocka).
Moj PC  
4 0 hvala 1
3 mjeseca
protjeran
offline
Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 start

Čije su tablice?

 
0 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 start

Bože sačuvaj od komentara.

Kakvo zlo izmišljanje i obmanjivanje. I to bi bilo podnošljivo, da čovjek poviše nije ozbiljno pitao, pošto se radi mogućoj kupnji.

 

Pođi na forum.hr i prelistaj 122 stranice podforuma Vitara 2.

Od svih poviše navedenih maliciozno pokvarenjačkih gadosti.. ostaje samo za izdvojiti dvoje:

- zvučna izolacija na autocesti je mogla biti bolja..no ništa nije bučno kako zlobnik opisuje

- gepek ne hvata na prvu nakon 30ak zatvaranja i tada nalegnu kako treba ona dva gumena čepa/distancera, koja se može blago naviti za pola kruga i sve riješeno

 

Od ostalih bljuvotina, ništa nije vrijedno spomena. Auto 1/1, pouzdano, provjereno na cestama već punih 7g, na EU listi najmanji prijavak kvarova.

Ide..da. Odlično poteže motor. Sigurnosni sustavi pouzdani i precizni. Nigdje suvišnih aktivacija.  Volan savršen i upravljivost.

 

I ja također savjetujem ljudima da odu na test vožnju i onda po povratku da se jave ovom stručnjaku.

A nakon 7 godina postojanja ove linije, imate 10 000 online recenzija Vitare, pa pronađite ovo što je on pronašao.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2024 22:00 (Maskeron).
 
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 start

kakav pacijent daje 30-40k na ovoliko auto?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
4 0 hvala 0
3 godine
online
Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 start

Za te pare bi rade uzeo novog T crossa ako mora biti žuti

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 s

Boli me kurac koliko ima kvarova i šta kažu recenzije. svatko tko ima kompletan lokomotorni sustav povezan s donekle funkcionalnim mozgom će mrziti ovO auto. Volan savršen i upravljivost!? Ili si star ko Biblija ili na drugi način nesposoban za vožnju (ionako su većina vlasnika građani treće životne dobi). Smeće Mađarsko, puj.

 

Garantiram: da mi netko pokloni novu Vitaru, prodao bih je u roku odmah i kupio si auto koji je lijepo voziti.

 

E sad, opet stavljam disclaimer: nekom to nije bitno, takvima zavidim, neka cvate tisuću cvjetova.

marching up and down the squaaare
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2024 7:17 (ninotocka).
14 godina
offline
Re: Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 s

ne znam da Vitara ima baš tako loš osjećaj na volanu, ali mene je razočarao masturbatorski san u Rvata - BMW G60, vozio ga 10-ak km, osjećaj ko da vozim "auto" u nekoj igri s najobičnijim volanom, jest analogan, ali  "sintetički" osjećaj, bez ikakvog povrata, otpor ni najmanje ne osjetiš...

 

auto za milenijalce...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 s

Skužio sam da je to općenito problem sa autima koji imaju vraćanje u traku... Na nekima je bolje, na nekima lošije. 

marching up and down the squaaare
14 godina
offline
Re: Tehnički i stilski dotjeran novi Peugeot 208 s

moja Xceedica ima vraćanje u traku (iskapčam ga autoatski, osim na autocesti), ali nije do toga, ima baš "konkretan" volan, znam što radim, ima povrat...

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice