Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolara na

poruka: 20
|
čitano: 5.826
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolara na".
12 godina
protjeran
offline
Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolara na

Za BTC ne postoji dobra i losa godina, postoji samo za talijanske aute (fiat).

 
3 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolar
Ostavia kakvih 1300e da stoje kad je pa na 18000. Znači zaradia san koju kunu, nije neka para al čovika veseli... :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolara na

Ja primjenio onu staru "strpljen spasen" ...

 

Tako da, fino mi se pozelenilo..

Moj PC  
4 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolar
Volume kaže...
Ostavia kakvih 1300e da stoje kad je pa na 18000. Znači zaradia san koju kunu, nije neka para al čovika veseli... :)

 Ako nisi prodao onda nisi ništa niti zaradio.

16 godina
offline
Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolara na

Traje fomo na spot ETF, ide to barem do siječnja, mogao bi BTC još pumparati u narednim danima. Pa ćemo onda vidjeti što će biti. Ako to fakat odobre ziher sam da ide povijesni God Candle do 6 znamenki.

Deckard
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolara na

lako je biti general poslije bitke...ali onog koga su grizle zmije i guštera se boji...nakon ptsp-a od zagrebačke burze...stisla se jajca...triba imati ono kad pada...pa vidiš BTC na 18000$

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolar
deckard kaže...

Traje fomo na spot ETF, ide to barem do siječnja, mogao bi BTC još pumparati u narednim danima. Pa ćemo onda vidjeti što će biti. Ako to fakat odobre ziher sam da ide povijesni God Candle do 6 znamenki.

 Odobrit ce ga + jos par. Al to isto znaci da ce veliki provideri imat veliku vecinu floata (tipa Blackrock, Grayscale itd.) sto nije idealno za likvidnost.

 

plus imas halving u 4. mj, znaci trebao bi korektirat tada, nakon toga vidjet cemo...obicno se run preklapa s izborima u Americi (slucajno ili ne)

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2023 21:12 (Mitch).
6 godina
offline
Re: Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolar
Eh u tekstu dvaput spominju da je bitkojn u "zelenom", daleko je to od zelenog 😜
https://m.vidi.hr/index.php/non-tech/svijet/svaka-bitcoin-transakcija-iskoristi-bazen-vode
 
2 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolar
Mitch kaže...
...obicno se run preklapa s izborima u Americi (slucajno ili ne)

otkad je kripto i btc mainstream bili su tocno jedni izbori, tj 2 (ako brojis kongres)
kako je to onda "obicno" ako ti je uzorak "2"

 

kripto ekipa nije normalna za koje se slamke "znanja" hvata

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 7:40 (Tvpronlem).
15 godina
offline
Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolara na

Samo rasti, tati treba novi laptop!

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolar
Ges kaže...

Samo rasti, tati treba novi laptop!

 pa prodaj više i kupi laptop

ja sam prodao prije par godina nekakvu sitnu zalihu eth i kupio nove komponente za komp, da sam čekao još malo mogao sam kupiti i novi monitor, a da sam čekao još još malo... kupio bi kurac

16 godina
offline
Re: Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolar
HCMAA kaže...

lako je biti general poslije bitke...ali onog koga su grizle zmije i guštera se boji...nakon ptsp-a od zagrebačke burze...stisla se jajca...triba imati ono kad pada...pa vidiš BTC na 18000$

Treba proći školu, na vlastitoj se koži najbolje nauči kako pumpati i čeličiti jaja. Ja za naredni masakr (nebitno dal za godinu, dvije, 6 mjeseci ili sutra) spremam založiti i kućne ljubimce koliko ću ga se natrpati . Čak ni cijena neće biti toliko bitna, samo da je žestoki fud. Makar smo sad već prošli ratove, inflacije, korone, propadanja velikih mjenjačnica... Ipak mislim da kreativnost i genijalnost izazivanja fud-a nije presušila. Ne bi bilo zanimljivo da stvar samo pada ili raste .

 

Deckard
11 godina
offline
Re: Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolar
deckard kaže...

Treba proći školu, na vlastitoj se koži najbolje nauči kako pumpati i čeličiti jaja. Ja za naredni masakr (nebitno dal za godinu, dvije, 6 mjeseci ili sutra) spremam založiti i kućne ljubimce koliko ću ga se natrpati

 

 jebe ti se, založi sve... ako ništa, bar je pučka kuhinja sigurna

6 godina
offline
Re: Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolar
Dečki pazite se kocka stvara najgoru ovisnosti. Tako tvrde stručnjaci.
Ma da sam čuo dobru izreku "ponekad treba baciti kocku" 😜
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolar
It'sMe932 kaže...
Volume kaže...
Ostavia kakvih 1300e da stoje kad je pa na 18000. Znači zaradia san koju kunu, nije neka para al čovika veseli... :)

 Ako nisi prodao onda nisi ništa niti zaradio.

 Ma proda san čim san vidia da je na 40000, možda će rasti još al ko ga jebe... Ženu odvest na put do Beča za Božić

15 godina
offline
Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolara na

Kako sad raste? Jel nisu stručnjaci tu s foruma rekli da je to prijevara i da propada?

Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolar
dejo6 kaže...

Kako sad raste? Jel nisu stručnjaci tu s foruma rekli da je to prijevara i da propada?

 Vizionari su to, ispred svog vremena.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
10 godina
offline
Re: Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolar
dejo6 kaže...

Kako sad raste? Jel nisu stručnjaci tu s foruma rekli da je to prijevara i da propada?

Pa kad budala za opljačkat neće nikad biti u deficitu 🤡

Nadglednik dina
13 godina
offline
Re: Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolar
dejo6 kaže...

Kako sad raste? Jel nisu stručnjaci tu s foruma rekli da je to prijevara i da propada?

 LOL opet će ljudi pušiti te fore kako je nepotopiv. Raste pizdu materinu. Opet će otić u k. Kad se ljudi navuku.

6 godina
offline
Bitcoin se vratio na razine iznad 40.000 dolara na

jednom kad shvatite da je sve prevara mozda i vi zaradite... :)

NULL!=NULL
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice