Philips The One 8818 serija LED TV s fokusom na ga

poruka: 9
|
čitano: 4.833
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Philips The One 8818 serija LED TV s fokusom na ga".
6 godina
offline
Philips The One 8818 serija LED TV s fokusom na ga

ovaj model postoji u 43" verziji...inače opis je škrt...kako bi bilo da ga testirate...naročito 43" model...ne daje mi se 1000E za 43" oled...poznavajući sebe non stop bih provjeravao ima li burn in...s obzirom da bi se većinom koristio kao PC monitor...a opet mi se ne ide s konja na magarca...

 

kad je bug škrt s riječima

 

PC Ekspert - Hardware EZine - Philips The One 65PUS8818 recenzija

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2023 12:04 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 1
Philips The One 8818 serija LED TV s fokusom na ga

Ha je*em ti sve ako netko može reći da je  ambilight, 40W zvučnici, 500+ nitsa, 120hz, Dolby Vision i HDR+, Android i 65 incha ... i sve to za 1000€... loša prilika...

 

pozdrav ekipi s "Koji televizor kupiti - vodič za odabir" aka "Philips je smeće ne kupuj ga, izvor: 'Trust Me Bro'"

 

Moj PC  
2 1 hvala 2
13 godina
offline
Philips The One 8818 serija LED TV s fokusom na ga
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Philips The One 8818 serija LED TV s fokusom n
zuper kaže...

 
https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/qned90

to ovaj? Ako jest, da, čini se kao sjajan izbor.

13 godina
offline
Philips The One 8818 serija LED TV s fokusom na ga

To je 2021 model. 91 serija je 2022.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Philips The One 8818 serija LED TV s fokusom n
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ha je*em ti sve ako netko može reći da je  ambilight, 40W zvučnici, 500+ nitsa, 120hz, Dolby Vision i HDR+, Android i 65 incha ... i sve to za 1000€... loša prilika...

 

pozdrav ekipi s "Koji televizor kupiti - vodič za odabir" aka "Philips je smeće ne kupuj ga, izvor: 'Trust Me Bro'"

 

 A gle, baci na taj tv 1000€ pa potvrdi da je odličan.
Meni je dovaljn bio dio teksta u kojem piše da je hdr odličan na ips panelu od 500 nitsa 

15 godina
offline
Re: Philips The One 8818 serija LED TV s fokusom n
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ha je*em ti sve ako netko može reći da je  ambilight, 40W zvučnici, 500+ nitsa, 120hz, Dolby Vision i HDR+, Android i 65 incha ... i sve to za 1000€... loša prilika...

 

pozdrav ekipi s "Koji televizor kupiti - vodič za odabir" aka "Philips je smeće ne kupuj ga, izvor: 'Trust Me Bro'"

 

 

Trenutno zapravo i je loša prilika jer se za 100-200€ više dobije 65 inčni Sony X90K, koji je u svakom pogledu znatno kvalitetniji TV.

 

Najveća zamjerka je IPS panel koji jednostavno nema dovoljno kontrasta i slabiji peak brightness. Ne znam kaj je sa Philipsom i njihovim ovogodišnjim modelima, usrali su mini LED seriju, forsiraju IPS panele, jedino im je OLED serija odlična.

Uostalom, HDR na Philips LCDovima nikad nije bio nešto posebno.

16 godina
offline
Re: Philips The One 8818 serija LED TV s fokusom n
Isti lanjski tv. Napredak 0.
Na daljincu fale tipke za prebacivanje videa. Moraju se koristit sofwareske do kojih ima barem 3 klika.
Izbornik je odvratan. Ako oćeš u postavke to ne postoji nego se ide kroz izbornik "ažuriranje" koji ustvari vodi u postavke.
Ekran je solidan. Ništa spektakularno.
Stvari koje ga uzdižu su gaming mod, ambilight i android.
Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Philips The One 8818 serija LED TV s fokusom na ga

Moja iskustva s Philipsima su vrlo kratka i jednostavna - više mi Ambilight znači od dobrog prikaza.

Najveća zamjerka The One seriji je crna koja je isprana, da se ne lažemo i kutovi gledanja crne isto ne idu u prilog.

 

Međutim meni Ambilight to sve nadoknađuje.

Ali to sam samo ja i moj dojam.


Razumijem da ljudima koja je kvaliteta slike najbitnija neće razmatrati Philips kao opciju za kupovinu.

Svakom njegovo.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice