YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

poruka: 101
|
čitano: 34.416
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do ".
16 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Na Safariju adblock plus i problema nema
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

vecina ljudi skida taj revanced sa kojekakvih stranica a ne github-a pa instalirate svakakva sranja na svoj mob.

argentina family za manje od 2 dolara, platite i uzivajte (po rokisniku ispadne 30cent)

 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
El Torro kaže...
Eld kaže...

Ja kao i kolega samo kliknem na X i normalno gledas bez reklama. Vivaldi i njegov adblock.

 Sa "element picker mode" uklonis i to upozorenje. Samo treba napraviti dva filtera, prvi da ukloni baner i onda jos jedan preko cijelog zaslona.

Jel' ne zaustavi play i kad pickerom stvoriš pravilo? Obično mi se pojavi upozorenje kada prelazi na drugi video kod gledanja playliste.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 9:10 (notloB).
16 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
cvaja997 kaže...
dd.inc kaže...
 Trošimo novce na kojekakve gluposti, a onda kmečati zbog 12€ mjesečno mi nema smisla.

 Imam plaću 1200 eura, završen veleučilišni smjer strojarstva. Na žalost sam siromašno smeće i intelektualno mi je domet to što radim. U suštini spadam u prosjek prosjeka. Još malo ću trpit i usput ukrast sve i jedno iskustvo svojih kolega, svih mogućih tehnologa i probat se izborit za mjesto na Zapadu. Pošto sam prosjek, neće baš ić, bit će bauštela, postavljanje raznih vodova, fizikalija. U suštini, 12 eura je gotovo 100 bivših kuna. 1200 neto kroz 176 sati mjesečno koje odradim iznosi 6.82 eura neto po satu. Nije previše loše, ali ono što sam vidio na tržnici, kilogram ljutih feferona 10 eura. Kilogram mrkve, 5 eura. Kilogram krumpira, 1.50 eura. Srećom dosta toga imam sam jer sam sa sela. Sad si pogledaj prosječnu plaću, koja je moja, medijalnu plaću, koja je niža, cijene ovdje i na Zapadu i reci mi da kmečim. Rađe doniram svaki mjesec te novce, što i činim, nego da plaćam YT. 

 A sada znam zasto imas radeonku...

 

...ali da, sasvim logicno i ocekivano

AMD Ryzen 7900X; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
6 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

evo i mene sirotinje 800E netto...sad instalirao freetube...meni jučer isto počelo s tim natpisom da isključim adblock...inače 12E puta 12 je 144E...puta 5 je 700E...je pola novog računala...već sam od prije skidao na hdd zanimljive stvari sa jubito...jerbo nikad ne znaš...šta ako maknu taj video uradak...sam google ili autor

 

znači youtube...netflix...hbo...disney...prime...apple...psn...htv...komunalije...smeće...struja..voda...obrtnička uhljeb komora...tekući račun...spomenička renta...parking...porez na zrak...

 

 

odem na početnu stranicu od bug.hr...imam tri adblock u akciji...i javljaju mi o 26 blokiranja...dok ovo pišem 12 blokiranja

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 9:16 (HCMAA).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
HCMAA kaže...

evo i mene sirotinje 800E netto...sad instalirao freetube...meni jučer isto počelo s tim natpisom da isključim adblock...inače 12E puta 12 je 144E...puta 5 je 700E...je pola novog računala...već sam od prije skidao na hdd zanimljive stvari sa jubito...jerbo nikad ne znaš...šta ako maknu taj video uradak...sam google ili autor

 

znači youtube...netflix...hbo...disney...prime...apple...psn...htv...komunalije...smeće...struja..voda...obrtnička uhljeb komora...tekući račun...spomenička renta...parking...porez na zrak...

 I ti sigurno vozis radeonku pod haubom?

AMD Ryzen 7900X; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
6 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i

PC otišao u vječna lovišta 2018

za internet koristim

ps4pro(kao i za igre)

sony bravia lcd

s7 edge

huawei tablet(napuvala mu se baterija...pa je jedna strana ekrana 2cm podignuta)

acer travelmate spin(od zaručnice...nije njen nego dobila od tvrtke)

 

nakon što riješim zaostatke sa ps4pro...back to master race...intel i nvidia only...jesen 2024 ili u nekom trenutku kroz 2025...mogao bih već sada ali životne okolnosti su mi se promjenile...seljenje u drugi grad..podstanarstvo...sad moram to sve skupa posložiti

 

sve u svemu intel i5 13400F & RTX 4060Ti su temelj

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
14 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
mGT kaže...
Klikneš na "X", i nastaviš dalje bez reklama, Edge sa ublock-om, win 10, za sada radi.

 Ja sam na W10, Operi i adblocku+ i kao i tebi i meni je nekoliko puta izašlo upozorenje, klik na križić i gibamo dalje. Dok god budem mogao, neću im plaćati, dosta su im moji podaci koje su nekome skupo naplatili. Na kraju krajeva, već će negdje isplivati neka pristojna zamjena za YT.

dolazim odmah - Godot
14 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Ajar kaže...

smijurija. gugl (!) ima mogućnost instaliranja proširenja (guglajte - ! - si ga) "undetectable adblocker" (crveni štit s bijelim X unutra), koji chrome "vara" kako se oglasi prikazuju (iako ne). provjereno šljaka k'o vurica. smrt oglašivačima, sloboda narodu. 

 Isprobano, odlično radi! Hvala, generacijo

dolazim odmah - Godot
14 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

Dragi moji kolege forumaši, jedno pitanje:  Može li se na Xiaomijev Mi box4, koji je na Androidu 9 staviti neki adbloker, ove njegove reklame su čisti užas - pola ono što gledaš, pola reklame. Hvala na pomoći 

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 mjeseci
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

Ehmm.. jel netko probao Brave browser? Nema reklama.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
loky4i4 kaže...
Keso kaže...

 pogledaj malo na netu zašto je on prešao tamo 

 Zato što gase sve neovisne medije. Budu i X ugasili ili stavili pod kontrolu, ne brini.

Idi i radi nešto korisno!
15 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
HoceNece kaže...

Ehmm.. jel netko probao Brave browser? Nema reklama.

 jesam i instaliran je u android (miui) pa postavljen kao zadan ("default", umjesto chrome-a). so far, so good (mahanje repom). 

 

naime, kaj: gugl ne dopušta instaliranje/sinkronizaciju proširenja (extesions) preko gugl računa u android (telefoni, tabletići heklani) baš zbog oglasa te hadžija mora pribjeći promjeni u korijenu (ignorirati chrome i umjeto njega postaviti brave). nije neki problem a isplati se s obzirom na dobitak u živcima. preporučujem (io ti preporucco) sve u 16,87, okruglo 17. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 11:07 (Ajar).
14 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

Meni izbacivalo par dana obavijest ja pritiska x i evo samo prestali, valjda skuzili da im nisam ciljana publika za pretplatu. Ne mozes virovat i yt diga ruke od mene

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
2 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Keso kaže...

Pređite na rumble.com - već mnogi jesu jer nema cenzure. I nema prisilnih reklama.

Npr. Russel Brand je nedavno tamo prešao i već ima 1.7M pretplatnika: https://rumble.com/c/russellbrand

Znači treba se paziti tog rumblea.  Neka Russela tamo valjda je našao mjesto među sebi sličnima.

9 mjeseci
online
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
učo kaže...

Dragi moji kolege forumaši, jedno pitanje:  Može li se na Xiaomijev Mi box4, koji je na Androidu 9 staviti neki adbloker, ove njegove reklame su čisti užas - pola ono što gledaš, pola reklame. Hvala na pomoći 

 Xiaomi reklame? Daj malo više informacija, gdje, kako, zašto? 

 

na mobu se ode u settings i tamo ugasi "recommendations" što su u biti reklame. ne znam kako je na boxu. imao sam stariji Box 3, ali sam odmah u startu bacio na njega čisti Android TV jer je to bila kineska verzija boxa.

6 godina
neaktivan
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i

Spomenuo je netko iznad uzmimanje pretplate preko Ukrajne za 2, 3 eura.

 

Kako se to izvede? Pretpostavljam preko VPN-a al moze li za nas malo starije u par koraka kako doci do ove cijene? Koji VPN iskoristiti samo za to jer prije par godina kad sam isao to izvesti za PC pretplatu tj Xbox, sjecam se da sam se napatio.

 

I dal trebam onda cijelo vrijeme imati ukljucen VPN ili? Youtub gledam na mobu, TCu u kompu. 

 

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 12:36 (smrad111).
15 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

postoji još nešto (još eksperimentiram s time i nije za bacit'): adguard dns no traži malo više petljanja po sustavu (andro id). ak se nekome (osim meni) da zajebavat' s time ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 12:47 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
online
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Ajar kaže...

postoji još nešto (još eksperimentiram s time i nije za bacit'): adguard dns no traži malo više petljanja po sustavu (andro id). ak se nekome (osim meni) da zajebavat' s time ... 

Filtrirajući DNS će na androidu raditi ukoliko se za pregled youtubeta koristi browser ali neće ukoliko se koristi youtube aplikacija, što se mene tiče nevažno, gledati video na telefonu mi je teški užas.

6 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

platis tih 10 15 eura za micanje reklama da bi opet imao reklame unutar videa

 

 

 

kanali doslovno stavljaju oglase kao svoj video

 

https://www.youtube.com/shorts/RlJYdxqPG-I?feature=share

 

 

i ocekuju da neko placa da gleda reklame?

 

how yes no

 

 

 

 

 

no kako je neko rekao, ova uvodjenja pretplata i forsiranje naplata drustvenih mreza ima i pozitivniih stvari da se ljudi maknu od toga

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
millennial kaže...
učo kaže...

Dragi moji kolege forumaši, jedno pitanje:  Može li se na Xiaomijev Mi box4, koji je na Androidu 9 staviti neki adbloker, ove njegove reklame su čisti užas - pola ono što gledaš, pola reklame. Hvala na pomoći 

 Xiaomi reklame? Daj malo više informacija, gdje, kako, zašto? 

 

na mobu se ode u settings i tamo ugasi "recommendations" što su u biti reklame. ne znam kako je na boxu. imao sam stariji Box 3, ali sam odmah u startu bacio na njega čisti Android TV jer je to bila kineska verzija boxa.

 Nije mobitel nego Mibox 4. Reklame su na YT. Otprilike svake 3-4 minute se pojave reklame, neke se daju preskočiti, neke ne. YT je samostalna aplikacija. Browsera nemam, ili ga ne znam pronaći (u što sumnjam, postavke sam pregledao mali milijun puta).

dolazim odmah - Godot
14 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext

za android tv,odličan i radi.

Sjedi 1
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
suspendiran
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Ja sam odusto.. pristeko se na legin acc. On napravio family, dajem mu 5e mj i mir
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
registracija kaže...

no kako je neko rekao, ova uvodjenja pretplata i forsiranje naplata drustvenih mreza ima i pozitivniih stvari da se ljudi maknu od toga

 

Dobro receno. 

Poceli su petljati s end "user experience-om". I dok smo bili okay da istrpimo reklamicu dvije u startu, guraju pricu u smjeru da je koristenje platforme ravno jedenju sendvicu s smrdljivom carapom izmedju salame i sira. To ne smije proci bez odgovora.

9 mjeseci
online
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
učo kaže...
millennial kaže...
učo kaže...

Dragi moji kolege forumaši, jedno pitanje:  Može li se na Xiaomijev Mi box4, koji je na Androidu 9 staviti neki adbloker, ove njegove reklame su čisti užas - pola ono što gledaš, pola reklame. Hvala na pomoći 

 Xiaomi reklame? Daj malo više informacija, gdje, kako, zašto? 

 

na mobu se ode u settings i tamo ugasi "recommendations" što su u biti reklame. ne znam kako je na boxu. imao sam stariji Box 3, ali sam odmah u startu bacio na njega čisti Android TV jer je to bila kineska verzija boxa.

 Nije mobitel nego Mibox 4. Reklame su na YT. Otprilike svake 3-4 minute se pojave reklame, neke se daju preskočiti, neke ne. YT je samostalna aplikacija. Browsera nemam, ili ga ne znam pronaći (u što sumnjam, postavke sam pregledao mali milijun puta).

 ok, to su onda yt reklame, nema veze sa Xiaomijem. Odi u trgovinu i skini Opera browser on ima ugrađen ad bloker za sve, radi i za youtube.

 

https://www.opera.com/features/ad-blocker

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.browser&hl=en&gl=US

 

ako ga nemaš u trgovini za Android TV vidi ima li Android TV verzija na apk mirroru.

 

5 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Gebirgs kaže...
registracija kaže...

no kako je neko rekao, ova uvodjenja pretplata i forsiranje naplata drustvenih mreza ima i pozitivniih stvari da se ljudi maknu od toga

 

Dobro receno. 

Poceli su petljati s end "user experience-om". I dok smo bili okay da istrpimo reklamicu dvije u startu, guraju pricu u smjeru da je koristenje platforme ravno jedenju sendvicu s smrdljivom carapom izmedju salame i sira. To ne smije proci bez odgovora.

 odgovor je vrlo jednostavan. ne koristiš....

16 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
smrad111 kaže...

Spomenuo je netko iznad uzmimanje pretplate preko Ukrajne za 2, 3 eura.

 

Kako se to izvede? Pretpostavljam preko VPN-a al moze li za nas malo starije u par koraka kako doci do ove cijene? Koji VPN iskoristiti samo za to jer prije par godina kad sam isao to izvesti za PC pretplatu tj Xbox, sjecam se da sam se napatio.

 

I dal trebam onda cijelo vrijeme imati ukljucen VPN ili? Youtub gledam na mobu, TCu u kompu. 

 

Hvala!

Evo

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
15 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
Pokreneš video, odgledaš par reklama i reprodukcija konačno krene. Par sekundi kasnije "premotaš" unaprijed minut-dva da preskočiš neki dio videa i YouTube ti ponovo trpa reklame.

Pa neka se gone u tri pm pohlepne, ne dam za Premium pa mogu mi i brisat account što se mene tiče.
Know your world.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 16:38 (escobar_).
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i do

a sad ozbiljno: postoji osnova za tužbu zbog ucjene - plati "pa će đura da ti oprosti što te tukao" . s (korporativnim) teroristima se ne pregovara. u životu i smrti spreman sam trpjeti (ne nužno i uvijek tolerirati) samo neizbježne marketinško-oglašivačke merifetluke, poput (diskretno) našminkanih i namjerno fino uređenih ženki (oko čega brine ogromna svjetska industrija) ili "besplatnog" preslušavanja ponekog novijeg glazbenog izdanja.

 

nikad i ni za što (ni badava) ne nosim odjeću s prominentnim logotipom proizvođača/brenda, jer za to bi oni meni morali plaćati, kad bih ih reklamirao.

 

ne padam na "sniženja" (crne petke, prigodna, sezonska ...) nego se samo sagnem kad ih vidim naznačene, izbjegavajući udarac ludarom.

 

plakate i ostale "cestovne" oglase ignoriram (poneka i horizontalnu i vertikalnu signalizaciju, kao bajker, dok me ne ukebaju, jebiga).

 

u slučaju općeg svjetskog sukoba, pod svoje uzimam istrebljenje marketingaša/oglašivača, s neskrivenim entuzijazmom. u međuvremenu ću činiti sve, e ne bih li ih spriječio u njihovim prijetvornim, poluistinitim (prešućivanje nedostataka) i prevarantskim nakanama i muljanjima.

 

haug/banzaii  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 19:31 (Ajar).
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTubeove mjere protiv adblockera stigle su i
cvaja997 kaže...
dd.inc kaže...
 Trošimo novce na kojekakve gluposti, a onda kmečati zbog 12€ mjesečno mi nema smisla.

 Imam plaću 1200 eura, završen veleučilišni smjer strojarstva. Na žalost sam siromašno smeće i intelektualno mi je domet to što radim. U suštini spadam u prosjek prosjeka. Još malo ću trpit i usput ukrast sve i jedno iskustvo svojih kolega, svih mogućih tehnologa i probat se izborit za mjesto na Zapadu. Pošto sam prosjek, neće baš ić, bit će bauštela, postavljanje raznih vodova, fizikalija. U suštini, 12 eura je gotovo 100 bivših kuna. 1200 neto kroz 176 sati mjesečno koje odradim iznosi 6.82 eura neto po satu. Nije previše loše, ali ono što sam vidio na tržnici, kilogram ljutih feferona 10 eura. Kilogram mrkve, 5 eura. Kilogram krumpira, 1.50 eura. Srećom dosta toga imam sam jer sam sa sela. Sad si pogledaj prosječnu plaću, koja je moja, medijalnu plaću, koja je niža, cijene ovdje i na Zapadu i reci mi da kmečim. Rađe doniram svaki mjesec te novce, što i činim, nego da plaćam YT. 

 

Ja imam 3500 € i vozim bus u Švedskoj i ne pada mi napamet plačati neki jebeni you tube. Oni trebaju nama platiti gledanje reklama ,a ne da mi plaćamo da nam ne iskaću reklame. Koja je to poremećena logika ,debili 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice