Mali ekrani se "oledili"

poruka: 3
|
čitano: 3.849
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mali ekrani se "oledili"".
15 godina
offline
Mali ekrani se "oledili"

"Taj događaj na kraju je bio inspirativan i za Davore i za mene, pa smo obojica svoje ovomjesečne kolumne posvetili Appleovoj prezentaciji."

Tako dakle:

Čeeek, Davore? Plus i mene, barem ih je troje onda? Ali piše obojica odmah zatim.. da nije možda nešto psihološki kao ono u romanima, dvostruka ličnost što li.

Bit će ipak ih je dvojica kako to autor vidi, i javno objavljuje odmah zatim... jel "Davore" nekakva druga novost; što ako se radi o onim pomodnime iz amerika, sve te nekakve nove spolno negirajuće osobne zamjenice?

Što ako je fakat odlučio se zvat množinom..

 

Jasno da je tipfeler, no ipak.. što ako :)

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Mali ekrani se "oledili"
kunof00 kaže...

"Taj događaj na kraju je bio inspirativan i za Davore i za mene, pa smo obojica svoje ovomjesečne kolumne posvetili Appleovoj prezentaciji."

Tako dakle:

Čeeek, Davore? Plus i mene, barem ih je troje onda? Ali piše obojica odmah zatim.. da nije možda nešto psihološki kao ono u romanima, dvostruka ličnost što li.

Bit će ipak ih je dvojica kako to autor vidi, i javno objavljuje odmah zatim... jel "Davore" nekakva druga novost; što ako se radi o onim pomodnime iz amerika, sve te nekakve nove spolno negirajuće osobne zamjenice?

Što ako je fakat odlučio se zvat množinom..

 

Jasno da je tipfeler, no ipak.. što ako :)

 Ispravljeno.

...
6 godina
offline
Re: Mali ekrani se "oledili"
Poražavajuće da je članak o iPhonu najčitaniji, a nije da nema kvalitetnih tekstova.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice