Donosimo što je promijenjeno u File Exploreru s no

poruka: 12
|
čitano: 5.281
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Donosimo što je promijenjeno u File Exploreru s no".
12 godina
offline
Donosimo što je promijenjeno u File Exploreru s no

sta je sa uzasnim context menijem? hoce li nam dopustiti da vratimo onaj stari? sjecam se da je bilo neke price oko ovoga da ce microsoft valjda omoguciti da useri biraju koji ce context meni da im iskace.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Donosimo što je promijenjeno u File Exploreru
Indestructible kaže...

sta je sa uzasnim context menijem? hoce li nam dopustiti da vratimo onaj stari? sjecam se da je bilo neke price oko ovoga da ce microsoft valjda omoguciti da useri biraju koji ce context meni da im iskace.

 Kroz registry? Imaš upute na Webu.

3 godine
offline
Re: Donosimo što je promijenjeno u File Exploreru
Indestructible kaže...

sta je sa uzasnim context menijem? hoce li nam dopustiti da vratimo onaj stari? sjecam se da je bilo neke price oko ovoga da ce microsoft valjda omoguciti da useri biraju koji ce context meni da im iskace.

Radi savrseno...

How to bring back classic context menu on Windows 11

All your base are belong to us
16 godina
suspendiran
offline
Donosimo što je promijenjeno u File Exploreru s no

Kad sam već na WIn 11 komentarima, zna li netko, kako dobiti "croatia keyboard"... najbliže što sam ja uspio je slovenski. Možda sam, glup - ali hrvatske/croatie mi jednostavno nema u izboru ni opciji da downloadam. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Donosimo što je promijenjeno u File Exploreru
overhaul kaže...

Kad sam već na WIn 11 komentarima, zna li netko, kako dobiti "croatia keyboard"... najbliže što sam ja uspio je slovenski. Možda sam, glup - ali hrvatske/croatie mi jednostavno nema u izboru ni opciji da downloadam. 

 Zbog nekog glupog razloga izgleda da Croatian keyboard mozes dobiti samo ako reinstaliras Windows i izaberes keyboard tokom instalacije... Nema neke logike, ali izgleda da je tako za sada.

8 godina
offline
Donosimo što je promijenjeno u File Exploreru s no

A kaj nije Hrvatski layout više Standard  (u svijetu)?

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
 
15 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Donosimo što je promijenjeno u File Exploreru
overhaul kaže...

Kad sam već na WIn 11 komentarima, zna li netko, kako dobiti "croatia keyboard"... najbliže što sam ja uspio je slovenski. Možda sam, glup - ali hrvatske/croatie mi jednostavno nema u izboru ni opciji da downloadam. 

 

 

 

Kako ti je kolega rekao u postu ispod tvojeg, Croatian keyboard je "Standard" na popisu tipkovnica.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2023 7:33 (luka1002).
15 godina
online
Re: Donosimo što je promijenjeno u File Exploreru
overhaul kaže...

Kad sam već na WIn 11 komentarima, zna li netko, kako dobiti "croatia keyboard"... najbliže što sam ja uspio je slovenski. Možda sam, glup - ali hrvatske/croatie mi jednostavno nema u izboru ni opciji da downloadam. 

 Da se to odraditi pod Settings/Time&Language/Language&Region

 

 

                      ↓

 

Tigar Krezumica
10 godina
offline
Donosimo što je promijenjeno u File Exploreru s no

Pozdrav!

Nakon instalacije (KB5030310) na Win11_22H2 ne mogu pokrenuti:

  • 1 - File Explorer … explorer.exe
  • 2 - Control Panel

Ovo pod 1 pokušavam pokrenuti na sve poznate načine, bezuspješno.

Ima li tko kakvu ideju … ili mi jedino preostaje pokrenuti backup C particije (Ghost-ov image) koju sam jučer napravio!?

 

Edit: Od 50 zakrpa i nadogradnji, windovsi mi dozvoljavaju deinstal samo 10 update-a.

Među njima se nalazi i KB5030310 ... dakle, riješeno!

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2023 0:18 (stoicist).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Donosimo što je promijenjeno u File Exploreru
overhaul kaže...

Kad sam već na WIn 11 komentarima, zna li netko, kako dobiti "croatia keyboard"... najbliže što sam ja uspio je slovenski. Možda sam, glup - ali hrvatske/croatie mi jednostavno nema u izboru ni opciji da downloadam. 

 -za hr verziju, jezik, sve.. je uključeno, tj kad izabrereš hr tad je to dio 'standarda', tj ne treba čačkati nego nextati u installu jer je pod 'standard' što u prevodu znači standardno-defaultno-zadano za hr verziju.

-problem imaju juzeri koji iz nekog razloga forsiraju eng verzije i dodaju hr naknadno pa ih zbunjuje.. a mene zbunjuje to što su zbunjeni :) .. tj baš nikakvog razloga nema da se instalira hr verzija tj svaki drugi-treći jezik ako se želi jednako lako-teško se dodaje dok je eng uvijek tu ispod haube jer je srž osa.. tako da na svakoj lokaliziranoj verziji posotji i eng kao osnova i to nikad nije problem dodati, dok obrnuto ovisi o licenci-regiji-pravilima eulae koje ms ima za razne države itd.. kao npr single licenca ili oem itd..

 

-ponovo, kad se instalira clean hr verzija, tad je sve podešeno za hr, nextati-standard.. i sve radi, dok dodavanje bilo čega ide jednako teško-lako (jer uvjek postoji svađa što je 'lakše') :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Donosimo što je promijenjeno u File Exploreru s no

Nakon instalacije konfiguracijskog update-a pod oznakom KB5030509 u windows exploreru nisam dobio ništa od tih novih "fičera". Sve je ostalo po starom. Također, nije mi se pojavio ni taj famozni Copilot. Dobio sam taj novi windows backup i novi layout windows settingsa i to je sve. Da li je još nekome tako, ili se meni nešto "pošemerilo" prilikom update-a?

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti, prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Donosimo što je promijenjeno u File Exploreru
…….
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti, prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2023 0:31 (BlackMoon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice