Generativni agenti iz Smallvillea zalaze u barove

poruka: 5
|
čitano: 3.618
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Generativni agenti iz Smallvillea zalaze u barove ".
15 godina
offline
Generativni agenti iz Smallvillea zalaze u barove

:

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Generativni agenti iz Smallvillea zalaze u barove

"John se budi oko 6 ujutro i dovršava svoju jutarnju rutinu koja uključuje pranje zuba, tuširanje i doručak" već je napredniji od prosječnog teenagera

 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Generativni agenti iz Smallvillea zalaze u barove

kaže u članku:  No, istraživače zanima nešto drugo; oni bi htjeli da se agenti koriste za simulaciju ponašanja velikih grupa ljudi u različitim društvenim kontekstima, u metodi društvenog prototipa. Na primjer, istraživači bi mogli proučavati kako će ljudi na internetskom forumu najvjerojatnije reagirati na određenu intervenciju protiv dezinformacija ili na različite odgovore na pandemiju.

Ovo kao da naši ministri i plenkimon najavljuju nove mjere, zakone,... sve kako bi pomogli svojim sugrađanima..

 

Mislim da bi u slobodnom prijevodu ovo trebalo glasiti: kako pronaći model koji će s najvećom vjerojatnošću imati (umetnite neki) željeni učinak na kognitivne procese i ponašanje ljudi.

 

Sigurni smo da će se prvo upotrijebiti za neke humane svrhe... borba protiv anksioznosti, depresije...

 

E da, i baš neki zgodan naziv - "...oni bi htjeli da se agenti koriste za simulaciju ponašanja..."

 

Social engineering likes this!

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Generativni agenti iz Smallvillea zalaze u barove

Iako uglavnom vjerodostojno, agenti se nisu baš uvijek ponašali primjereno. Razgovarali su tako vrlo službeno čak i s članovima uže obitelji, koristili su isti WC istovremeno i odlazili u lokalni bar, kao da su razvili problem s opijanjem

 

 

pa što fali ovome, ponašaju se kao pravi ljudi 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Generativni agenti iz Smallvillea zalaze u bar
encoding kaže...

Iako uglavnom vjerodostojno, agenti se nisu baš uvijek ponašali primjereno. Razgovarali su tako vrlo službeno čak i s članovima uže obitelji, koristili su isti WC istovremeno i odlazili u lokalni bar, kao da su razvili problem s opijanjem

 

 

pa što fali ovome, ponašaju se kao pravi ljudi 

 Vise mi zvuci kao jedan "prekrasni" obiteljski rucak sa najdrazom punicom(imenom Nada) 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice