Na Facebooku sada legalno možete imati više osobni

poruka: 8
|
čitano: 8.126
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Facebooku sada legalno možete imati više osobni".
14 mjeseci
online
Na Facebooku sada legalno možete imati više osobni

Bas kao i Bug forumu. Jupi

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Na Facebooku sada legalno možete imati više osobni

Nikad nije bilo ni ilegalno, svasta.

Linux, Arch Linux.
 
3 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Na Facebooku sada legalno možete imati više osobni

To radim već dugi niz godina jer je to jedini način kako odvojiti pojedine grupe ljudi. Štoviše, privatni profil sam napustio jer to bilo toliko gubljenje vremena na gluposti i tuđu samopromociju, da je to prešlo u patologiju.

 
2 0 hvala 0
14 godina
suspendiran
offline
Re: Na Facebooku sada legalno možete imati više os
Ja imam 3 profila polu osobna (su 2) jer su me malo malo blokirali bili
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Na Facebooku sada legalno možete imati više os
Ja od kako sam se oženio 10 poruka sam na Bug Forumu sam napisao a u FB- promjenio samo Cover sliku prije otprilike godinu dana i ne znam ni da li sam više ikada ulogovao se u FB.

Da sam znao kako je lijepo u braku oženio bih se prije 15 godina.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Na Facebooku sada legalno možete imati više os
Envy kaže...
Da sam znao kako je lijepo u braku oženio bih se prije 15 godina.

Ima kod nas u Hrvatskoj jedna mudra izreka na tu temu: danas ste si medeni, a sutra ste si jebeni (tu se misli na j*bo ti bog mater itd.)  

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
15 godina
offline
Na Facebooku sada legalno možete imati više osobni

.. nešto što ljudi ne razumiju .. nije isto biti anoniman, ne dati neki osobni podatak, privatnost i dati lažan podatak.. tj to je oduvjek kažnjivo-zabranjeno no nitko posebno ne kontrolira-provodi..

Dodatni profili mogu se otvoriti i na druga imena, ali se njima ne smije pokušati lažno predstavljati, primjerice pretvarati da ste neka druga (postojeća) osoba ili lažno mijenjati svoju dob, lokaciju i ostale podatke. 

.. tj to nije promjena, to je staro, samo sad možda novi pokušaj..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Na Facebooku sada legalno možete imati više os
ihush kaže...

.. nešto što ljudi ne razumiju .. nije isto biti anoniman, ne dati neki osobni podatak, privatnost i dati lažan podatak.. tj to je oduvjek kažnjivo-zabranjeno no nitko posebno ne kontrolira-provodi..

Dodatni profili mogu se otvoriti i na druga imena, ali se njima ne smije pokušati lažno predstavljati, primjerice pretvarati da ste neka druga (postojeća) osoba ili lažno mijenjati svoju dob, lokaciju i ostale podatke. 

.. tj to nije promjena, to je staro, samo sad možda novi pokušaj..

 Ljudima to daje lazni(prividni osjecaj) anonimnosti, a neshvacaju da average joe ne moze bit anoniman na internetu i da LE/user(heker) moze bez problema bektrejsat VPN posto ga 90% ljudi(do sad sto sam vidio) pogresno koristi, iz tog razloga se krsi zakon o online identitetu koji se isto tako u RH ni ne provodi(osim u ekstremnim slucajevima?)..

 

Ljudi trebaju shvatit da je malo tko ostao nevidljiv na netu, i tko i je, duzi niz godina ostao, kad tad ce "past" kao i svi do sad(govorim o gray area,skeci .onion stranicam itd.), a di nece neki casual VPN enjoyer...

 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2023 9:43 (Hazzard From da Hood).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice