Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao veli

poruka: 14
|
čitano: 3.583
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao veli".
Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao veli

 

 

 

 

     Introducing the new XBOX, same price, less features!

 

 

                                  Preorder now!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2023 10:03 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
6 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao
Nemam puno prostora te mi je konzola uvijek služila i za gledanje filmova, još od PS2 i DVDa. Nakon vijesti o zasebnom čitaču u novoj verziji PS5 pitam se što s bluray kolekcijom kroz par godina.

Jasno mi je da pohlepa nema granice i da je jedini istinit razlog za ovo ubijanje tržišta rabljenih igara uz još manje troškove za njih, no baš šupački.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao
Lovac kaže...
Nemam puno prostora te mi je konzola uvijek služila i za gledanje filmova, još od PS2 i DVDa. Nakon vijesti o zasebnom čitaču u novoj verziji PS5 pitam se što s bluray kolekcijom kroz par godina.

Jasno mi je da pohlepa nema granice i da je jedini istinit razlog za ovo ubijanje tržišta rabljenih igara uz još manje troškove za njih, no baš šupački.

Industrija ide u smjeru novca i gleda se što se najviše prodaje te gdje je najmanji trošak , nema to veze sa PS ili Xbox-om.Statistika kaže da ljudi više kupuju u digitalnom obliku pa moraš i potrošače kriviti za izumiranje fizičkih medija.  Pogledaj samo količinu filmski i glazbenih streaming servisa i to jasno prikazuje da se nikome više ne da kupovati fizičke medije osim manjoj količini ljudi i kolekcionarima. Pretpostavljam da će nova generacija konzola dolaziti bez disk drajva i da će biti moguće kupiti zasebni čitač za igrice i filmove iz prijašnjih generacija. Jebiga izumiranje fizičkih medija  je "loša" strana napretka ali ponajviše je društvo krivo jer želim sada sve "odmah" uz što manje truda i po mogućnosti iz naslonjača.

 

Evo što kaže vodeći "statističar" u vezi prodaj konzola i igrica -

 

 

 

12 godina
offline
Re: Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao
Lovac kaže...
Nemam puno prostora te mi je konzola uvijek služila i za gledanje filmova, još od PS2 i DVDa. Nakon vijesti o zasebnom čitaču u novoj verziji PS5 pitam se što s bluray kolekcijom kroz par godina.

Jasno mi je da pohlepa nema granice i da je jedini istinit razlog za ovo ubijanje tržišta rabljenih igara uz još manje troškove za njih, no baš šupački.

 Kako za koga, meni je taj Bluray čitač beskorisan. Igrice kupujem za Argentinsku/Tursku regiju pa mi ispadnu puno jeftinije... Meni je super da su ga izbacili i pritom stavili 1tb veći ssd disk.

12 godina
offline
Re: Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao
Nisam ni znao da imam na xbox series x di ubaciti cd😁
Davno prije su se skupljali cd-ovi za kolekciju, imao sam i vhs kolekciju, pa sam jednog dana sve u smece odnio i nisam falio.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2023 11:50 (nike098).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao veli

Bez BD ne kupujem konzolu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao
To s diskovima je i onako postala gnjavaža....stavi...vadi .stavi...vadi...onako imaš na disku više igara..jedino ovi koji kupuju igre na disku odmah nakon izlaska...pa ih prođu i prodaju...jer je igra nova pamogu prodati...jednom kad igra ostari i kupiš je za siću ..disk samo smeta...onda bolje kupovati digital only
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao
MEGATAMA kaže...

Bez BD ne kupujem konzolu.

 Ajde majstore baš da vidimo koliko ćeš se držati svoje rijeci kada izađu nove generacije konzole bez diska.

11 godina
offline
Re: Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao
azzie kaže...
MEGATAMA kaže...

Bez BD ne kupujem konzolu.

 Ajde majstore baš da vidimo koliko ćeš se držati svoje rijeci kada izađu nove generacije konzole bez diska.

Pa izasle su....Ps5 digital,XsS....nisam kupio ni jednu od njih 🥂

11 godina
offline
Re: Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao
HCMAA kaže...
To s diskovima je i onako postala gnjavaža....stavi...vadi .stavi...vadi...onako imaš na disku više igara..jedino ovi koji kupuju igre na disku odmah nakon izlaska...pa ih prođu i prodaju...jer je igra nova pamogu prodati...jednom kad igra ostari i kupiš je za siću ..disk samo smeta...onda bolje kupovati digital only

Zasto bi prodavali?....

11 godina
offline
Re: Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao
MEGATAMA kaže...
azzie kaže...
MEGATAMA kaže...

Bez BD ne kupujem konzolu.

 Ajde majstore baš da vidimo koliko ćeš se držati svoje rijeci kada izađu nove generacije konzole bez diska.

Pa izasle su....Ps5 digital,XsS....nisam kupio ni jednu od njih 🥂

 

 

 

Dobro, znaci za 4-6 godina kada izađu PS6 i Xbox Series "neki" bez čitača ne kupuješ novu generaciju konzoli ?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2023 12:14 (azzie).
12 godina
offline
Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao veli

Patetična je količina komentara od strane pojedinaca (ne ovdje nego po redditu, X-u, itd.) da ne žele kupovati konzolu bez BD drive-a. 

 

Isti ti ljudi gledaju Netflix, Disney, slušaju glazbu na Spotify-u, kupuju igre (i glorificiraju ga do neba) na Steamu.

 

Ali bože sačuvaj da netko makne "my precious" BD drive. I to u vrijeme 50 GB day 1 patcheva i igara koje su samo djelomično smještene na disku a ostatak se mora preuzeti sa servera.

 

Što prije sve bude digitalno, to bolje. Koliko točno ljudi zaista upali igru staru 20 godina i gušta se? Skoro nitko izuzev kolekcionara koji su toliko sitan dio gaming populacije da su praktički zanemarivi.

 

Što se tiče Microsoftovih planova, najviše se veselim novom kontroleru - zamijenjiva i punjiva baterija je nešto što mi očajno treba na Xbox kontroleru, ne da mi se stalno vaditi i puniti baterije (makar, ruku na srce, to radim jednom tjedno).

 

Općenito, drago mi je da neće biti mid gen refresh u stilu Series X Pro - ova generacija je imala anemičan početak, gdje još uvijek igre izlaze za PS4/XOne, a ne možemo niti reći da smo vidjeli nešto pretjerano impresivno dosad (svaka čast par iznimaka). Nakon tako jadnog starta, lansirati duplo jaču konzolu tako brzo je pljuvanje u lice svima koji su uopće potrošili pare na XSX/PS5 i općenito je patetičan potez.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2023 14:08 (greysaint0).
 
1 1 hvala 0
Re: Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao
greysaint0 kaže...

 

Što prije sve bude digitalno, to bolje. Koliko točno ljudi zaista upali igru staru 20 godina i gušta se? Skoro nitko izuzev kolekcionara koji su toliko sitan dio gaming populacije da su praktički zanemarivi.

 

 

baš sam prije par mjeseci kupio za PS5 polovni disk od Horizon Zero Dawn, mislim da me izašao 50-ak kuna ili nešto. A ima i jeftinijih.

12 godina
offline
Re: Otkriveno kada i što Xbox Series X dobiva kao
HCMAA kaže...
To s diskovima je i onako postala gnjavaža....stavi...vadi .stavi...vadi...onako imaš na disku više igara..jedino ovi koji kupuju igre na disku odmah nakon izlaska...pa ih prođu i prodaju...jer je igra nova pamogu prodati...jednom kad igra ostari i kupiš je za siću ..disk samo smeta...onda bolje kupovati digital only

 

zar je lijenost toliko udarila da je tesko ustati do konzole i ubaciti gurnuti cd koji konzola sama uvuce?


digital only ce biti dugorocan problem. prvo sto ce cijene defintiivno skakati, drugo, kompanije ce moci povlaciti sadrzaj sa svoje platforme, isto kao sto disney sad radi. ili recimo kad konzola ostari i zatvori se store na toj konzoli, kako ces igrati neke igre kad te pukne nostalgija, a hoce, svima se to desi?


moje misljenje da dugorocno digital ce vise naskoditi nego dobrog donijeti. pa i sad ti škrtare na internoj memoriji. pišljivi microsoft koristi nestandardni m2 ssd + ne mozes ga svojevoljno upgradeovati.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice