Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i ima

poruka: 14
|
čitano: 5.608
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i ima ".
5 godina
online
Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i ima

Solarno punjenje daljinskog? WTF....

Koja je poenta ovog....

U daljinskom baterije traju godinama....

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i ima

Malo su preskupi naspram LG OLEDa koji je top.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i
Posmatrač kaže...

Solarno punjenje daljinskog? WTF....

Koja je poenta ovog....

U daljinskom baterije traju godinama....

 

Da... bitno da nema buttone za skoro ništa od onoga što daljinski čini korisnim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i
Posmatrač kaže...

Solarno punjenje daljinskog? WTF....

Koja je poenta ovog....

U daljinskom baterije traju godinama....

 Po meni je to fantastična stvar upravo na takvim uređajima. Daljinski, satovi, kalkulatori... mali potrošaći kojima je to solarno garancija da nikad neće ostati bez struje na maksimalnom naponu. U daljinskom baterije traju cca 2 godine ali već na pola životnog vijeka daljinski nije tako responzivan, sat usporava, kalkulatoru blijede znamenke...

5 godina
online
Re: Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i
BlueMax kaže...
Posmatrač kaže...

Solarno punjenje daljinskog? WTF....

Koja je poenta ovog....

U daljinskom baterije traju godinama....

 Po meni je to fantastična stvar upravo na takvim uređajima. Daljinski, satovi, kalkulatori... mali potrošaći kojima je to solarno garancija da nikad neće ostati bez struje na maksimalnom naponu. U daljinskom baterije traju cca 2 godine ali već na pola životnog vijeka daljinski nije tako responzivan, sat usporava, kalkulatoru blijede znamenke...

  Koliko kosta 2 ili 3 seta baterija koliko ces ih promijenuti prije nego promijenis tv a koliko kosta solarni panel plus punjiva baterija a da ne pricamo o estetici i zauzecu prostora kojeg mozes bolje iskoristiti tipa dodatne tipke.... Budalastina na kvadrat. Mozda na kalkulatoru ali i to je vrlo diskutabilno.....

16 godina
offline
Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i ima

Tizen je realno loš, ne znam zašto forsiraju tu štekavu abominaciju i ne prigrle Android. A i Dolby Vision bi mogli dodati da nisu škrta đubrad.

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i

Kod Samsunga ja osobno vidim 3 minusa:

1. Manjak DV je za mene još uvijek velik minus, pogotovo kad njihov HDR+ imaš samo na Amazon prime i nigdi drugo a DV je na svim platformama. Pa nemože ta licenca za DV bit toliko skupa pogotovo kad je skoro svi drugi proizvođači plačaju.

2. Cijena je jednostavno previsoka za to što nude, a i to je marginalno bolje od drugih OLED tv-a, i osim ako ne sereš pare jednostavno nema smisla dat 700 eur više nego za npr LG c seriju

3. Tizen je drek, doslovno, i dok gad se ne riješe ili naprave nešto upotrebljivo od njega ne pada mi na pamet kupit njihov tv, a imao sam ih par do sada

 

 

12 godina
offline
Re: Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i
Posmatrač kaže...

  Koliko kosta 2 ili 3 seta baterija koliko ces ih promijenuti prije nego promijenis tv a koliko kosta solarni panel plus punjiva baterija a da ne pricamo o estetici i zauzecu prostora kojeg mozes bolje iskoristiti tipa dodatne tipke.... Budalastina na kvadrat. Mozda na kalkulatoru ali i to je vrlo diskutabilno.....

 Strašno puno. Evo ovom kalkulatoru su sigurno podigli cijenu bar za 20%

 

https://www.nabava.net/kalkulatori/titanum-kalkulator-tcl101-cijena-titan-75986361

 

Strašni su to iznosi.

 

I onda ti nekome spominješ budalaštine.

 

 

5 godina
online
Re: Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i
BlueMax kaže...
Posmatrač kaže...

  Koliko kosta 2 ili 3 seta baterija koliko ces ih promijenuti prije nego promijenis tv a koliko kosta solarni panel plus punjiva baterija a da ne pricamo o estetici i zauzecu prostora kojeg mozes bolje iskoristiti tipa dodatne tipke.... Budalastina na kvadrat. Mozda na kalkulatoru ali i to je vrlo diskutabilno.....

 Strašno puno. Evo ovom kalkulatoru su sigurno podigli cijenu bar za 20%

 

https://www.nabava.net/kalkulatori/titanum-kalkulator-tcl101-cijena-titan-75986361

 

Strašni su to iznosi.

 

I onda ti nekome spominješ budalaštine.

 

 

 Pa rekih za kalkulator da mozda i ima smisla. Za daljinski meni nema nikakvog smisla.....

12 godina
offline
Re: Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i
Ne, napisao si da solarni panel (?) i ugrađena baterija znatno povisuju cijenu daljinskog. Ja sam ti pokazao da solarne čelije i baterija dovoljni za takav uređaj u maloprodaji koštaju 1,30€ a za tu cijenu dobiješ i kalkulator. Jeftinije od jedne Duracellke.
Ja sam mislio govoriti o praktičnosti, ali ako baš želiš o ekonomiji...
 
1 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i
BlueMax kaže...
Ne, napisao si da solarni panel (?) i ugrađena baterija znatno povisuju cijenu daljinskog. Ja sam ti pokazao da solarne čelije i baterija dovoljni za takav uređaj u maloprodaji koštaju 1,30€ a za tu cijenu dobiješ i kalkulator. Jeftinije od jedne Duracellke.
Ja sam mislio govoriti o praktičnosti, ali ako baš želiš o ekonomiji...

 Glupa rasprava ali ajd. Nisam rekao znatno vec sam se pitao koliko kosta. Nisam cak rekao da povisuje uopste. Vrlo upitna prakticnost jer rjesava problem kojeg uopste nemas. Ja promijenim baterije u daljinskom mozda jednom u par godina a imam ih hrpu. Evo upravo se pokusavam sjetiti kad sam to zadnji put uopste radio...Meni je to vise ruzno nego prakticno i zauzima prostor koji se moze pametnije iskoristiti. Pricamo o 2 eur max na tvu koji kosta 2k eur....

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2023 7:11 (Posmatrač).
12 godina
offline
Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i ima

Ovako bi ih promijenio nijednom u par godina. Svi mi imamo puno daljinskih u kući i svakome se dogodilo da prebacuje baterije iz jednog u drugi jer baš u tom trenutku doma nemaš rezervne, da baterija u daljinskom koji se rijetko koristi iscuri, da je slaba pa moraš doći na metar od uređaja da uhvati... Na svakom uređaju koji radi na tako niskom naponu solar + kondenzator je super stvar. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i
Znaci ima nitsa isto kao i par godina star LG C1..nema Dolby Vision i duplo skuplji od C2…
AUDIOFIL
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung S90C drugi im je najjači OLED model i
volegradele kaže...
Znaci ima nitsa isto kao i par godina star LG C1..nema Dolby Vision i duplo skuplji od C2…

 LG je danas nedodirljiv. Ne pamtim kad je u bilo kojoj kategoriji elektronike netko bio toliko dominantan a istovremeno jeftiniji od konkurencije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice