Međunarodni kazneni sud bavit će se i slučajevima

poruka: 6
|
čitano: 5.653
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Međunarodni kazneni sud bavit će se i slučajevima ".
6 godina
offline
Međunarodni kazneni sud bavit će se i slučajevima

Preko torrenata do prdekane:)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Međunarodni kazneni sud bavit će se i slučajev

@HCMAA

 

 

Pa, tak' bi trebalo biti. Jednostavo krađa preko Internet ili pak fizički iz trgovine, nema razlike.

Dobra odluka, Haškog tribunala. Odradio je dobar posao na razini Balkana. 

 

Sve širitelje mržnje, ovi kaj oće kibernetatički udarati po vitalnim dijelovima infrasturktrue, treba tretirati kao bombaše.

U zatvor sa kriminalcima.

dzg
10 mjeseci
protjeran
offline
Međunarodni kazneni sud bavit će se i slučajevima

>širitelji mržnje

Govor mržnje ne postoji. To je izmišljeni izraz.

 

Najgore kazne bi, da se mene pita, trebale biti za pedofile, potom za piromane. Abortus bi trebao svugdje biti legalan, ali kod abortusa bi se pritom izvadila i maternica tako da ta osoba nikad ne može imati dijete. Ljudima koji rade u inozemstvu duže od 10 godina i tamo plaćaju porez bi se trebao zabraniti ulaz u državu. Ubojstvo se ne bi trebalo kažnjavati zakonom ako za njega počinitelj ima opravdani razlog.

 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Međunarodni kazneni sud bavit će se i slučajevima

Dakle ekipa se samoproglasila da je nadležna za nešto čega nema u njegovom statutu. To je prva glupost.

 

Druga glupost je da države koje su glavna središta/izvorišta cyber napada/kriminala (Američka Hegemonija, Rusija, Kina, Iran, Indija, Izrael, Sjeverna Koreja) ne priznaju taj sud.

 

Treća glupost je što im je partner za sigurnost Microsoft. Zapravo to nije glupost, već okismoron.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Međunarodni kazneni sud bavit će se i slučajevima

- ali će im eu-princeza (zamislimo da je eu-ona..) proglasom dati do znanja i sankcionirati ih.. nekako, ne znamo kako-čime, mahanjem prstom? dok jedan od šefova, ujko, preko ramena gleda i povremeno nategne princezu kad mu se ćef trefi.. a ona, kao svaka pristojna princeza, pravi se da nema pojma, kao i simbolička zastinica pravde, justicija, s povezom preko očiju dok joj viri sisa.. šoubiz i realnost dok bi laik pomislio da je to samo simbolika :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Međunarodni kazneni sud bavit će se i slučajevima

Trebao bi jedan ozbiljan psihijatar da proceslja komentare i uspostavi dijagnozu, ali barem imamo siroku lepezu bolesnika od botova, huligana (navodno bivsih) i fundamentalista, nacionalista, talibana, ravnozemljasa te anti-sve sugovornika. Ispricavam se ako sam nekoga izostavio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2023 20:40 (pravi_covijek).
 
4 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice