Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj

poruka: 25
|
čitano: 5.908
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj".
3 godine
offline
Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj

Kokice 🍿

 
14 0 hvala 0
5 godina
offline
Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj

Gdje su teoretičari zavjera? 

 
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj

Pa.... Gejc i Gugl to finansiraju

 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj

- zar nije co2 jedini-glavni krivac?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 1 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj

Jeste najvise spominjan. U tom kontekstu se spominje i metan, samo ne toliko cesto (prdez i podrigivanje krava). Takodje, oni koji se bave elektro-energetikom znaju da je i SF6 gas jedan od stetnih gasova koji se povlace iz upotrebe, prvenstveno u gasom izoliranim stanicama (taj gas se koristio i u Nike Air tenisicama - bolje da su se zvale Nike SF6).

 

Ovaj podataka da contrailsi doprinose zagrijavanju je i za mene novi. Onako, laicki, covjek bi pomislio da se veci dio zracenja reflektuje. Medjutim, to izgleda nije tako.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj

prošloga petka, još u noćno doba, na jarunu je ekipa s terencima (uz obaveznu žandarsko-birokratsku pratnju parazita iz "štampara") čitav jarun zavila u chemtrailse protiv (milijardi) komarica. nekoliko smo puta pas i ja prošli kroz to ("bijeli dim" tipa "habemus papam") - neizbježno a zbog poradi jer temeljitosti prije navedenih subjekata - no još se ne ćutim otrovanim. ili je sporodjelujuće ili nisam komarica ili me štiti fajzerov čip ili onaj što brine o pijancima (nisam!) i budalama ili je bezopasno za nekukce il su labudovi il šatori age hasanage. uglavnom, hvala na pitanju, komarice se prve i najbrže oporavljaju od genocida. valjda zbog CO2. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zat
Contrailsi na noćnom nebu zadržavaju toplinu u atmosferi
16 godina
offline
Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj

Da vidimo što je Klaun de Bill do nekidan tvrdio i financirao:

 

https://www.cnbc.com/2019/09/07/bill-gates-funded-solar-geoengineering-could-help-stop-global-warming.html

 

This Bill Gates-funded chemical cloud could help stop global warming

 

Fires burning across the Amazon rainforest have renewed the debate about solutions to climate change. Bill Gates is backing the first high-altitude experiment of one radical approach called solar geoengineering. It’s meant to mimic the effects of a giant volcanic eruption. Thousands of planes would fly at high altitudes, spraying millions of tons of particles around the planet to create a massive chemical cloud that would cool the surface.

 

“Modeling studies have found that it could reduce the intensity of heat waves, for instance, apparently it could reduce the rate of sea level rise. It could reduce the intensity of tropical storms,” said Andy Parker, project director at the Solar Radiation Management Governance Initiative.

 

 

 

https://www.forbes.com/sites/arielcohen/2021/01/11/bill-gates-backed-climate-solution-gains-traction-but-concerns-linger/

 

A Bill Gates Venture Aims To Spray Dust Into The Atmosphere To Block The Sun. What Could Go Wrong?

 

Microsoft’s billionaire founder Bill Gates is financially backing the development of sun-dimming technology that would potentially reflect sunlight out of Earth’s atmosphere, triggering a global cooling effect. The Stratospheric Controlled Perturbation Experiment (SCoPEx), launched by Harvard University scientists, aims to examine this solution by spraying non-toxic calcium carbonate (CaCO3) dust into the atmosphere — a sun-reflecting aerosol that may offset the effects of global warming.

 

Sad se odjednom okreće nova ploča, pa treba te iste oblake rastjerati. Ovi iz sekte Crkva Presvetlog Zatoplenja su neumorni po pitanju ljudske gluposti/zatucanosti i zato ih treba zakonom zabraniti, ako sebi želimo dobro.

 

 

 

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.9.2023 11:25 (memulica).
Moj PC  
2 2 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.9.2023 11:49 (kirat).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj

U mojem selu je bilo hladno pa globalno zagrijavanje ne postoji/cijepiva/znanost je fejk botovi se polako okupljaju. Očekujem vrhunsku zabavu. 🍿

Nadglednik dina
Moj PC  
7 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zat

@memulica

 

Koliko tebe znam sa Foruma, ti samo citiraš. Nikada ne pišeš svoje mišljenje.

Valjda ako se toliko slažeš sa nekim idejama, imaš neko svoje mišljenje?

dzg
16 godina
offline
Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj

Svatko tko me prati, zna moja razmišljanja/političku/seksualnu/religioznu orijentaciju, itd. Naravno ima ovih što me površno prate, pa im se treba svaki put iznova crtat ko maloj djeci iz vrtića. J*bateled što misliš koje je moje mišljenje o ovim budalaštinama iz članka? Jel treba crtat ponovo ispočetka? Očeš da sad koristim rozu ili kričavo zelenu boju!???

 

I što fali linkovima? Barem svaki put nešto novo naučiš iz mojih postova.

 

 

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 mjeseci
online
Re: Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zat
memulica kaže...

Svatko tko me prati, zna moja razmišljanja/političku/seksualnu/religioznu orijentaciju, itd. Naravno ima ovih što me površno prate, pa im se treba svaki put iznova crtat ko maloj djeci iz vrtića. J*bateled što misliš koje je moje mišljenje o ovim budalaštinama iz članka? Jel treba crtat ponovo ispočetka? Očeš da sad koristim rozu ili kričavo zelenu boju!???

 

I što fali linkovima? Barem svaki put nešto novo naučiš iz mojih postova.

 

 

 

 

Linkovi su fejk.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.9.2023 15:31 (Bob Boss).
16 godina
offline
Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj

Klaun de Bill financira jedne i druge, a to je jedino bitno u ovoj priči.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj

Dok sam živeo u HR, imao sam šefa na poslu koji je često govorio: Mnoge budale su se školovale i mnogo pametnih je završilo čuvajući ovce jer nisu imali mogućnosti da se školuju.

Što sam stariji, sve više vidim koliko je čovek bio u pravu.

 

Evo, grčki ministar spoljnih poslova izjavljuje da su za ove požare i sada poplave krivo globalno zagrevanje.

 

Kao što sam već pisao, iza svakog velikog požara dolazi do oluja i kiša, to bi trebalo da bude jasno svima, ali očigledno nije.

 

U Grčkoj svake druge godine su požari, ali ne, nisu krivi ljudi na vlasti koji ne prave protupožarne pojaseve, ne kose travu i ne čiste šiblje, ne održavaju rečna korita, puštaju da se nekontrolisano gradi bez ikakve studije o uticaju na okolinu.

 

Danas imaju mantru globalnog zagrevanja iza koje se kriju i sve je u redu.

 

Imamo obrazovane budale koje nas vode i koje rade samo za svoju korist.

 

Takođe, i narod je sve obrazovaniji, ali sve gluplji. Protestuju protiv čipova u ličnim/osobnim kartama, ali ne protiv zaostale vlasti koja ne zna da vodi državu.

 

Bill Gates javno zagovara smanjenje populacije na Zemlji, ali ne, on je tako fin i ne bi ništa preduzeo po tom pitanju.

 

Imamo obrazovane ljude koji imaju znanje, ali ne znaju ga koristiti, i koji u stvari nisu postigli ama baš ništa u svom životu, ali su i te kako glasni.

 

Garantujem da bi 99% današnjih naučnika/znanstvenika na testu inteligencije prošlo najviše kao prosečno stanovništvo, ali verujem da bi rezultati bili i dosta lošiji.

 

U Australiji, kada su pre nekoliko godina bili veliki požari, sve te obrazovane budale su se okupile da kukaju kako je krivo globalno zagrevanje, dok su Aboridžini godinama upozoravali da treba spaliti staru travu i grmlje da ne bi kasnije došlo do većeg požara.

 

U Kanadi, na vlasti imaju najveću budalu svih vremena koji forsira homoseksualnost i sakaćenje dece, još malo pa će i pedofiliju proglasiti za normalnu, i onda imamo najveći požar svih vremena u istoj toj zemlji, verovatno zato što zna da vodi državu.

 

Nema ništa gore od obrazovane budale!

 
8 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zat

Što je još zanimljivije u wokeistanu Kanadi mislim da su za taj požar krive žene vatrogaskinje.

Krenulo se sa nekom inicijativom da se odradi neki trening bez muškaraca jer one mogu sve i više i bolje 🤣.

Nakon što je planuo neko vrijeme ga nisu mogle zaustaviti. 

 

Vezano za Trudoea, njegova mati se družila sa Fidelom Castro. Justin prilično podsjeća na Fidela.... može biti da od tuda potječe taj next level poriv za nenormalnošću i destrukcijom.  

vicious
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.9.2023 18:06 (viciousone).
9 mjeseci
suspendiran
online
Re: Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zat
cober kaže...

 

Nema ništa gore od obrazovane budale!

 ima, ima. budala koja misli da je obrazovana, e to je vrh. a ima ih, ima ih, ima ih...

5 godina
neaktivan
offline
Re: Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zat
cober kaže...

 

 

Nema ništa gore od obrazovane budale!

ima, budale sa foruma 

15 godina
online
Re: Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zat
cober kaže...

..

 

Nema ništa gore od obrazovane budale!

 -s titulom tj foteljom-moći-odlučivanja. .. nije krivo obrazovanje, nego budala koja ima moć.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zat

Nisam rekao da je krivo obrazovanje, nego budala koja je obrazovana i samim tim što je obrazovana misli da je automatski i pametna.

Ima dosta ljudi koji nisu obrazovani, ali se ne prave ni pametni, žive svojim jednostavnim životima i zaboli ih briga za sve, bitno da ima šta pojesti, popiti i povaliti.

Takvi nisu problem uopšte. Problem su oni koji misle da znaju, ali ne znaju. Ali ni ti koji misle da znaju, a ne znaju i nemaju obrazovanje, nisu toliki problem kao oni koji su obrazovani i imaju titule, zvanja, moć, i koji upravljaju našim životima, a misaoni kapacitet im je ravnan nuli.

A takvih je, nažalost, jako puno. Koliko danas imamo naučnika koji se pitaju, ali u stvari nikada ništa nisu ostvarili svojom pameti, ili ako nešto sitno ostvare, to je ostvareno većinom putem milion pokušaja i pogrešaka, kao na primer Edison. Ne kažem da je to loš pristup, daje i to rezultate, ali u osnovi nemaju potencijal da razmišljaju svojom glavom i da od znanja koje imaju dođu do velikih ideja.

16 godina
offline
Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj

Dovoljno je samo da se setimo covid histerije.

Znači, smanjili su radno vreme prodavnicama u momentu kada kao hoće da smanje širenje virusa, i samim tim su pravili gužve ispred prodavnica da se virus što lakše širi.

Koji kapacitet mozga treba imati da se to razume, ali eto tim obrazovanima očigledno nije to bilo jasno?

 

Maske su dokazano nemoćne da zaštite od virusa, jer virusi su manji od pora u maskama.

Maske nas mogu zaštiti od bakterija, ali od virusa nikako. Ipak, i dalje su forsirali obavezu nošenja maski, jer očigledno im to nije jasno

 

Kod nas u Srbiji je bilo da možeš sedeti u kafiću do 20h ako nisi vakcinisan, i posle si kao građanin drugog reda i teraju te napolje, jer eto, virus od 20h počinje da se širi.

 

Sve to su obrazovane budale smislile.

 

I što je najgore, te budale su uspele da utiču i na mene. Počinjem duboko razmišljati da sam i ja postao budala, pa umesto da idem da spavam, ovde lovim vetrenjače misleći da ću nekome ko ne vidi otvoriti oči. Ali iz iskustva vidim da ljudi jednostavno samo zauzimaju stav i ne postoji logika ili dokaz koji može da im promeni mišljenje.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2023 1:17 (cober).
 
4 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zat
Vezano za maske - ne iskašljavaš virus nego kapljice tekućine u kojima je virus, a koje se itekako love za masku. FP2 maske eliminiraju većinu tih aerosola. FP3 eliminiraju praktički sve.
14 godina
offline
Re: Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zat
Gallu kaže...
Vezano za maske - ne iskašljavaš virus nego kapljice tekućine u kojima je virus, a koje se itekako love za masku. FP2 maske eliminiraju većinu tih aerosola. FP3 eliminiraju praktički sve.

Profesore, ako imaš naočale dok nosiš masku, naočale se zamagle. Toliko o "praktički sve".

Ne trebaju ti ni naočale da vidiš kako sa svih strana oko maske aerosol bježi van.

Virus i koji se evenutalno zalovi na površinu maske ljudi prenesu rukama dalje. Svi prime masku prstima, spuste pod bradu i zatim s tim istim rukama diraju sve dalje. To rade čak i zdravstveni djelatnici, apotekari itd... Dakle, zakurac sve. Ali, dalo se fino zaradit na ovčicama.

3 godine
offline
Re: Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zat

Ako ne nosiš pravilno masku - da magliti će se. Ja kada brusim svoju barku ne primjećujem toliko magljenje. Iako je magljenje uzrokovano i kožnom perspiracijom, a to što neki maskama ne rukuju pravilno prema preporukama, nije problem maske nego pojedinca koji ne prati preporuke.
Specifikacije za Fp1/2/3 maske imaš na internetu pa pročitaj koliko štite pri pravilnoj upotrebi.
Tu ti je dolje obavljeno ispitivanje za kirurške maske. FP2 i 3 su efikasnije:
https://www.nature.com/articles/s41591-020-0843-2

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2023 15:09 (Gallu).
6 godina
offline
Stop kondenzacijskim tragovima i globalnom zatoplj

hahaha probudili se stari teoretičari i jedva dočekali da izbace sva govna iz sebe o Gejcu, Sorošu i ONIMA gore koji sve kontroliraju, jer ipak je najlakše okrivit nekoga drugoga za sve svoje probleme pošto je najvažnija stvar da se ti osječaš dobro i pametno nakon pročitanih par članaka na fesjbuku i jubitubu.... tragedija ali to nam je internet dao, umjesto dostupa do svih mogučiih informacija i više pameti, dobili smo najgoru moguću stvar - idiote koji su sami sebe uvjerili da sve razumiju i da su svi drugi glupi - prvenstveno znanstvenici- bagra koja je trebala 10 godina za svu tu tehnologiju a Šime iz Prijedora je to znao več 91" pa ga nitko nije slušao....

Moj PC  
3 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice