Meta planira korisnicima Instagrama i Facebooka po

poruka: 9
|
čitano: 3.681
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Meta planira korisnicima Instagrama i Facebooka po".
13 mjeseci
protjeran
offline
Meta planira korisnicima Instagrama i Facebooka po

Facebook ima toliko reklama i kojekakvih bedastih stranica i objava, da je postao potpuno neprepoznatljiv i doslovno je beskoristan. Kada bi prikazivali samo objave kontakata, sadržaja bi bilo iznimno malo, osim ako netko od njih nije neki influencer i sl. (imam ja jednog takvog), pa non stop objavljuje (opet, reklame). Da im platim korištenje Facebooka bez reklama, opet bi mi prikazivali reklame pod drugim nazivom.

 
9 0 hvala 0
6 godina
offline
Meta planira korisnicima Instagrama i Facebooka po

prvih 10 postova koji su me jutros docekali uz kavu na fb

 

1. obavijest od lajkanog pagea ali post star 2 dana

2. predlozeno za vas post - totalno nesto sto me ne zanima

3. oglas

4. obavijest od lajkanog pagea ali post star 2 dana

5. predlozene grupe koje me totalno ne zanimaju

6. obavijest od lajkanog pagea ali post star 2 dana

7. predlozeno za vas post - totalno nesto sto me ne zanima

8. oglas

9. obavijest od lajkanog pagea ali post star 1 dan

10. obavijest od lajkanog pagea ali post star 1 dan

 

 

znaci niti jedna objava mojih prijatelja 

 

 

da skratim pricu niti iducih 90 postova na wallu nije bio niti jedan post od mojih kontakata

 

100 postova, svih 100 su nebitne stvari

 

treba znati ovako epski ubit site sta je je, rekao bi da nece imat konkurenciju, ali musk se zbilja trudi sa twitterom

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Meta planira korisnicima Instagrama i Facebook
Odlučio sam ponovo napraviti Facebook Account, pošto sam u inozemstvu pa da budem u kontaktu s nekim ljudima. No, prije nego li su oni potvrdili zahtjev za prijateljstvom (znači, imao sam tada 0 prijatelja) na zidu sam mogao unedogled skrolati razno-razne reklame i zatupljujuće videe. Sjećam se da je prije bila situacija da ako nemaš prijatelja, imaš prazan zid... Uglavnom, nakon 2 dana sam izbrisao ponovo to sranje od društvene mreže (odnosno ACC)
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2023 8:59 (Idealist).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Meta planira korisnicima Instagrama i Facebooka po

Ne daj bože da lajkaš neki od tih predloženih videa ili neku dnevnu "mudrost", u nastavku ćeš gledati samo takve reklame i mudrosti. 


Ranije su kod dužeg skrolanja napisali da nema više objava ili su jedno vrijeme ucjenjivali da ćeš vidjeti više objava ako dodaš još nekog pod prijatelje. Onda su odustali od toga i sada je 9 od 10 ili 10 od 10 objava njihovo, a ne mojih prijatelja / kontakata.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2023 12:55 (NetkoNegdje).
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Meta planira korisnicima Instagrama i Facebooka po

 

Zanima me X-ova socijalna mreza koja ce doci u jednom momentu. Pa kad krene masovna migracija i bezanija s te stare i potrosene platforme, bit ce zanimljivo gledati ponsanje Mete.

 
1 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Meta planira korisnicima Instagrama i Facebook
Gebirgs kaže...

 

Zanima me X-ova socijalna mreza koja ce doci u jednom momentu. Pa kad krene masovna migracija i bezanija s te stare i potrosene platforme, bit ce zanimljivo gledati ponsanje Mete.

 Ja X-u sigurno neću dati presliku osobne i biometrijske podatke, što se spominje zadnjih dana. Vidjet ćemo je li to puštanje probnih balona ili je to stvarno tako zamišljeno.

6 godina
offline
Meta planira korisnicima Instagrama i Facebooka po

Meni čak i ne smetaju oglasi na FB koliko činjenica da mi 90% stvari koje mi se prikazuju na wallu su neke random grupe i postovi koji nemaju veze s vezom. Ono, tipa grupa "daily life of celebreties" i takve gluparije. Imam FB čisto iz navike, osim toga nikakve koristi od njega. 

 
2 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Meta planira korisnicima Instagrama i Facebooka po

i dalje su miljama ispred iXa. prije koji dan upalim X i tražim nekog lika po imenu i prezimenu, poznati lik, nema šanse pronaći koji je pravi ima ih na desetke sa sličnim hendlovima. j.ebote mreža koja ne može uvesti reda, srezati botove. što bi ja sada trebao klikati na svaki profil i proučavati je li to taj kojeg tražim? jednostavnije i brže je bilo ugasiti app. ne znam kog vraga je uopće imam na mobitelu samo me j.bu dosadnim notifikacijama postova likova koji me uopće ne zanimaju. totalni krš. i još onaj biser plati 34 ili 44 milijarde dolara za to. o Isuse. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Meta planira korisnicima Instagrama i Facebooka po

Planiram ponuditi Meti da kao što više ne koristim Facebook, ne koristim ni Instagram. Ionako ga koristim samo za komunikaciju. Nikad nisam ništa tamo objavio, niti kanim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice