Jobsov rukopis oglasa za računalo Apple-1 prodan z

poruka: 10
|
čitano: 7.327
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jobsov rukopis oglasa za računalo Apple-1 prodan z".
15 godina
offline
Jobsov rukopis oglasa za računalo Apple-1 prodan z

o, pa za tu lovu ova relikvija ("mošti svetog stevana") možda liječi i žuljeve, preplodnost, ćelavost, zanoktice, štucanje ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 2 hvala 0
15 godina
offline
Jobsov rukopis oglasa za računalo Apple-1 prodan z

Meni se taj  čovjek jednim "Thoughts on Flash" dekretom doslovno posrao na više od 15 godina marljivog učenja actionscripta 1, 2 i 3.
I zato ga ne volim i prezirem cijelu Apple religiju jer se temelji na ego tripovima i patent trollingu.

Znam da SJ nije jedini krivac, rovario je tu i Microsoft guranjem svojeg Silverlighta i debeli tromi Adobe sojom inercijom.

No što je tu je, jedan predivan alat u kojem su mogli raditi i dizajneri i webmasteri i programeri i animatori je žrtvovan zbog korporativnih interesa, pod krinkom zauzeća resursa, neoptimiziranosti, sigurnosnih propusta.

A vidi sad - webovi nikad teži, skripti nikad više, zauzeće resursa nikad veće.
A HTML5, punih 13 godina kasnije, nije dosegao niti trećinu toga što je mogao Flash.

Znam da o pokojnima treba sve najbolje no ja za SJ jednostavno nemam lijepe riječi.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2023 17:35 (Krx).
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Jobsov rukopis oglasa za računalo Apple-1 prod
Krx kaže...

Meni se taj  čovjek jednim "Thoughts on Flash" dekretom doslovno posrao na više od 15 godina marljivog učenja actionscripta 1, 2 i 3.
I zato ga ne volim i prezirem cijelu Apple religiju jer se temelji na ego tripovima i patent trollingu.

Znam da SJ nije jedini krivac, rovario je tu i Microsoft guranjem svojeg Silverlighta i debeli tromi Adobe sojom inercijom.

No što je tu je, jedan predivan alat u kojem su mogli raditi i dizajneri i webmasteri i programeri i animatori je žrtvovan zbog korporativnih interesa, pod krinkom zauzeća resursa, neoptimiziranosti, sigurnosnih propusta.

A vidi sad - webovi nikad teži, skripti nikad više, zauzeće resursa nikad veće.
A HTML5, punih 13 godina kasnije, nije dosegao niti trećinu toga što je mogao Flash.

Znam da o pokojnima treba sve najbolje no ja za SJ jednostavno nemam lijepe riječi.

 

 

 

 Hebote flash da te... Zbog tog govneta moja Nokia nije mogla u pet minuta otvoriti internet stranicu (koja je na kraju bila neupotrebljiva i nečitljiva) dok je iPhone istu otvarao u par sekundi. Navigaciju isto. Perfektno je neprijatelj dobro odrađenog posla. 

Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Jobsov rukopis oglasa za računalo Apple-1 prod
Feudalac kaže...

 Hebote flash da te... Zbog tog govneta moja Nokia nije mogla u pet minuta otvoriti internet stranicu (

Nije stvar u Flashu nego u losim developerima.
Istim onima koji i sada zatrpavaju webove koji ti isto tako cuclaju cpu, bateriju i bandwith.

Flash se mogao super optimizirati, prelodati i sl.

2 godine
offline
Jobsov rukopis oglasa za računalo Apple-1 prodan z

Mene uvijek utješi kada vidim da tako pametni ljudi imaju ružan rukopis kakav je i moj. 

 

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.8.2023 6:26 (Zaporožac).
 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Jobsov rukopis oglasa za računalo Apple-1 prod
Zaporožac kaže...

Mene uvijek utješi kada vidim da tako pametni ljudi imaju ružan rukopis kakav je i moj. 

 

 Tebi je ovo ružan rukopis? Trebaš vidjeti moj - ni sam ga ne mogu pročitati!

...
14 godina
online
Re: Jobsov rukopis oglasa za računalo Apple-1 prod
Miro kaže...
Zaporožac kaže...

Mene uvijek utješi kada vidim da tako pametni ljudi imaju ružan rukopis kakav je i moj. 

 

 Tebi je ovo ružan rukopis? Trebaš vidjeti moj - ni sam ga ne mogu pročitati!

 Ako ga sam tvorac nemoze procitati jeli to i dalje rukopis ili nesto drugo?

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.8.2023 11:13 (konjRR).
2 godine
offline
Jobsov rukopis oglasa za računalo Apple-1 prodan z

To je onda švrakopis. 

合氣道
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Jobsov rukopis oglasa za računalo Apple-1 prodan z

Hiperbola

 

EDIT: Takođe bih rukopis na dokumentu okarakterisao kao sasvim uredan i čitak, bez ikakve ironije.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.8.2023 14:24 (Ivan(4)).
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Jobsov rukopis oglasa za računalo Apple-1 prod
Krx kaže...
Feudalac kaže...

 Hebote flash da te... Zbog tog govneta moja Nokia nije mogla u pet minuta otvoriti internet stranicu (

Nije stvar u Flashu nego u losim developerima.
Istim onima koji i sada zatrpavaju webove koji ti isto tako cuclaju cpu, bateriju i bandwith.

Flash se mogao super optimizirati, prelodati i sl.

 Jest stvar u flashu. Bio je prezahtjevan za ondašnju mobilnu tehnologiju i točka. Plus, pun sigurnosnih rupa. Rest in peace

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice