Hrvatska revolucionarna kvantna tehnika 3D snimanj

poruka: 2
|
čitano: 2.444
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska revolucionarna kvantna tehnika 3D snimanj".
15 godina
offline
Hrvatska revolucionarna kvantna tehnika 3D snimanj

Ovo je znatno izvan okvira mojeg znanja. Ne kužim ni problem koji rješavaju, niti tehniku kojom nude rješanje. 

Ono što mi je novo je da se i "kod nas" praktično bave kvantnom fizikom. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatska revolucionarna kvantna tehnika 3D sni
Ovo je kraj kaže...

Ovo je znatno izvan okvira mojeg znanja. Ne kužim ni problem koji rješavaju, niti tehniku kojom nude rješanje. 

Ono što mi je novo je da se i "kod nas" praktično bave kvantnom fizikom. 

 -izvan okvira.. no to nas ne spriječava :))

-problem koji ... problem je kvalitetna snimka, smetnje, filtriranje za koristan podatak vs smeće... dok tehniku ne objašnjavaju (u članku) .. kao parovi .. kvalitetan 'filter' bi bilo pojednaostavljeno.

-bavimo se svime, .. narvno većinu nagrada i novca pokupe oni drugi, barem slavu.. ili kad se spomene da nešto radimo-istražujemo-sudjelujemo.. to se obično omalovažava, dok ne dođe uspjeh, bila to janica ili nešto deseto, isti pattern.. a i to je ok, tj prvo se moraš dokazati da te uzmu 'za istač' .. dok su veliki-slavni već dokazani pa oni to ne moraju i opet usporedbom s janicom, neka bezimena austrijanka će vjerojatno u očima gledatelja biti favorit u spustu-skijanju, .. ili što smo nekad bili u košarci, a sad igramo za priključak u ligu s nizozemskom i sličnim zemljama koje nemaju ni dva koša-obruča.. sportske usporedbe, znanstvene, školska natjecanja.. sličnost, pa i rimac-nevera.. ili pliva-sumamed, zmijski serum i sl. nečeg što smo prodali a vrijedilo je.. i bilo klasa u svijetu, brodogradnja i sl. .. imamo svašta, imamo ljude s mozgom, ne onim za marku i po.. oni su u saboru :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice