Iz velegradskog podzemlja: hoćemo li umjesto nebod

poruka: 12
|
čitano: 3.250
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iz velegradskog podzemlja: hoćemo li umjesto nebod".
16 godina
offline
Iz velegradskog podzemlja: hoćemo li umjesto nebod

Vault 13 baby!!!

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Iz velegradskog podzemlja: hoćemo li umjesto nebod

 

Ajd da napravim urbanu zemljoder vilu od 20 katova, pod zemljom. I udari poplava. Zemljotres? Koja je bolja kombinacija? Gdje su bolje sanse za prezivljavanje? 

 

Kolacici od cvrcaka i larvi crne muhe su dobar iduci korak kada si vec 20 katova pod zemljom i ne izlazi ti se vani. Upalis Disney+ i ubijes se modernom hranom koja ne steti okolisu!

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2023 12:41 (Gebirgs).
 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Iz velegradskog podzemlja: hoćemo li umjesto nebod

 

Ako planet nastavi kuhati...

 

Planet Zemlja se kuha !!!!?

 

Zemljo otvori se i progutaj zauvijek sve te praznoglavce sa ovoga svijeta.

 

AMEN !

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
5 9 hvala 0
6 godina
offline
Iz velegradskog podzemlja: hoćemo li umjesto nebod

Živjeti pod zemljom i uzgajati jestive insekte, hvala bogu da to neću morati doživljeti. Nikad nisam priželjikvao vječni život, ali zadnjih godina se pitam hoću li uopće izdržati još tih par desetljeća koji su mi ostali.

 
9 1 hvala 1
16 godina
offline
Iz velegradskog podzemlja: hoćemo li umjesto nebod

U brdovitim krajevima bi to mozda imalo smisla, u ravnicama nikako jer ako dodje do poplave tu bi bio i kraj. Sto se tice zemljotresa mislim da su nadzemne strukture vise izlozene uticaju zemljotresa nego podzemne, ali to je samo moje misljenje, neznam da li je to zaista tako.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Iz velegradskog podzemlja: hoćemo li umjesto n
memulica kaže...

Planet Zemlja se kuha !!!!?

 

Zemljo otvori se i progutaj zauvijek sve te praznoglavce sa ovoga svijeta.

 

AMEN !

 

Reče on dok se u 6 ujutro probudio na 28c... 

10 mjeseci
protjeran
offline
Iz velegradskog podzemlja: hoćemo li umjesto nebod

Ajde neka mi netko objasni ovo.

 

Švabe - pod time mislim ''naše'' ljude koji žive i rade te plaćaju porez u Njemačkoj, ali se zato ovdje vrate kad su u mirovini jer sa Njemačkom mirovinom tamo ne mogu živjeti, no to ih ne spriječava da ovdje seru kako je tu sve preskupo i u Njemačkoj to nije ovako, tamo se to drugačije radi - već kažu kako je sve poskupilo zbog Putina, a ne zato jer su zatvorili sve svoje nuklearke. Kakti, svi pokušavamo smanjiti emisiju štetnih pliniova, smanjiti svoj karbonski otisak (osim ako, naravno, nisi član elite koja ima svoj privatni avion), i ići ekološkim putem. 

 

Zar nije globalno zagrijavanje i povećanje prosječnih temperatura zapravo korak na bolje, korak ka svijetloj, zelenijoj, i ekološkoj prihvatljivijoj budućnosti? Znači da će solarne ćelije imati sunca. Pušu jaki vjetrovi? Super, znači da će se vjetrenjače isplatiti. 

Da li griješim?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Iz velegradskog podzemlja: hoćemo li umjesto nebod

Dosta je to zeznuto. Trebalo bi sve biti jako dobro izolirano da ne uđe voda, trebalo bi paziti na tektoniku, slojevi zemlje su svakih par metara drugačiji, ovo, ono. Pumpe bi morale tjerati kanalizaciju nazad gore, ljude bi trebalo izlagati umjentom svjetlu koje je ekvivalentno sunčevom, cirkulacija zraka. U slučaju požara, poplave ili bilo kakve nevolje uvijek se nađeš u nekom slijepom crijevu.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Iz velegradskog podzemlja: hoćemo li umjesto nebod

onda ipak zemunice a ne sojenice. dogovoreno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Iz velegradskog podzemlja: hoćemo li umjesto n
Jelash13 kaže...

Ajde neka mi netko objasni ovo.

 

Švabe - pod time mislim ''naše'' ljude koji žive i rade te plaćaju porez u Njemačkoj, ali se zato ovdje vrate kad su u mirovini jer sa Njemačkom mirovinom tamo ne mogu živjeti, no to ih ne spriječava da ovdje seru kako je tu sve preskupo i u Njemačkoj to nije ovako, tamo se to drugačije radi - već kažu kako je sve poskupilo zbog Putina, a ne zato jer su zatvorili sve svoje nuklearke. Kakti, svi pokušavamo smanjiti emisiju štetnih pliniova, smanjiti svoj karbonski otisak (osim ako, naravno, nisi član elite koja ima svoj privatni avion), i ići ekološkim putem. 

 

Zar nije globalno zagrijavanje i povećanje prosječnih temperatura zapravo korak na bolje, korak ka svijetloj, zelenijoj, i ekološkoj prihvatljivijoj budućnosti? Znači da će solarne ćelije imati sunca. Pušu jaki vjetrovi? Super, znači da će se vjetrenjače isplatiti. 

Da li griješim?

 Potpuno si u pravu. Jedino me cudi sto nisi dobio pocasni doktorat Zagrebackog sveucilista.

10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Iz velegradskog podzemlja: hoćemo li umjesto n

Zato jer, nažalost, nemam nikakve bliske veze s mafijom.

9 godina
offline
Re: Iz velegradskog podzemlja: hoćemo li umjesto n
pravi_covijek kaže...
Jelash13 kaže...

Ajde neka mi netko objasni ovo.

 

Švabe - pod time mislim ''naše'' ljude koji žive i rade te plaćaju porez u Njemačkoj, ali se zato ovdje vrate kad su u mirovini jer sa Njemačkom mirovinom tamo ne mogu živjeti, no to ih ne spriječava da ovdje seru kako je tu sve preskupo i u Njemačkoj to nije ovako, tamo se to drugačije radi - već kažu kako je sve poskupilo zbog Putina, a ne zato jer su zatvorili sve svoje nuklearke. Kakti, svi pokušavamo smanjiti emisiju štetnih pliniova, smanjiti svoj karbonski otisak (osim ako, naravno, nisi član elite koja ima svoj privatni avion), i ići ekološkim putem. 

 

Zar nije globalno zagrijavanje i povećanje prosječnih temperatura zapravo korak na bolje, korak ka svijetloj, zelenijoj, i ekološkoj prihvatljivijoj budućnosti? Znači da će solarne ćelije imati sunca. Pušu jaki vjetrovi? Super, znači da će se vjetrenjače isplatiti. 

Da li griješim?

 Potpuno si u pravu. Jedino me cudi sto nisi dobio pocasni doktorat Zagrebackog sveucilista.

 Trolcina je, pogledaj mu komentare po temama, nebi me iznenadilo da je ALT account od protjeranog tomato092

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice