I „obična“ LG UR91 serija LED televizora dolazi sa

poruka: 4
|
čitano: 4.493
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I „obična“ LG UR91 serija LED televizora dolazi sa".
6 godina
offline
I „obična“ LG UR91 serija LED televizora dolazi sa

Svaka čast, baš mi se svidjela ova kratka ali objektivna recenzija! Rijetkost u današnjem zasićenom žutilu gdje nabrajaju ono već napisano u naslovu i namede da je proizvod odličan i te i te boje. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: I „obična“ LG UR91 serija LED televizora dolaz

Greska u postu i mozete me ignorirat.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.8.2023 14:43 (NEW_MAN).
15 godina
offline
I „obična“ LG UR91 serija LED televizora dolazi sa

kad bi televizijski programi bili samo jedan promil kvalitetni (čak i onima potpuno imunima na ikakva mjerila i ukus) kao tehnologija koja im je namijenjena, ovo bi imalo smisla. ovako je samo traženje (i nalaženje) budala s viškom novca. tovarenje govana zlatnom lopatom, optočenom dijamantima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2023 15:01 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: I „obična“ LG UR91 serija LED televizora dolaz
Svatko se češe gdje ga svrbi , meni vrlo bitno da tv ima dobar zvuk i odličnu sliku.
Radi filmova bitno mi da TV bez problema pokreće Dolby Vision i HDR10 sadržaj, na pravom OLED ekranu. I hoću da pokreće Dolby Digital 5.1 zvuk. I da ima kvalitetne zvučnike.
Ali bitan je i jak procesor da "upscalira" i sadržaj nešto lošije kvalitete.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2023 20:15 (ajimerej).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice