Logotip Muskove tvrtke X toliko bliješti da ljudi

poruka: 4
|
čitano: 6.038
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logotip Muskove tvrtke X toliko bliješti da ljudi ".
15 godina
offline
Logotip Muskove tvrtke X toliko bliješti da ljudi

Jel ovaj članak neka zajebancija ili kaj?

 

Ako nemate što pametnije napisati/provući kroz translate, onda radije nemojte ništa objavljivati.

Moj PC  
5 2 hvala 0
16 mjeseci
offline
Logotip Muskove tvrtke X toliko bliješti da ljudi

Članak je dobar uvid u zalosno stanje zavisti i kako i u Americi mediji pljuju Elona tako moramo i mi, pravi put "novinarstva".

 
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Logotip Muskove tvrtke X toliko bliješti da ljudi

I'm Batman!... Pardon Elon....

XBOX: RENZOR GT 01
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logotip Muskove tvrtke X toliko bliješti da ljudi

Iskreno, deluje prilično gadno, pogotovo onaj stroboskopski efekat. Na tom nivou da na uglu ulice treba da stave upozorenje za osobe sa fotoosetljivom epilepsijom.

 

U ostalim vestima iz Maskovog univerzuma, znate one fenomenalne podatke o dometu Teslinih automobila? Nisu baš istiniti. Svesno, uz aktivno zataškavanje (i, navodno, način na koji vozila daju predviđeni domet je Elonova ideja lično, mada to za sada nije pouzdana informacija). Ovo pominjem zato što vidim da je postao običaj da mu se na forumu, pa i u ovoj temi, pišu apologije i napadaju se oni koji pomenu nešto loše vezano za njega, a lik je sve samo ne dobra osoba (i ovo je samo poslednji primer).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice