Nakon velikog uzleta, Threads već izgubio pola akt

poruka: 6
|
čitano: 3.530
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon velikog uzleta, Threads već izgubio pola akt".
5 godina
offline
Nakon velikog uzleta, Threads već izgubio pola akt

Tko bi rekao da će korisnici otišli s Twittera, poznati po tome da laju o onome što je popularno, ali ne mare zaista za to, skočiti na vlak popularnosti Threadsa dok je popularno, ne mareći zaista za to....

 
0 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Nakon velikog uzleta, Threads već izgubio pola akt

Nema više Twittera sad je X, a zaposlenici užurbano bojaju urede u crno. nije zajebancija. 

 

a ovaj threads, nije još ni dostupan u puno država, ali ne sumnjam da će biti isto sranje kao i twitter. carstvo botova i ljudi koji su stvarni život zamijenili virtualnim.

 
3 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Nakon velikog uzleta, Threads već izgubio pola akt

Ljudi traže zamjenu za Twitter, ali nje zasad nema. Ne vidim neki entuzijazam za Mastodonom, koji mene podsjeća na prve dane Weba, kada si morao znati par adresa (URL-ova) ako si htio išta učitati u browser, a ne da ti se sve servira kao danas (putem Googlea i sl.).

 

Ako i kada se pojavi dovoljno dobar nasljednik Twittera, pa i Facebooka, odoše korisnici. Zasad to nije slučaj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.7.2023 17:40 (NetkoNegdje).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nakon velikog uzleta, Threads već izgubio pola akt

Odose s twitera i thredsa, a dođoše u Bug Throlls klan!!!

 

Dođite i vi!!!

 

\o/\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nakon velikog uzleta, Threads već izgubio pola akt

Jbga pola ih ubilo sa fejsbuk faktčekerima/algoritmima 'istine'.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
online
Nakon velikog uzleta, Threads već izgubio pola akt

Cukerberger zaboravio platit mjesečni račun za kineske bot farme

 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice