Kina obara rekorde: u tri mjeseca postavili 600.00

poruka: 7
|
čitano: 8.475
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kina obara rekorde: u tri mjeseca postavili 600.00".
13 godina
offline
Kina obara rekorde: u tri mjeseca postavili 600.00

A jbg treba na nešto sve te nadzorne kamere i spojiti.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
6 0 hvala 0
Kina obara rekorde: u tri mjeseca postavili 600.00

koliko ih je instalirano u hrvatskoj?

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Kina obara rekorde: u tri mjeseca postavili 600.00

Pa lako je gradit kad imas par stotina milijuna robova,najbolji primjer su Piramide sto se moze postic kad porobis ljude da rade.

Dali ovo trebamo smatrat uspijehom i primjerom?

 

Moj PC  
4 8 hvala 0
8 godina
online
Kina obara rekorde: u tri mjeseca postavili 600.00

Ovako to ide u Kini:

Timmy from China


 

Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Kina obara rekorde: u tri mjeseca postavili 60
Piramide su gradili plaćeni radnici i obrtnici. Nije bilo robovske radne snage.
11 godina
offline
Kina obara rekorde: u tri mjeseca postavili 600.00

Što je 600.000 baznih stanica, prema 60-ak praznih gradova ili nekoliko siotina tisuća neupotrebljavanih električnih automobika ili nekoliko milijuna isto takviha bicikla.

 

U Kini i dalje vrijedi pravilo da je važno proizvesti, nevažno hoćeli se to koristiti ili neće.

 

 

42
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 21:14 (markoBT).
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kina obara rekorde: u tri mjeseca postavili 60
markoBT kaže...

Što je 600.000 baznih stanica, prema 60-ak praznih gradova ili nekoliko siotina tisuća neupotrebljavanih električnih automobika ili nekoliko milijuna isto takviha bicikla.

 

U Kini i dalje vrijedi pravilo da je važno proizvesti, nevažno hoćeli se to koristiti ili neće.

 

 

 A to je nekako drugačije od bacanja mlijeka u Francuskoj ili drugih stvari u Americi. I, eto, slučajno su ti baš svi članci iz Covid godine? Ne brini se ti o Kini. Koliko je kuća napušteno u Americi tijekom krize iz 2008? I koliko je cijeli svijet to platio, uključujući i nas za tu njihovu igru?

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice