Microsoft Teams uz 'digitalnu šminku', Maybelline

poruka: 7
|
čitano: 8.121
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Teams uz 'digitalnu šminku', Maybelline ".
15 godina
offline
Microsoft Teams uz 'digitalnu šminku', Maybelline

Ovo je odlično!

Jedna stavka s mojeg popisa želja napravljana, imam ih još dvije:
maknuti podočnjake
⬜ lijepo me obući
⬜ digitalno elimirati headset s glave

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Teams uz 'digitalnu šminku', Maybelline

 

Debilizam se nastavlja.

Moj PC  
7 0 hvala 0
Microsoft Teams uz 'digitalnu šminku', Maybelline

ako ćemo moći izgledati na sastancima kao drag queen/jeftina prostitutka na metamfetaminima ... onda je to definitivno nešto što podržavam.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Microsoft Teams uz 'digitalnu šminku', Maybelline

Koji j*beni vašar taštine! 

Netko u MS-u je totalno podebilio.

Umjesto da srede nered u sučelju i uklone bugove koji se vuku, bave se ovakvim trivijalnostima. 

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Microsoft Teams uz 'digitalnu šminku', Maybell
Macumba kaže...

Koji j*beni vašar taštine! 

Netko u MS-u je totalno podebilio.

Umjesto da srede nered u sučelju i uklone bugove koji se vuku, bave se ovakvim trivijalnostima. 

Slazem se da je ova digitalna sminka tesko s*anje, ali na aplikaciji za macOS nisam naisao ni na kakve bugove vec jako dugo. Moze li primjer tih bugova i na kojem OS-u si ih primjetio..?

12 godina
offline
Re: Microsoft Teams uz 'digitalnu šminku', Maybell
kerum kaže...
Macumba kaže...

Koji j*beni vašar taštine! 

Netko u MS-u je totalno podebilio.

Umjesto da srede nered u sučelju i uklone bugove koji se vuku, bave se ovakvim trivijalnostima. 

Slazem se da je ova digitalna sminka tesko s*anje, ali na aplikaciji za macOS nisam naisao ni na kakve bugove vec jako dugo. Moze li primjer tih bugova i na kojem OS-u si ih primjetio..?

 LOL nisi naletio na probleme sa Teams, u lucky basrd ,😀

Ja koristim biz verziju tj E3 licencu,jedan od bugova koji traje godinama ,a ždrere mi mozak jesu notifikacije na mobu.Već pročitane poruke stare par dana izbacuje kao nepročitane,search koji je za qurac,krkanje ne kompu, zadnji update = nakon svakog logoffa moram ponovno instalirat app jer nema boga da napravim sign in ma što pokušavo,nemreš promjeniti ybni ringtone ? Ovo je par primjera koji se dešavaju na otprilile 500 usera, dalje neću jer se samo uzrujam .

12 godina
offline
Re: Microsoft Teams uz 'digitalnu šminku', Maybell
mGT kaže...

 LOL nisi naletio na probleme sa Teams, u lucky basrd ,😀

Ja koristim biz verziju tj E3 licencu,jedan od bugova koji traje godinama ,a ždrere mi mozak jesu notifikacije na mobu.Već pročitane poruke stare par dana izbacuje kao nepročitane,search koji je za qurac,krkanje ne kompu, zadnji update = nakon svakog logoffa moram ponovno instalirat app jer nema boga da napravim sign in ma što pokušavo,nemreš promjeniti ybni ringtone ? Ovo je par primjera koji se dešavaju na otprilile 500 usera, dalje neću jer se samo uzrujam .

Notifikacije nisu nuzno stvar aplikacije vec OS-a. Meni se ta pojava dogada kod i YouTubea i mora drugih aplikacija. Na mobitelu ih dismissam ili otvorim, ali se njihov status ne sinhronizira sa tabletom ili obratno. Dakle nije izolirano na Teamse. Ili ako si mislio na boldanje chatova (jer ih smatra neprocitanima) unutar same aplikacije, to mi se nikada nije dogodilo, a kamo li krckanje ili reinstalacija appa nakon logoffa. WTF? To su preozbiljne stvari da ih ignoriraju, tako da mi jedino pada na pamet da ih ne mogu reproducirati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice