Microsoft objavio cijene za poslovnu verziju Bing

poruka: 6
|
čitano: 4.249
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft objavio cijene za poslovnu verziju Bing ".
14 godina
offline
Microsoft objavio cijene za poslovnu verziju Bing

ako uštedi 2-3 radna sata mjesečno stvar je isplativa, a mislim da to nije upitno.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft objavio cijene za poslovnu verziju Bing

Pa upitno je koliko je isplativa ako das pristup svakom zaposleniku. Godisnje po zaposleniku trosak ispadne 360$, a ako tvrtka ima 10.000 zaposlenih i svi imaju pristup tome, onda je 3.6 milijuna dolara a to nije za baciti.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft objavio cijene za poslovnu verziju B
Godisnje te samo place za 10000 zaposlenika dodju barem $500M.
Ako im ovo poveca produktivnost barem za 1% u prosjeku, isplati se.
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.7.2023 18:30 (SupremeCommander).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft objavio cijene za poslovnu verziju B
Napravio sam jedan eksperiment sa AI na poslu.

Platim ja ChatGPT plus i učinim ga dostupnim svima (ostavim logiran u browseru).
Čak i pokažem ljudima kako da ga koriste i kako im može uštedit vrime.
Ja im dajem posao, pa znam kako im može pomoći i uštediti bar 3h vremena dnevno.

Mjesec dana svako jitro pogledam šta su pitali i koje su "probleme rješavali", pijem kavu ujutro i čitam to sve...
Zaključio sam da se firmi ne isplati platiti ni kune za AI, jer su 90% ljudi debili kojima nikakav AI ne može pomoći (znam, super sam team leader i imam odlične people skills, već su mi to rekli).

Onda sam isto napravia i sa Perplexity.ai
i dobio još potresnije rezultate.

AI svatko treba SAM SEBI PLAĆATI na radnom mjestu, pa će onaj koji ima mozga lako isplatiti sebi uloženi novac - u slobodnom vremenu koje mu ostane ili će biti daleko produktivniji od kolega koji ne znaju koristiti ni digitron pa će sukladno tome i napredovati.
Dati AI alate svima je bacanje biserja pred prasad...
 
0 0 hvala 0
Re: Microsoft objavio cijene za poslovnu verziju B
mateo kaže...
Napravio sam jedan eksperiment sa AI na poslu.
...

 

 

dat ću ljudima besplatni pristup knjižnici s više od 1,000,000 stručnih knjiga, očekujem da će kroz mjesec dana postati doktori znanosti...

 

 

 

15 godina
offline
Re: Microsoft objavio cijene za poslovnu verziju B
A je li firma plaća članarinu ili ljudi sami dođu, plate i čitaju?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice