Saga ide svome kraju: Microsoftu sada otvorena vra

poruka: 9
|
čitano: 10.717
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Saga ide svome kraju: Microsoftu sada otvorena vra".
8 godina
offline
Saga ide svome kraju: Microsoftu sada otvorena vra

Baš se pitam hoće li se WOW eventualno pojaviti na gamepassu? Čak bih i igrao tada. Ovako ne želim plaćati pretplatu za samo jednu igru. Možda čak i portaju na konzole nekako. Na XBOX SS i SX se mogu spojiti miš i tipkovnica i igrati neke igre tako. A obje konzole imaju dovoljno snage za wow pokretati.  Nakon investicije od 69 milijardi dolara, što im je još nekoliko stotina milijuna u game dev?

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.7.2023 7:36 (DuxCro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Saga ide svome kraju: Microsoftu sada otvorena vra

Na konzolama barem zadnjih 10 godina miš i tipkovnica nisu problem, samo što proizvođači to ne prakticiraju iz nekih razloga. Čak štoviše, još na Playstation 2 si mogao spojiti USB miš i igrati npr. Unreal Tournament sa njim (umjesto WASD na tipkovnici se koristio gamepad).

 

A WoW na konzolama... Mislim da tu ne bi bilo problema, tim više što kako kažeš, periferija nije problem. Mislim čak da u World Of Tanks na konzolama možeš koristiti bez problema miš/tipkovnicu. Znači već ima takvih. Samo nisam siguran koliko bi to bilo OK sa strane korištenja. Moraš poprilično vremena utresti u WoW, pa ako bi TV bio zauzet sa WoW-om... 😅

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Saga ide svome kraju: Microsoftu sada otvorena
Jedva više...bas mi je milo oko srca... Microsoft živi vječno
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Saga ide svome kraju: Microsoftu sada otvorena
HCMAA kaže...
Jedva više...bas mi je milo oko srca... Microsoft živi vječno

Ali studiji koje oni kupe zive vrlo kratko.

13 godina
offline
Re: Saga ide svome kraju: Microsoftu sada otvorena
Navedi jednog
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Saga ide svome kraju: Microsoftu sada otvorena
Hexfire kaže...
Navedi jednog

Rare,nakon sto su ih kupili ostalo je samo ime.Mogao si citat nedavno kako su srezali cak i Turn 10 a to im je moguce glavni interni studio.

3 godine
offline
Saga ide svome kraju: Microsoftu sada otvorena vra

Ali Rare studio je u pogonu i imaju Sea of Thieves koji igra tonu igrača i daleko su od gašenja.

 

https://gamerant.com/rare-5-years-sea-of-thieves-content-plans/

Eeee , možda si mislio , npr ... Luminous Production oni šta su napravili  Forspoken , ups krivo - oni su iz Square Enix koji su za Sony-a napravili taj kultni naslov.

 

Jucer ti nije bio dobar dan pa si smušen ...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.7.2023 15:06 (Sarevok).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Saga ide svome kraju: Microsoftu sada otvorena
Navedi još dva
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 mjeseci
protjeran
offline
Saga ide svome kraju: Microsoftu sada otvorena vra

Što se uništavanja studija tiče, nitko nikad neće moći prismrditi Sonyju i onome što su oni učinili Psygnosisu.

- Psygnosis je jedan od najvećih izadavača igara za Amigu

- pojavljuje se prva PlayStation konzola, i Psygonisis radi neke od igara koje su kultne i poznate i dan danas (Colony Wars, Wipeout, Rollcage)

- Sony ih odluči kupiti

- preimenuje ih u Studio Liverpool, jer oni bi krepali kad ne bi preimenovali kompanije, i time indirektno briše bogatu povijest tog studija

- u narednim godinama im ''dozvoljava'' da rade samo Formulu 1 i remastere remastera remastera Wipeouta

- u 2012. Sony zatvara studio

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice