Meta ovoga tjedna predstavlja Threads, društvenu m

poruka: 9
|
čitano: 4.060
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Meta ovoga tjedna predstavlja Threads, društvenu m".
15 godina
offline
Meta ovoga tjedna predstavlja Threads, društvenu m

Twitter dvadeset godina nije uspio biti ni posebno popularan ni dohodovan i kopirati taj koncept odlična je ideja. 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Meta ovoga tjedna predstavlja Threads, društve
rjakopec kaže...

Twitter dvadeset godina nije uspio biti ni posebno popularan ni dohodovan i kopirati taj koncept odlična je ideja. 

 Nebih se slozio s ovom tvrdnjom. Mozda nije popularan među gologuzim ku...cama, ali je definitivno prvi izbor svih politicara i ozbiljnih organizacija za sirenje informacija. Moja teza je da se Thread pokrece sa zeljom da se sadrzaj moze filtrirat vise nego sta to Musk radi na Twitteru. S dijelom da mozda nije toliko profitabilan bie se cak donekle i slozija, bas zbog toga iznenaduje cinjenica da Meta tek sada planira kopirati taj koncept nakon svih promjena koje je Musk uveo na Twitter. Po meni najveca mana (izuzmemo li cenzuru) ce biti to sta prema najavama kako bi se koristio Thread morat ce te biti povezani sa Instagram acc-om, sto vjerujem da klijenteli koja bi se potencijalno prebacivala sa Twittera nije bas primamljivo.

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
16 godina
online
Meta ovoga tjedna predstavlja Threads, društvenu m

Twitter je vrlo popularan. Monetizacije jeste problem, no nova platforma koja nema teret ranijih obećanja i strah od masovne negativne reakcije (ne)postojeće zajednice je u fleksibilnijoj poziciji. S obzirom na sve što se dešava sa Twitterom, nije loš trenutak da se pokuša lansiranje rivalske platforme.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Meta ovoga tjedna predstavlja Threads, društve
Opcenito drustvene mreze me ne zanimaju previse..ali twiter..e tek to ne dozivljavam niti malo..nema mi gore kad citam vjesti na nekom portalu i onda bude link za twiter..pa to nezz di treba kliknut..a tek kad odes na twiter..kujca ne kuzim..
AUDIOFIL
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
online
Meta ovoga tjedna predstavlja Threads, društvenu m

A sto ce nam jos sad to (?) 

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Meta ovoga tjedna predstavlja Threads, društvenu m

to ti je kao Lidl, Kaufland, Plodine, Spar, Super Konzum, KTC i slicni

 

koji ce nam kurac, a parking pun kupaca 24/7 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Meta ovoga tjedna predstavlja Threads, društvenu m

Nisam zainteresiran hraniti Zucc-a dodatnim informacijama.

 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Meta ovoga tjedna predstavlja Threads, društvenu m

Znači light verzija Fecbooka. Ne hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.7.2023 15:41 (El Torro).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Meta ovoga tjedna predstavlja Threads, društvenu m

"Korisnici će se na Threads moći prijavljivati putem Instagrama, nakon čega će im se automatski povući podaci poput korisničkog imena, pratitelja, datuma rođenja i drugi"

 

evo prijevod "Korisnici će se na Threads morati prijavljivati putem Instagrama, nakon čega će im se automatski povući podaci poput korisničkog imena, pratitelja, datuma rođenja, oib, jmbag, lokacija, koje aplikacije koriste, koje aplikacije su koristili do sada, koliko vremena provode na kojem postu, što jedu, gdje su bili prije mjesec dana u 3 ujutro, koje stranice posječuju, što misle, što će misliti za mjesec dana, itd"

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice