Saudijski futuristički grad The Line bio bi smisle

poruka: 7
|
čitano: 3.174
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Saudijski futuristički grad The Line bio bi smisle".
16 godina
online
Saudijski futuristički grad The Line bio bi smisle

Ono kad imaš toliko para u Civilizationu da camell raiders-e upgrejdaš u modern armour i osvojiš score victory

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Saudijski futuristički grad The Line bio bi sm
Adam Something ih je već ranije lijepo oprao na Yt. Ali da, kad doslovno imaš novaca k'o pijeska, pa iz dosade pretvaraš gradove u dvodimenzionalne objekte.
Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Saudijski futuristički grad The Line bio bi smisle

Zanimljiva realizacija propalog koncepta arhitekture konzumerizma.

 

Grad će biti spomenik debilnom dobu čovječanstva u kojem su biznisi tjerali čovjeka da se prilagodi gradu. Ala oni puteljci u parkovima koji su postavljeni tako da nitko po njima ne hoda. Jer što bi firma koja proizvodi upozorenja "ne hodaj po travi" radila kad bi ljudi.. ono... smjeli hodat po travi. Lakše popločit kilometarske staze nego zamisli, hodat po travi koja raste besplatno. 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2023 9:06 (ivan dragi).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Saudijski futuristički grad The Line bio bi sm
U travnju sam prevozio barže iz Perzijskog/Arapskog zaljeva za Dubu (SA). Prije ovih šta smo mi prevezli već ih je transportirano više od 20 komada. Mislim da se početkom 2024. kreće sa prvim useljavanjem. Veliki je to projekt i koliko sam vidio, novac ne igra neku ulogu. Svi će profitirati.

@Marko, da ne ispadneš djetinjast, kada budeš gradio kuću, pozovi neke nasumično odabrane Saudijce da ti kažu kako ćeš svojim novcem graditi.
vicious
8 godina
offline
Re: Saudijski futuristički grad The Line bio bi sm
Prilična debilana. Kao da je neki klinac bez znanja i puno razmišljamja konstruirao grad.
Ove zaključke donese svatko u roku manjem od čitanja članka.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Saudijski futuristički grad The Line bio bi smisle

... i tad nam ne treba 'studija' koja kaže da je kružni grad optimalniji od linearnog.. no tad ne bi bilo članka, studije, ''ničeg'' ovako imamo ''sve''.. :))

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Saudijski futuristički grad The Line bio bi smisle

zapravo bi bilo idealno kad se ovakvo što ne bi gradilo ili uopće zamišljalo. iako kineski zid nije za bacit', piramide su veselije. nego, zna li se tko im radi fontane?

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2023 12:44 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice