MMO igra EVE Online dobila izravan pristup Microso

poruka: 8
|
čitano: 4.024
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MMO igra EVE Online dobila izravan pristup Microso".
16 godina
offline
MMO igra EVE Online dobila izravan pristup Microso

Imati bogato ekonomsko iskustvo u vlastitoj firmi je dobra podloga za krenuti u ovu igru :-D

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MMO igra EVE Online dobila izravan pristup Microso

A i ovi se bave glupostima. Sjeb... su igru zadnjih godina, a digli pretplatu na 20€.

Broj igrača im se prepolovio sa 50tak tisuća na 20-25 max. Sustavi, čim se malo odmakneš od trade hubova zjape prazni, a oni se bave ovakvim piz...rijama.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: MMO igra EVE Online dobila izravan pristup Mic
A da to s pretplatom im nije trebalo. Plus inflacija im je suluda za plexove.
15 godina
offline
MMO igra EVE Online dobila izravan pristup Microso

Sad se može u igri odraditi i neko izvješće za sutra koje je šef tražio  

:)
 
1 0 hvala 0
MMO igra EVE Online dobila izravan pristup Microso

kad igra prestaje biti igra a postaje ... nešto drugo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
MMO igra EVE Online dobila izravan pristup Microso

"All good things must come to an end."

 

Najbolja igra ikada koje je davno doživjela svoje vrhunce. Drago mi je da sam imao priliku da je iskusim u trenucima kada je bila još uvijek divlja i suluda.

 

Sad u ovoj životnoj dobi, sa svime što pokrivam, ne bih imao šanse da se posvetim tome više.

 

Tu i tamo se logujem - čisto da omirišem i da me prođe nostalgija.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
MMO igra EVE Online dobila izravan pristup Microso

Davno sam je prestao igrati jer postala je nezanimljiva, prekompleksna u nekim stvarima koje su trebale davno biti jednostavnije a pretplata i sve vezano uz nju je suludo skupo.

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MMO igra EVE Online dobila izravan pristup Microso

blba-bla....bla.. :)) neovisno o sadržaju-textu, mene 'muči' upravo to, sadržaj u textu, smisao tj suprotno, besmislice... :)

npr: kaže rečenica..

EVE Online je prva igra koja je razvila dodatak za Excel koristeći ovu vrstu integracije podataka za izvoz i upravljanje podacima bez alata trećih strana.

-bez trećih strana? -to je treća strana, tj prva i druga strana su proizvođač-korisnik, igre eve i gamer a treća strana je netko treći, četvrti, peti.. tj to je i dalje treća strana, microsoft-excel..

.. da bi već u idućoj ipak rekli da je to dodatak..

Za korištenje dodatka nije potrebno znanje programiranja ...

-za korištenje bilo čega potrebno je neko osnovno znanje, pa naprednije za naprednije mogućnosti, tj znanje rada u excelu neovisno o tome nazovemo li osobu 'programerom', kao u bilo kojem drugom alatu, tj razlika što alat nudi razne mogućnosti dok jedna konkretna app-soft ili hw nudi samo ono što nudi, npr euro-calc-konverter koji isključivo preračunava kune-euro po fixnom tečaju 7,53.. tj njega ne programiramo, excel ipak da (ako to uguramo u programiranje..) tj upravo zato jer je excel moćan alat, zato se i korsiti za ovakve namjene, analitiku, nešto.. a sve što nudi korisniku razne mogućnosti-opcije vs fixno-hardkodiranog uređaja ili softa je ipak programiranje neovisno o levelu juzera ili ovisi o tome kako ćemo što nazvati-klasificirati.. tj jesu li programeri samo oni u c-u ili i ovi koji klikaju a da nikad ne vide commandnu liniju-naredbu, tj i programski alati su danas u vrijeme guija upravo takvi, guijevski-vizualni i dobar dio se može klikanjem umjesto tipkanjem.. npr gameenginei, visualni i sl alati.. pa ih ipak nazovemo programerima, tj ovo 'služi' samo tome da juzer (gamer) nema neki 'strah' od excela? .. ili od računala? ili od 'vatre'? .. tj primitivni iskonski strahovi od nepoznatog? danas treba 'ohrabriti' juzere da koriste nešo u igri, kao ovaj dodatak treće strane, ms-excel? juzeri koriste sve što im je na klik, zabavno, potrebno.. koristit će i to tj veći problem je što eve gubi juzere, skupoćom i sl. kemijanjem, pa izmišljaju toplu vodu, pri čemu je žele nazvati nečim ... ničim, tj smisao termina treća strana ili dodatak, ili programiranje.. čemu služi takav promo pamflet? Možda zato što piše u textu da to nije treća strana to tad više nije treća strana? .. možda ih ms kao ostale servise kupi? opet smisao ovog texta je što?

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2023 12:21 (ihush).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice