Metior: nova razina kibernetičke sigurnosti

poruka: 4
|
čitano: 6.535
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Metior: nova razina kibernetičke sigurnosti".
15 godina
offline
Metior: nova razina kibernetičke sigurnosti

Zadnjih 10tak godina najveca sigurnosna rupa se nalazi izmedju tipkovnice i stolice.

 

Kad ce patch za to?

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
4 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Metior: nova razina kibernetičke sigurnosti
syncmaster245b kaže...

Zadnjih 10tak godina najveca sigurnosna rupa se nalazi izmedju tipkovnice i stolice.

 

Kad ce patch za to?

 Da ljudski faktor je problem.

Informatička nepismenost juzera i socijalni inženjering su najveće opasnosti za sigurnost sustava uopće.

Kakvi DDOS napadi i Metasploit, pa to moze svaki klinjo naučiti za manje od mjesec dana.

15 godina
offline
Re: Metior: nova razina kibernetičke sigurnosti
gumifufna kaže...
syncmaster245b kaže...

Zadnjih 10tak godina najveca sigurnosna rupa se nalazi izmedju tipkovnice i stolice.

 

Kad ce patch za to?

 Da ljudski faktor je problem.

Informatička nepismenost juzera i socijalni inženjering su najveće opasnosti za sigurnost sustava uopće.

Kakvi DDOS napadi i Metasploit, pa to moze svaki klinjo naučiti za manje od mjesec dana.

 Tocno.

 

Meni jos uvijek nije jasno, kada god se spominju neke skolske reforme, da nitko od vrlih politickih "intelektualaca" nece predloziti, a kamoli uputiti u neku proceduru, da informatika bude obavezan predmet u osnovnoj skoli i to od 1. do 8. razreda.

 

Mislim da je posve bespredmentno dodatno objasnjavati zasto je to potrebno.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
13 godina
offline
Re: Metior: nova razina kibernetičke sigurnosti
syncmaster245b kaže...
gumifufna kaže...
syncmaster245b kaže...

Zadnjih 10tak godina najveca sigurnosna rupa se nalazi izmedju tipkovnice i stolice.

 

Kad ce patch za to?

 Da ljudski faktor je problem.

Informatička nepismenost juzera i socijalni inženjering su najveće opasnosti za sigurnost sustava uopće.

Kakvi DDOS napadi i Metasploit, pa to moze svaki klinjo naučiti za manje od mjesec dana.

 Tocno.

 

Meni jos uvijek nije jasno, kada god se spominju neke skolske reforme, da nitko od vrlih politickih "intelektualaca" nece predloziti, a kamoli uputiti u neku proceduru, da informatika bude obavezan predmet u osnovnoj skoli i to od 1. do 8. razreda.

 

Mislim da je posve bespredmentno dodatno objasnjavati zasto je to potrebno.

pa sad su nedavno ukinuli i ono malo informatike sto je bilo obavezno, tako da se ne bih previse nadao, bar ne u ovom stoljecu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice