Kako koristiti Google Nearby Share na Windowsima

poruka: 3
|
čitano: 23.238
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako koristiti Google Nearby Share na Windowsima".
15 godina
offline
Kako koristiti Google Nearby Share na Windowsima

Meni to nikako ne želi raditi čak niti između android telefona, na kraju sve uvijek dijelim bluetoothom ili emailom

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kako koristiti Google Nearby Share na Windowsi
Ges kaže...

Meni to nikako ne želi raditi čak niti između android telefona, na kraju sve uvijek dijelim bluetoothom ili emailom

 Aplikacija koja radi besprijekorno već godinama na svim Androidima: ShareMe. Otkrio sam ju (logično) dok sam imao Xioami jer je bila integrirana u sistem, ali radi, logično, na bilo kojem Androidu

 

Na mobitelu koji prima otvoriš ShareMe, stisneš Receive, pojavi se QR kod.

 

Na mobitelu s kojeg šalješ, odabereš sve slike, videe ili što već, klikneš ikonu share i odabereš ShareMe aplikaciju. U aplikaciji odabereš Send, pojavi se skener QR koda. 

 

Skeniraš, pošalješ, jako je brzo jer se uspostavi WiFi hotspot samo za ta 2 mobitela, tako da možeš slati gigabajte u par minuta bez problema. 

16 godina
offline
Re: Kako koristiti Google Nearby Share na Windowsi
encoding kaže...
Ges kaže...

Meni to nikako ne želi raditi čak niti između android telefona, na kraju sve uvijek dijelim bluetoothom ili emailom

 Aplikacija koja radi besprijekorno već godinama na svim Androidima: ShareMe. Otkrio sam ju (logično) dok sam imao Xioami jer je bila integrirana u sistem, ali radi, logično, na bilo kojem Androidu

 

Na mobitelu koji prima otvoriš ShareMe, stisneš Receive, pojavi se QR kod.

 

Na mobitelu s kojeg šalješ, odabereš sve slike, videe ili što već, klikneš ikonu share i odabereš ShareMe aplikaciju. U aplikaciji odabereš Send, pojavi se skener QR koda. 

 

Skeniraš, pošalješ, jako je brzo jer se uspostavi WiFi hotspot samo za ta 2 mobitela, tako da možeš slati gigabajte u par minuta bez problema. 

u Kini posluju pod: share me, share yours, share with everyone!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice