Najosjetljivije razgovore na WhatsAppu moći ćete z

poruka: 11
|
čitano: 8.497
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najosjetljivije razgovore na WhatsAppu moći ćete z".
10 godina
offline
Najosjetljivije razgovore na WhatsAppu moći ćete z

Teško nategnuti primjer iz promotivnog videa zapravo je dokaz koga Whatsapp ima na umu sa svim svojim zaštitama.

 

Slobodno me ispravite, ali teško ćete se naći u situaciji da vam netko otme otključani mobitel - mobitel se vrlo brzo zaključa, a osobno nisam niti vidio niti čuo da je netko nekome oteo mobitel iz ruke i onda još krenuo kopati po njemu!

 

Tako da, autor članka ispravno sugerira: to je namijenjeno prije svega bračnoj (ili partnerskoj) nevjeri.

Svatko prema vlastitim moralnim vrijednostima i osobnim iskustvima može suditi je li to moralno ili nije - ne bi se štel mešati u to.

Samo se nemojmo lagati da je to nešto jako korisno i plemenito u širem kontekstu.

 

Imao bih i dodatni prijedlog - ne bi se smjelo uopće pokazivati da postoje "locked chats"!

Umjesto prikaza, trebalo bi određenom kombinacijom tipki, teksta, brojeva, čega već, pokrenuti otključavanje prikaza skrivenih konverzacija!

 

I još jedan savjet za nevjerne - nemojte ljubavnike ili ljubavnice u imenik upisivati s pravim imenom. Upišite ih s nekim drugim imenom te im pritom promijenite i spol (osim ako ste biseksualni, tad vam nema pomoći ).

 

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najosjetljivije razgovore na WhatsAppu moći će
Nevjera kao takva je nemoralna, ali ne znaci da je ova opcija isto.
Mada sam uvjeren da ce se ovo koristiti vecinom kod ljudi koji su u takvim situacijama.
13 godina
offline
Najosjetljivije razgovore na WhatsAppu moći ćete z

Svako malo taj Whatsapp nešto kao novo revolucionarno pametno izmisli, nešto bez čega se ne može. A Viber već odavno ima mogućnost stavljanja bilo kojeg razgovora pod šifru, i samo ga ti možeš pročitati pa da ti i 100 puta ukradnu mobitel. 

 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Najosjetljivije razgovore na WhatsAppu moći ćete z

I još jedan savjet za nevjerne (Tome) - App twin. Digneš još jedan whatsApp na mobitelu i staviš ga u neki folder na 3. screenu. Za taj whatsApp koristiš neki bezvezni broj do kojeg je lako doći. Npr. od kartice za 4g internet ili tak nešto. Staviš na taj whatsApp lock. Ako ga netko i pronađe praviš se blesav da nemaš pojma kaj je to. Bullet proof.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Najosjetljivije razgovore na WhatsAppu moći će
SveZauzeto kaže...

 

I još jedan savjet za nevjerne - nemojte ljubavnike ili ljubavnice u imenik upisivati s pravim imenom. Upišite ih s nekim drugim imenom te im pritom promijenite i spol (osim ako ste biseksualni, tad vam nema pomoći ).

 

 Ništa novo, pa već je poznata situacija da žena postane sumnjičava jer muž dobiva kasnovečernje poruke od "Autoservis Knjaz

15 godina
offline
Najosjetljivije razgovore na WhatsAppu moći ćete z

za pretpostaviti je kako se i za određivanje "razine osjetljivosti" brine vocap (povratnom spregom pročitane poruke) pa korisnik "nit brige nit pameti". slatko. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Najosjetljivije razgovore na WhatsAppu moći će
SveZauzeto kaže...

Teško nategnuti primjer iz promotivnog videa zapravo je dokaz koga Whatsapp ima na umu sa svim svojim zaštitama.

 

Slobodno me ispravite, ali teško ćete se naći u situaciji da vam netko otme otključani mobitel - mobitel se vrlo brzo zaključa, a osobno nisam niti vidio niti čuo da je netko nekome oteo mobitel iz ruke i onda još krenuo kopati po njemu!

 

Tako da, autor članka ispravno sugerira: to je namijenjeno prije svega bračnoj (ili partnerskoj) nevjeri.

Svatko prema vlastitim moralnim vrijednostima i osobnim iskustvima može suditi je li to moralno ili nije - ne bi se štel mešati u to.

Samo se nemojmo lagati da je to nešto jako korisno i plemenito u širem kontekstu.

 

Imao bih i dodatni prijedlog - ne bi se smjelo uopće pokazivati da postoje "locked chats"!

Umjesto prikaza, trebalo bi određenom kombinacijom tipki, teksta, brojeva, čega već, pokrenuti otključavanje prikaza skrivenih konverzacija!

 

I još jedan savjet za nevjerne - nemojte ljubavnike ili ljubavnice u imenik upisivati s pravim imenom. Upišite ih s nekim drugim imenom te im pritom promijenite i spol (osim ako ste biseksualni, tad vam nema pomoći ).

 

 Da se nadovezem na kolegin post, " Meho Limar, Zoka Mehanicar, Cigo Svercer , Zdena Tehnicki" 4 bullet proof inkognito kontakta(Provjereno!) 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
10 godina
offline
Re: Najosjetljivije razgovore na WhatsAppu moći će

Tako vam i treba kad ste krenuli sa servisima, obrtima i majstorima?!?!

 

Mogli ste reći jednostavno da imate novog prijatelja, Hrvoja Horvata. Ako od njega dođu poruke u 21:00 neće biti neke sumnje.

16 godina
offline
Najosjetljivije razgovore na WhatsAppu moći ćete z

Amateri  Ako baš želite s ekrana sakriti informaciju tko vas zove, broj spremite pod ime "Unknown", "Nepoznat broj" ili jednostavno u polje "ime" upišite broj telefona, npr: "+385 (99) 123 4567"

 

Za sakrivanje identiteta pošiljatelja na notifikacijma može poslužiti i "Settings" ili "Software update" 

 

Nije bitno kako znam  Savjete primjenjujete na vlastitu odgovornost.

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Najosjetljivije razgovore na WhatsAppu moći će
izith kaže...

Amateri  Ako baš želite s ekrana sakriti informaciju tko vas zove, broj spremite pod ime "Unknown", "Nepoznat broj" ili jednostavno u polje "ime" upišite broj telefona, npr: "+385 (99) 123 4567"

 

Za sakrivanje identiteta pošiljatelja na notifikacijma može poslužiti i "Settings" ili "Software update" 

 

Nije bitno kako znam  Savjete primjenjujete na vlastitu odgovornost.

 Iskusno iskusno moram priznat 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
12 godina
offline
Najosjetljivije razgovore na WhatsAppu moći ćete z

Super, al nek to proslijede i na desktop app i web. Ja vec imam zakljucan cijeli whatsapp, al na laptopu to ne radi.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice