Phone Link za iOS donosi iMessage na Windowse

poruka: 2
|
čitano: 4.555
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Phone Link za iOS donosi iMessage na Windowse".
12 godina
offline
Phone Link za iOS donosi iMessage na Windowse

Nadam se da će Apple nadograditi i svoju užasnu iCloud aplikaciju za windowse kojoj treba ogroman poticaj i puno molbi i strpljena za sinkronizaciju datoteka. Jednako je i sa fotografijama. Uglavnom odustanem, sinkroniziran sa OneDrive trenutno, a trk drugi dan vidim da se i iCloud probudio

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Phone Link za iOS donosi iMessage na Windowse
ivgrgic kaže...

Nadam se da će Apple nadograditi i svoju užasnu iCloud aplikaciju za windowse kojoj treba ogroman poticaj i puno molbi i strpljena za sinkronizaciju datoteka. Jednako je i sa fotografijama. Uglavnom odustanem, sinkroniziran sa OneDrive trenutno, a trk drugi dan vidim da se i iCloud probudio

Potpisujem... iCloud sync je abnormalno spor.

 

Radio sam sync mailova frendu (ugašeni POP mail -> iCloud mail folder, nekih 50k mailova je imao lokalno koje je trebalo spremiti, a htio je da to bude na iCloud mail da uvijek ima pristup kad zatreba). Doslovno je dizao mail ili dva na sekundu (optički pristup netu, wifi).. prestrašno koliko sam čekao da to podigne kako bih mogao obrisati telefon. Mislim da je tek drugi dan bilo gotovo, išao sam spavati tako da nisam siguran kad je završilo.. ali živa žalost.

 

Inače Apple-ov backup (bilo lokalni ili cloud) ne radi backup mailova na telefonu - samo postavki računa. Da nebi bilo nismo znali 

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2023 10:58 (mrsmith).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice