Korištenje WhatsAppa od sada moguće na više mobite

poruka: 7
|
čitano: 6.792
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korištenje WhatsAppa od sada moguće na više mobite".
15 godina
offline
Korištenje WhatsAppa od sada moguće na više mobite

Whatsapp oduvijek koristim na više uređaja istovremeno, sken QR koda. Ne razumijem što je tu novo?

Idi i radi nešto korisno!
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Korištenje WhatsAppa od sada moguće na više mo
Dosad ga nisi mogao koristiti na dva mobitela istovremeno.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Korištenje WhatsAppa od sada moguće na više mo
Keso kaže...

Whatsapp oduvijek koristim na više uređaja istovremeno, sken QR koda. Ne razumijem što je tu novo?

 -koristio si ga s glavnim-primarnim mobitelom koji je uvjet, + njime dozvoljavaš ostala-računala koji su samo dodatci-dodatni, ne glavni-jednaki. Glavni ne koristiš aktivacijom qr koda, odnosno dodatni uređaji dobiju kod tek kad im to pošalje glavni, u tome je razlika (možda) :)

edit-insert.. da bi qr-om koristio neki uređaj moraš imati taj mob u džepu tj njime skeniraš qr.. ovo omogućuje do 4 mob, koje ne moraš imati u džepu nego su 'glavni'-rade. (a problem opet može biti gdpr-podatci-povezivanje i sl. ili smisao zašto bi osoba imala 4 mobitela.. čak i 2 postanu tlaka).

-istina, realno nije neka promjena,.. nije nešto što se može iskoristiti osim za pojedinačne izuzetak potrebe, .. fičer kojeg da nema nije nedostatak ili kad se mora izmisliti nešto novo kako bi reklame opet dobile na rejtingu..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2023 13:42 (ihush).
15 godina
offline
Re: Korištenje WhatsAppa od sada moguće na više mo

Ja imam privatni broj i poslovni broj. Imam privatni mobitel i poslovni mobitel. Imam telegram račun na privatnom broju i telegram račun na poslovnom broju. Na oba mobitela imam telegram i u telegram aplikaciji na svakom mobitelu imam oba računa. Imam telegram i na tabletu i i oba ta računa. Imam telegram i na PC i oba ta računa.

Kad će ostali imati to? A koliko više featurea ima telegram to je strašno. Imaš grupe, kanale, lude botove s kojima se možeš kartati, možeš slati fajlove od 2gb, ne treba ti ni file cloud možeš trpati na telegram, animirane "naljepnice" su predobre i pretražuješ ih odmah pri unosu teksta, ima web klijent koji isto ima sve, pozivi videopozivi, glasovne poruke, kriptirani chat, tamni mod, teme za pojedine chatove, vidiš tko je u grupi pročitao pojedinačno....

Ima toliko featurea koji se mogu ugraditi kod drugih aplikacija. Mnogi možda ne trebaju dva računa, ali je nice to have i nije mi jasno zašto se aplkacije snebivaju oko toga.

3 godine
offline
Re: Korištenje WhatsAppa od sada moguće na više mo
Mandor kaže...

Ja imam privatni broj i poslovni broj. Imam privatni mobitel i poslovni mobitel. Imam telegram račun na privatnom broju i telegram račun na poslovnom broju. Na oba mobitela imam telegram i u telegram aplikaciji na svakom mobitelu imam oba računa. Imam telegram i na tabletu i i oba ta računa. Imam telegram i na PC i oba ta računa.

Kad će ostali imati to? A koliko više featurea ima telegram to je strašno. Imaš grupe, kanale, lude botove s kojima se možeš kartati, možeš slati fajlove od 2gb, ne treba ti ni file cloud možeš trpati na telegram, animirane "naljepnice" su predobre i pretražuješ ih odmah pri unosu teksta, ima web klijent koji isto ima sve, pozivi videopozivi, glasovne poruke, kriptirani chat, tamni mod, teme za pojedine chatove, vidiš tko je u grupi pročitao pojedinačno....

Ima toliko featurea koji se mogu ugraditi kod drugih aplikacija. Mnogi možda ne trebaju dva računa, ali je nice to have i nije mi jasno zašto se aplkacije snebivaju oko toga.

 Mene osobno zaboli za vecinu toga sto si ti napisao, meni treba za razgovore, grupe, tu i tamo koji video poziv i amen i to funkcionira odlično, imam je na mobu i na Pc! Šta bi se sad svaka hebena chat aplikacija trebala pretvoriti u audio&video studio ,cloud, storage kuharicu, bibliju, videoteku, mozda i ugraditi i bug online kao default dio.

12 godina
offline
Korištenje WhatsAppa od sada moguće na više mobite

Jos uvijek nemaju aplikaciju za iPAD... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Korištenje WhatsAppa od sada moguće na više mo

To je ono što mi i dalje najviše fali.

Aplikacija na mobitelu i tabletu (bez SIMa) istovremeno.

Da kad dođem doma ostavim mobitel sa strane, te eventualno korstim tablet za ne-poslovne poruke.

 

Ne znam kako je ostalima, no kad dođem doma zadnja stvar koju želim imati u rukama je mobitel...

The planet broke before the Guard did!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice