LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođača s

poruka: 51
|
čitano: 21.899
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođača s ".
6 godina
offline
LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođača s

Najluđa stvar mi je Surround atmos soundbar :)  

Rezultat je bolji nego kod ugrađenih zvučnika u tv ali reklamirat Atmos koji je je u biti 8kanalni zvuk (minimalno) na stereo soundbaru je debilizam jer nema te virtualizacije koja može simulirat zvučnike iza i iznad tebe.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2023 11:53 (nikonja).
Moj PC  
8 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač

Očito nisi čuo ozbiljni dolby atmos soundbar.

6 godina
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač

Čuo sam ih svakakvih ali kad jednom čuješ puni 5.1 zvuk ili čak puni Atmos sa min 8 zvučnika onda vidiš da to nema veze jedno sa drugim. Ponavljam, bolji soundbari imaju odličan zvuk ali kako god okreneš to je STEREO i bilo kakve virtualizacije samo uništavaju zvuk.

11 godina
offline
LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođača s

Moje misljenje je da je kod LG oleda A serija donji segment,B serija medium,C serija high a G serija premium.

Ako stavimo C seriju u srednji segment gdje to onda stavlja doslovno sve oled modele svih ostalih proizvodjaca.....

Moj PC  
18 0 hvala 2
15 godina
offline
LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođača s

samo 120 hz , a to je isto kao i c2 zbači nije mi zanimljiv kao upgrade

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
MEGATAMA kaže...

Moje misljenje je da je kod LG oleda A serija donji segment,B serija medium,C serija high a G serija premium.

Ako stavimo C seriju u srednji segment gdje to onda stavlja doslovno sve oled modele svih ostalih proizvodjaca.....

Koja je razlika u panelu između G2 i C2?

I druge publikacije spominju C seriju kao midrange.

''For years now LG’s mid-range C series OLED models have been far and away the brand’s most popular, thanks to their perfect balance of price and performance.''

 

https://www.whathifi.com/advice/lg-c2-vs-lg-g2-which-will-be-the-best-2022-lg-oled-tv

 

I što bi bila signature linija, ultra premium?

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2023 1:04 (love2ml86).
2 godine
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
love2ml86 kaže...
Koja je razlika u panelu između G2 i C2?

 

Vjerojatno u kvaliteti panela, jer LG na G2 daje 5 godina pune garanciije pa i na panel. 

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
2 godine
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
MEGATAMA kaže...

Moje misljenje je da je kod LG oleda A serija donji segment,B serija medium,C serija high a G serija premium.

Ako stavimo C seriju u srednji segment gdje to onda stavlja doslovno sve oled modele svih ostalih proizvodjaca.....

Ne bih rekao.

Za G seriju se slažem, a razlika između B i C serije je zanemariva.

Na C seriji nije bolji panel, jedino je nešto svjetliji.

 

To pokazuje i cjenovna razlika između C2 i B2 odela od npr 55 inch koja je samo 100 €, dočim npr. G2 već odskače dobrano s cijenom...nekih 800 € razlike, što je skoro duplo.

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
11 godina
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
Horned Reaer kaže...

samo 120 hz , a to je isto kao i c2 zbači nije mi zanimljiv kao upgrade

Sad vec imas na trzistu LG oled monitore sa 240hz a iduce godine stizu 480hz modeli,navodno.

11 godina
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
love2ml86 kaže...
MEGATAMA kaže...

Moje misljenje je da je kod LG oleda A serija donji segment,B serija medium,C serija high a G serija premium.

Ako stavimo C seriju u srednji segment gdje to onda stavlja doslovno sve oled modele svih ostalih proizvodjaca.....

Koja je razlika u panelu između G2 i C2?

I druge publikacije spominju C seriju kao midrange.

''For years now LG’s mid-range C series OLED models have been far and away the brand’s most popular, thanks to their perfect balance of price and performance.''

 

https://www.whathifi.com/advice/lg-c2-vs-lg-g2-which-will-be-the-best-2022-lg-oled-tv

 

I što bi bila signature linija, ultra premium?

Signature su sfera za sebe,sa posebnim dizajnom,cijenama itd.

G2 ima heatsink dok C2 nema,oba imaju EVO panel,razlika nije drasticna.

Ove godine je u pitanju izuzetno velika razlika,C3 je klasican EVO oled dok G3 ima MLA i enormno vise nitsa,za oled standarde.

15 godina
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač

jel ima koji da je 32" ? 

sad mi je ovih 42 malo ipak preveliko za monitor

be Cool
11 godina
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
Horned Reaer kaže...

jel ima koji da je 32" ? 

sad mi je ovih 42 malo ipak preveliko za monitor

 Imas i 27inch 1440p 240hz LG oled monitor,mislim da su ovdje u De vec u prodaji.

Iduce godine stizu 27inch od 480hz

2 godine
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
MEGATAMA kaže...
Sad vec imas na trzistu LG oled monitore sa 240hz a iduce godine stizu 480hz modeli,navodno.

Te perverzije s 480 Hz mogu paliti samo polubolesne ortodoksne gejmere.

 

Bem ti, daj mi tv s 480 Hz  

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.4.2023 5:32 (Zaporožac).
5 godina
offline
LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođača s

Kamo su otišli s tim cijenama kad neki midrange TV dođe 1.200 eur. (npr. C2) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
manubis kaže...

Kamo su otišli s tim cijenama kad neki midrange TV dođe 1.200 eur. (npr. C2) 

B serija je midrange a ne C.

ja sam prije bozica uzeo B2 za 850ak eura.

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
16 godina
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
Horned Reaer kaže...

jel ima koji da je 32" ? 

sad mi je ovih 42 malo ipak preveliko za monitor

 Nije nista 42 preveliko...

 

Imam 42 i razmisljam nisam li mozda trebao uzeti 48 :))

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
16 godina
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač

imam 48" tv i moram priznat da je taman :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
16 godina
offline
LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođača s

Da, fakat mi sada ovaj 42 izgleda nekako maljušno i bijedno na stolu :(

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
nixass kaže...
manubis kaže...

Kamo su otišli s tim cijenama kad neki midrange TV dođe 1.200 eur. (npr. C2) 

B serija je midrange a ne C.

ja sam prije bozica uzeo B2 za 850ak eura.

 Pa to bi i meni bilo više logično nego što tu kolege pišu. Mada i dalje tvrdim da su cijene TV-a malo prenapuhane.

6 godina
offline
LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođača s

Ma neka normalna veličina za TV poluovisnika je sada bar 50"-55", jer sa 4k rezolucijom to ima smisla, ali sve preko 70" je puno bolji izbor kakav native 4k projektor i lupneš sliku od 120" i zaboli te đoko.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2023 1:03 (love2ml86).
2 godine
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
blackdevil kaže...

imam 48" tv i moram priznat da je taman :D

Taaaaaman kao nedovoljno svijetao, ili taman kao "dobre veličine" 

 

I ja prije neki dan kupio Lg B2 OLEd i shvatio sam "dabogda crko" jer više u životu neću kupiti OLED, ako nije bar LG G2.. (taj rang)

Nije svaki OLED divan i krasan .

 

Imao sam LG UM50" 7450 Va panel i on je majka za filmove koji se skidaju s Torrenta..

Na OLEDU stalno moram drkati s opcijama slike, jer je uglavnom bude tamna slika, moram se prebacivati u tamnijim scenama na vivid mode, a na otvorenom kad je svjetlo to je prejako.

Podesio sam si sad nekoliko verzija sve s mojim preinakama, pa je koliko toliko dobro, no ne vrijedi to 1000 €

 

HDR je katastrofa i ne može se isključiti kao što može na LCD tv-u.

 

Što vrijedi što je "crna" beskonačna kad je film lošije kompresiran, OLED ga još ukaki.

I tih 120 Hz ?!

 

nisam ni na 60 hercnom tv-u imao nikakve probleme s gledanjem sporta, brzih scena..

 

Ovdje ako hoćeš izbjeći podrhtavanje slike (kod novijih filmova i serija) moraš obje postvake staviti na 10.

Bem ti 120 Hz osvježavanje i njegove prednosti.

 

Jučer me je iznenadila lijepa kvaliteta slike starog vrhunskog filma L.A. Confidential, koji je i dovoljno svijetao, ne podrhtava, ovi novi kao da ih snimaju mobitelom iz ruke hodajući i svi su "tamni" u unutarnjim prostorima.

 

Mislio sam da je problem u tih 60 Hz tv-u no ma jok...ne pomaže tu ni 240 Hz.

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
2 godine
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
nixass kaže...
ja sam prije bozica uzeo B2 za 850ak eura.

Kakve su tvoje impresije ? 

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
10 godina
offline
LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođača s

Imam 55" CX od 2021 i razmišljao sam o C1, pa o C2 i sad nedavno čak i o G2 al činjenica je da niti jedan od tih modela ne nudi neki bitan upgrade. G3 je očito taj skok u razvoju OLEDa i to se napokon može nazvat pravim upgradeom i čim mu padne cijena na 2500€ za 65" uzimam ga. Ovo je sad bolesno al opet, 55" G7 je pri izlasku koštao 20000kn.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
Zaporožac kaže...
blackdevil kaže...

imam 48" tv i moram priznat da je taman :D

Taaaaaman kao nedovoljno svijetao, ili taman kao "dobre veličine" 

 

I ja prije neki dan kupio Lg B2 OLEd i shvatio sam "dabogda crko" jer više u životu neću kupiti OLED, ako nije bar LG G2.. (taj rang)

Nije svaki OLED divan i krasan .

 

Imao sam LG UM50" 7450 Va panel i on je majka za filmove koji se skidaju s Torrenta..

Na OLEDU stalno moram drkati s opcijama slike, jer je uglavnom bude tamna slika, moram se prebacivati u tamnijim scenama na vivid mode, a na otvorenom kad je svjetlo to je prejako.

Podesio sam si sad nekoliko verzija sve s mojim preinakama, pa je koliko toliko dobro, no ne vrijedi to 1000 €

 

HDR je katastrofa i ne može se isključiti kao što može na LCD tv-u.

 

Što vrijedi što je "crna" beskonačna kad je film lošije kompresiran, OLED ga još ukaki.

I tih 120 Hz ?!

 

nisam ni na 60 hercnom tv-u imao nikakve probleme s gledanjem sporta, brzih scena..

 

Ovdje ako hoćeš izbjeći podrhtavanje slike (kod novijih filmova i serija) moraš obje postvake staviti na 10.

Bem ti 120 Hz osvježavanje i njegove prednosti.

 

Jučer me je iznenadila lijepa kvaliteta slike starog vrhunskog filma L.A. Confidential, koji je i dovoljno svijetao, ne podrhtava, ovi novi kao da ih snimaju mobitelom iz ruke hodajući i svi su "tamni" u unutarnjim prostorima.

 

Mislio sam da je problem u tih 60 Hz tv-u no ma jok...ne pomaže tu ni 240 Hz.

 Motion postavke ako gledaš sa nekog kvalitetnog izvora ne bi trebao previše dirati. Jbg tako je sadržaj sniman.

Meni je ljigavo ako je sve glatko. Tzv. sopa opera effect

6 godina
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
Zaporožac kaže...
blackdevil kaže...

imam 48" tv i moram priznat da je taman :D

Taaaaaman kao nedovoljno svijetao, ili taman kao "dobre veličine" 

 

I ja prije neki dan kupio Lg B2 OLEd i shvatio sam "dabogda crko" jer više u životu neću kupiti OLED, ako nije bar LG G2.. (taj rang)

Nije svaki OLED divan i krasan .

 

Imao sam LG UM50" 7450 Va panel i on je majka za filmove koji se skidaju s Torrenta..

Na OLEDU stalno moram drkati s opcijama slike, jer je uglavnom bude tamna slika, moram se prebacivati u tamnijim scenama na vivid mode, a na otvorenom kad je svjetlo to je prejako.

Podesio sam si sad nekoliko verzija sve s mojim preinakama, pa je koliko toliko dobro, no ne vrijedi to 1000 €

 

HDR je katastrofa i ne može se isključiti kao što može na LCD tv-u.

 

Što vrijedi što je "crna" beskonačna kad je film lošije kompresiran, OLED ga još ukaki.

I tih 120 Hz ?!

 

nisam ni na 60 hercnom tv-u imao nikakve probleme s gledanjem sporta, brzih scena..

 

Ovdje ako hoćeš izbjeći podrhtavanje slike (kod novijih filmova i serija) moraš obje postvake staviti na 10.

Bem ti 120 Hz osvježavanje i njegove prednosti.

 

Jučer me je iznenadila lijepa kvaliteta slike starog vrhunskog filma L.A. Confidential, koji je i dovoljno svijetao, ne podrhtava, ovi novi kao da ih snimaju mobitelom iz ruke hodajući i svi su "tamni" u unutarnjim prostorima.

 

Mislio sam da je problem u tih 60 Hz tv-u no ma jok...ne pomaže tu ni 240 Hz.

OLED nije za gledanje loše kompresiranih filmova. Za to je bolji bilo koji LED LCD (QLED, Nanocell itd.) Zar ima ikakve prednosti u 120 Hz s obzirom da se sport ne prenosi iznad 60 FPS-a? Ja sam mislio da je 120 Hz u principu za gaming ili nešto što je snimano s višim FPS-ovima.

2 godine
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
love2ml86 kaže...
OLED nije za gledanje loše kompresiranih filmova. Za to je bolji bilo koji LED LCD (QLED, Nanocell itd.) Zar ima ikakve prednosti u 120 Hz s obzirom da se sport ne prenosi iznad 60 FPS-a? Ja sam mislio da je 120 Hz u principu za gaming ili nešto što je snimano s višim FPS-ovima.

Ma jok, tu je nekakav paradoks.

Iako se filmovi snimaju u max 30 fps, tu je navodno bolji 120 Hz jer umjetno dodaje sličice pa su kobajage brze sene u filmovima glatkije, i tu svi spominju film john wick gdje je to kao jako izraženo..

 

Cijeli život sam na televizorima s 60 Hz, i sad na 120 i jebi me ako sam ja primjetio ikakve razlike, a nisam ni lud ni slijep.

Ove nove generacije imaju nekakve fix ideje, a u tu im je boost dao i Rtings te slični sajtovi.

 

Jednostavno da razbijemo sve prijašnje baljezgarije.

OLEd kupiti samo ako stalno gledate 4K sadržaj i gledate nekompresirane filmove u 4K, inače je LED tehnologija majka. bolje je kupiti Sony LED Va panel za 1000 € 55" nego OLED za 1000€ ... ako gledate naše programe i kompresirane filmove s torrenta i slično..

 

To mi nije nitko rekao prije kupovine, svi koji su kupili te jeftinije OLEDE šute, jer ih je stid priznati da su se zajebali, a ja eto priznam jer sam takav.

 

E N D E

 

 

Osim ako nemate novaca za bacanje pa kupite kakav LG G2, ali taj bome i košta duplo u odnosu na B2 ili C2.

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
11 godina
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
Ni moj kolega ne primjećuje kad mu igrica padne na 30fps i čudi se ko pura dreku što ja to vidim.
Ni ja ne vidim bogzna kakvu razliku između 144fps i 80fps, pa znam da ima ljudi koji vide i smeta im. Slijep sam, a i ti si
5 godina
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
Zaporožac kaže...
love2ml86 kaže...
OLED nije za gledanje loše kompresiranih filmova. Za to je bolji bilo koji LED LCD (QLED, Nanocell itd.) Zar ima ikakve prednosti u 120 Hz s obzirom da se sport ne prenosi iznad 60 FPS-a? Ja sam mislio da je 120 Hz u principu za gaming ili nešto što je snimano s višim FPS-ovima.

Ma jok, tu je nekakav paradoks.

Iako se filmovi snimaju u max 30 fps, tu je navodno bolji 120 Hz jer umjetno dodaje sličice pa su kobajage brze sene u filmovima glatkije, i tu svi spominju film john wick gdje je to kao jako izraženo..

 

Cijeli život sam na televizorima s 60 Hz, i sad na 120 i jebi me ako sam ja primjetio ikakve razlike, a nisam ni lud ni slijep.

Ove nove generacije imaju nekakve fix ideje, a u tu im je boost dao i Rtings te slični sajtovi.

 

Jednostavno da razbijemo sve prijašnje baljezgarije.

OLEd kupiti samo ako stalno gledate 4K sadržaj i gledate nekompresirane filmove u 4K, inače je LED tehnologija majka. bolje je kupiti Sony LED Va panel za 1000 € 55" nego OLED za 1000€ ... ako gledate naše programe i kompresirane filmove s torrenta i slično..

 

To mi nije nitko rekao prije kupovine, svi koji su kupili te jeftinije OLEDE šute, jer ih je stid priznati da su se zajebali, a ja eto priznam jer sam takav.

 

E N D E

 

 

Osim ako nemate novaca za bacanje pa kupite kakav LG G2, ali taj bome i košta duplo u odnosu na B2 ili C2.

 Ako to gledas suludo je dati 1000 EUR za tv bilo kakav. I onaj od 400 eur ce ti odraditi odlican posao....

Skupi tv i ne sluzi da od smeca pravis kino dozivljaj...

2 godine
offline
Re: LG C3 je srednja razina OLED ponude proizvođač
picajzla0707 kaže...
Slijep sam, a i ti si

 Možda sam HDMI kabel pričepio u krivu rupu 

 

 

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice