Audio streaming utječe na raspoloženje i ljude čin

poruka: 11
|
čitano: 7.468
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Audio streaming utječe na raspoloženje i ljude čin".
12 godina
offline
Audio streaming utječe na raspoloženje i ljude čin

Čudi me da Spotify nije izašao s rezultatima kako streaming glazbe ljude čini nesretnima i škodi sluhu :) 

 

Dođem u lokalnu birtiju, nabijem slušalice i sjednem među ljude. Sretnijim me čini ono što ne čujem nego ono što čujem. 

 
9 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Audio streaming utječe na raspoloženje i ljude
Nit slušam muziku u društvu (oni slušaju krkanluk), nit tražim glasnije pjesme kad sam sam.
Zaboravio sam, ne koristim striming, danas je barem memorija jeftina.
Ono što slušam imam na HDD-u ili kartici.
Članak je vjerovatno posvećen generaciji D.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Audio streaming utječe na raspoloženje i ljude čin

.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Audio streaming utječe na raspoloženje i ljude
Dragi Lastane, imam preko 50 Godina i usprkos vinil fonoteci slušam streeming. Jesam li ja normalan?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Audio streaming utječe na raspoloženje i ljude
Xidrus kaže...
Dragi Lastane, imam preko 50 Godina i usprkos vinil fonoteci slušam streeming. Jesam li ja normalan?

 +1

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2023 18:44 (torrente).
12 godina
offline
Re: Audio streaming utječe na raspoloženje i ljude
Dragi Xidruse, iako ne pripadam tvojoj generaciji već sam cijelu godinu mlađi, sram me priznati da sam pretplatnik Spotifya već petnaestak godina i da ga smatram, uz žensku depilaciju, izumom koji život čini ugodnim. Da me pitaš bez čega od to dvoje bi rađe živio, možda bi još uvijek odgovorio - bez Spotifya.
13 godina
offline
Re: Audio streaming utječe na raspoloženje i ljude
Spotify za 3.14cke, prave mlatimudonje slusaju tidal
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Audio streaming utječe na raspoloženje i ljude čin

Slušanje Spotifya je dobro za vas!

 

zaključak je studije koju je nedavno objavio Spotify.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Audio streaming utječe na raspoloženje i ljude čin

dok radim, slušam radio (dab+ ili internetski, koji moram ponekad utrnuti jer poždere propusnost mreže) ili kojekakve odabire (prema težini posla) s diska ili jubitu kompilacije od po nekoliko sati ("za rad i konjcentanciju"). pozadinska zvučna. nikakvi "servisi" i bla. nema veze sa srećom. strogo namjenski. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 mjeseci
offline
Re: Audio streaming utječe na raspoloženje i ljude
Apachy kaže...
Spotify za 3.14cke, prave mlatimudonje slusaju tidal

 Argentinski naravno.

2 godine
offline
Audio streaming utječe na raspoloženje i ljude čin

Analiza 14.878 sesija slušanja pokazala je kako streaming podiže njihovo raspoloženje, bez obzira na audio sadržaj koji su i kada su ga konzumirali. 

 

Ovo "žuto" je jednostavno netočno.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice