Društvene mreže ubijaju dosadu, ali i našu želju d

poruka: 3
|
čitano: 2.602
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Društvene mreže ubijaju dosadu, ali i našu želju d".
15 godina
offline
Društvene mreže ubijaju dosadu, ali i našu želju d

Uvijek kad vidim clanke ovakve ili slicne tematike, podsjeti me na misju utopiju i koliko zapravo nismo daleko odmakli od nekih nagona, ako ne svih zivotinja, onda barem sisavaca.

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Društvene mreže ubijaju dosadu, ali i našu želju d

Problem koji se vrlo jednostavno riješi.

Za klince su roditelji odgovorni - postoji već podosta dugo parental control koji anulira bilo kakva pretjerivanju u vremenskom korištenju uređaja, a usput donekle može i ograničiti kakvim sve sadržajima klinci uopće mogu pristupiti.

A za odrasle - zdrav razum i malo samodiscipline. Možemo se mi farbat - kriva je korona, kriva je inflacija, rat u Ukrajini, krive su društvene mreže, krivo je more - ali konačno krivi su si ljudi sami za svoje stanje. Provest dnevno preko 45-60 min na mobu (izuzev posla kome treba) je apsolutno previše. Tech komanije su fakat dobro uvjerile ljude da će nešto propustiti ako nisu non stop online.

 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
6 0 hvala 1
10 godina
offline
Društvene mreže ubijaju dosadu, ali i našu želju d

Zanimljiva tema. Možda se obradi u nekom članku u nekom od narednih BUG-ova.

 

Ljudi hapite se posla. I sve mu brodo. Bavite se sportom, cijepajte drva, postavljajte pločice, čitajte, pjevajete...

Kiša? Pa, trčite po kiši.

Radite bilo kaj produktivno. 

 

Radite na svojim skillovima.

Teško je ostati van digitalnija, ak' ti je to život.

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice