Čip-čip-huraaa: vagina na čipu!

poruka: 7
|
čitano: 7.269
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čip-čip-huraaa: vagina na čipu!".
15 godina
offline
Čip-čip-huraaa: vagina na čipu!

Kao i uvijek, nakon Docovih tekstova sam pametniji.

 

Uz temu vagine i vulve jako paše referenca na Vojka V. 

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Čip-čip-huraaa: vagina na čipu!
Nekako ne mogu odluciti o smislu ovog teksta.....

Danas je moderno doba, cak su i informaticari vise manje upoznati s vaginom.....

Mozda je naglasak na cipu?
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Čip-čip-huraaa: vagina na čipu!
Damir22 kaže...
Nekako ne mogu odluciti o smislu ovog teksta.....

Danas je moderno doba, cak su i informaticari vise manje upoznati s vaginom.....

Mozda je naglasak na cipu?

 imaš pravo. poanta je kako žene ne daju (bez borbe) vulvu (kao predziđe) i vaginu (kao ziđe) za istraživanje. samo ih zanima naslada i/ili razmnožavanje (to je već docovo područje; mislim, posljedica toga). tehnološko napredak će nam omogućiti da se uzajamno šaljemo u tri čipa materina (skoro pa in vitro), čime zaobilazimo prirodne nepogode. mišove, nažalost, nitko ništa ne pita (kao ni vinske mušice). ipak smo većina speleolozi-amateri: nismo specijalisti ginekolozi (kao npr. lički šerif darko milinović) ali možemo pogledati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2022 12:29 (Ajar).
11 godina
offline
Čip-čip-huraaa: vagina na čipu!

kao životinjica koja često boravi s vanjske strane cijelog sklopa (da sad ne ulazim u podjele na vulve i vagine), mogu reći da se radi o vrlo ugodnom staništu

barem dok ne dođe do raznih bakterijskih devijacija, ondak to stanište malkoc zaudara

 

najveći je pak problem trend izbrijavanja šumice, što je meni i mojima jednako ili čak gore od nestanka šume u amazoni, pa tako postajemo ugrožena vrsta

a kad smo već kod vaginalnih struktura, odmah se sjetim malo starije 'šaljive' dosjetke - da je od p***e napravit čizme, nikad se ne bi poderale

Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Čip-čip-huraaa: vagina na čipu!
picajzla0707 kaže...

kao životinjica koja često boravi s vanjske strane cijelog sklopa (da sad ne ulazim u podjele na vulve i vagine), mogu reći da se radi o vrlo ugodnom staništu

barem dok ne dođe do raznih bakterijskih devijacija, ondak to stanište malkoc zaudara

 

najveći je pak problem trend izbrijavanja šumice, što je meni i mojima jednako ili čak gore od nestanka šume u amazoni, pa tako postajemo ugrožena vrsta

a kad smo već kod vaginalnih struktura, odmah se sjetim malo starije 'šaljive' dosjetke - da je od p***e napravit čizme, nikad se ne bi poderale

 tako je, gade mi se te pederkaste obrijane vagine - oću vulvu, oću šumu! neću više onanirati po takvim klipićima, to vam Srce Isusovo poručuje!

Sve Vas Volim
11 godina
offline
Re: Čip-čip-huraaa: vagina na čipu!
bome..na dokazima. U kako se to onda uklapa propagiranje neispitanih cjepiva ?
 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Čip-čip-huraaa: vagina na čipu!

 

Jel' rekla sto Jelena Ozujak na temu? Ili samo moramo citati clanak napisan od strane bijelca na poziciji moci.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice