Aluminij, sumpor i sol: MIT-ov recept za jeftine b

poruka: 9
|
čitano: 3.488
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aluminij, sumpor i sol: MIT-ov recept za jeftine b".
3 godine
offline
Aluminij, sumpor i sol: MIT-ov recept za jeftine b

Ajar?!?!?

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Aluminij, sumpor i sol: MIT-ov recept za jefti

I Učo ?!?!?!

 

pan y agujas
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 11:03 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Re: Aluminij, sumpor i sol: MIT-ov recept za jefti

Eto, Ajar i ja kao poznati baterioljupci dobili smo još jednog konkurenta za našu ljubav. Nadam se da će konačno od ovoga biti nešto, mada, koliko me sjećanje služi, o aluminijskim baterijama sam prvi puta  čitao prije oko 35 godina u Galaksiji, a od onda nisam primjetio da ih ima u upotrebi.

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
Aluminij, sumpor i sol: MIT-ov recept za jeftine b

ma niš od toga, kao ni ostalih revolucionarnih, osobito jeftinih (taj jefta posjeduje sve živo i neživo). eo, baš jučer u zidnim satovima mijenjam potrošene (sve u razmaku sat-dva: v. pod "teorije zavjere" ili "murphyjev zakon") i kreativno psujem izumitelje/proizvođače/trgovce. jedino su snovi badava i nepresušni.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Aluminij, sumpor i sol: MIT-ov recept za jefti
Ajar kaže...

...baš jučer u zidnim satovima mijenjam potrošene (sve u razmaku sat-dva: v. pod "teorije zavjere" ili "murphyjev zakon") i kreativno psujem izumitelje/proizvođače/trgovce. jedino su snovi badava i nepresušni.

 

10 godina
offline
Re: Aluminij, sumpor i sol: MIT-ov recept za jefti
Stotine ciklusa, to je idealno za kućne elektrane. Da 5 godina drže a koštaju nekoliko puta manje od Li ionski baterija, to bi bilo vrhunsko rješenje. Samo neće proći pokraj lobija koju nabija cijene trenutnih baterija.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Aluminij, sumpor i sol: MIT-ov recept za jeftine b

Jedno od najbitnijih osobina je koliko su jednostavne za recikliranje?

 

 

 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Aluminij, sumpor i sol: MIT-ov recept za jefti
Pa ako svi krenu na nju, vjerojatno neće više bit tako jeftine.
10 godina
offline
Re: Aluminij, sumpor i sol: MIT-ov recept za jefti
Ne, biti će još jeftinija. Konurencija je uvijek dobra.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice