U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni IPTV

poruka: 34
|
čitano: 15.165
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni IPTV".
13 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
Minneyar kaže...

Ti dobri popusti su rezervirani za korisnike koji raskidaju ugovor, pa ponude brda i doline da te zadrze. Ako ovako samo nazoves, ne daju ni lipe ispod cijene s weba (osim Mozaika).


Evo bas sam pred 2 tjedna trazio otkazivanje usluge (net, 179 kn/mj), zvao me agent iz sluzbe za zadrzavanje korisnika i nudio mi je cijenu od 109 kn/mj. Za 200/20 internet, dakle 70 kn manje nego redovna cijena online, sto je bolesno dobra ponuda.

 

Al sam svejedno presao na T-com optiku 500/250 za 209 kn :P Mogli su mi prije dat popust kad sam ih pitao, sad nek se jebu

Upravo tako. Ja, koji produžujem ugovor, za mene nema nikakvih popusta dok ne odem kod konkurencije i zatražim uslugu. Alternativa je pronaći prodajnog predstavnika negdje i s njom dogovoriti uslugu.

ihush kaže...
Marko :D kaže...
..

Cjenkati se možeš samo kod prodajnog predstavnika kojeg negdje moraš pronaći. Sa službom za korisnike nema cjenkanja; mene su hladno otpilili bez obzira što sam korisnik više od 12 godina, bez obzira na to što je svaki račun podmiren u roku i što nemam nikakvih dugovanja. S te strane, vrlo nezadovoljan s A1; pa kažem, čekam Telemach. Oni će vrlo radi dati neki popust.

 -to je kao u pokeru.. ili loše blefiraš :) .. slabo se cjenkaš, u pogrešnom trenutku itd.

-unazad godinu dana je malo stalo cjenkanje.. dok je ponovo počelo unazad mjesec-dva (zbog telemaha..).

-naravno da moraš doći do prodavača, ne SZK koja služi za recimo probleme kao prijavu kvara .. tj naravno da nisu svi djelatnici bilo koje firme u bilo kojoj branši na istom nivou ovlasti pa time ni popusta koji mogu dati.

+ mozaik koji je svaki dodatni -10kn + naravno veći popust je moguć na većem paketu-cijeni, ne na osnovnom-minimalnom itd.

 

kao btw ili utjeha.. što misliš da ostali ne podmiruju račune, sve? ili da je tvojh 12god usporedivo s 'milenijem' starijih.. :) no recimo ovako, minuli rad u kapitalizmu nije nešto što se broji, sve je stvar trenutka, cjenkanja pa i sreće. Tj što pirje zaboravi na floskulu 'vjerni korisnk' jer u bizu je novac jedini kriterij, tj to potegneš kad se cjenkaš i kad je druga strana pred predaju (pristanak) na tvoje uvjete.. :) ..

+ umjesto cjenkanja za nižu cijenu one usluge koju stvarno trebate (želite) recimo samo internet.. pod račun možete dobiti-uzeti nešto 'bezvezno'.. tj neki paket koji inače ne bi tražili, npr flat-jeftiniji međunarodni fix tel ili više-svi tv kanali itd.. pa ako plaćate 'normalnu' tarifu možete dobiti nešto gratis i tad smo opet svi sretni barem do isteka ugovorenog roka kad se priča ponavlja..

Ma nemoj, služba za korisnike je ta koju zoveš i onda te spajaju u odijel prodaje gdje dalje ugovaraš uslugu. Doduše, po punoj cijeni. Moja pogreška je što nisam otišao do A1 centrai tamo ugovorio uslugu jer radnici u centru imaju mogućnost spuštanja cijene kao i prodajni predstavnici. Za vrijeme Amisa toga nije bilo; lijepo su me nazvali po isteku ugovorne obveze, ponudili nešto, hvala doviđenja. Razmazili su me... 😁

ihush kaže...

kao btw ili utjeha.. što misliš da ostali ne podmiruju račune, sve? ili da je tvojh 12god usporedivo s 'milenijem' starijih.. :) no recimo ovako, minuli rad u kapitalizmu nije nešto što se broji, sve je stvar trenutka, cjenkanja pa i sreće. Tj što pirje zaboravi na floskulu 'vjerni korisnk' jer u bizu je novac jedini kriterij, tj to potegneš kad se cjenkaš i kad je druga strana pred predaju (pristanak) na tvoje uvjete.. :) ..

+ umjesto cjenkanja za nižu cijenu one usluge koju stvarno trebate (želite) recimo samo internet.. pod račun možete dobiti-uzeti nešto 'bezvezno'.. tj neki paket koji inače ne bi tražili, npr flat-jeftiniji međunarodni fix tel ili više-svi tv kanali itd.. pa ako plaćate 'normalnu' tarifu možete dobiti nešto gratis i tad smo opet svi sretni barem do isteka ugovorenog roka kad se priča ponavlja..

Nikakva utjeha, ali više im vrijedi korisnik koji dugo godina surađuje s njima i uredno obavlja svoje obveze nego netko tko ne plaća račune redovno. Ovo ti je kao lokalna pizzerija, stalni kupac povremeno dobije neki popust. I mogu ti reći da je trava kod konkurencije zelenija; člana obitelji koji je već tri ili četiri godine na Tele2/Telemach već su nekoliko puta zvali nudeći dodatan popust. A sve što taj član obitelji ima u Telemachu je Top paket, bez mobitela i ugovorne obveze. Jedino, eto, žao mi je što još nisu dostupni kod mene, ali vjerujem da uskoro hoće. Tada planiramo spajamo dvije pretplate i fiksne usluge. 😉

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.8.2021 10:25 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni
Marko :D kaže...
.. Moja pogreška je ... Za vrijeme Amisa toga nije bilo; ..

 

-ti odlučuješ, pristaješ ili ne.. +velika razlika je kad ti zoveš-tražiš ili kad oni zovu-nude..

-amis je pasttens (jedini recimo pristojni.. no to je biz).

+ telemach je u napadu-širenju.. agresivan, trenutno može biti dobar za korisnika ali durogorčno prljav .. teško povjerovati ali gori od stara dva operatera, tj kad preuzme tad krene džonom pa što prije zaboravi da je postojao netko kao amis (u odnosu s korisnikom..). Biz vode prljavi, gore od mafije.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni

Cjenkati se možeš samo kod prodajnog predstavnika kojeg negdje moraš pronaći.

 Hvala. Imaš kakav kontakt prodajnog predstavnika? Ili bilo tko?

Truth is the truth hurts ... Dont you agree??
13 godina
offline
Re: U Srbiji otkriven, pa ugašen, veliki ilegalni

Naravno da nemam. Da imam ne bih završio s punom cijenom usluge. 😁

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice