Blue screen

poruka: 9
|
čitano: 1.524
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Blue screen

Pozz.imam win10.Tokom dana dok igram ili bilo što drugo radim,zna mi se PC gasit.Bude plavi ekran pa se restarta

PIŠE:your pc ran into a problem and needs to restart.we are just collecting some error info,and then we"ll restart for you.

Nez.štta da radim,da stavljam nove win ili šta??

Pringgles gaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Blue screen
Pringgles kaže...

Pozz.imam win10.Tokom dana dok igram ili bilo što drugo radim,zna mi se PC gasit.Bude plavi ekran pa se restarta

PIŠE:your pc ran into a problem and needs to restart.we are just collecting some error info,and then we"ll restart for you.

Nez.štta da radim,da stavljam nove win ili šta??

-  Ak je počelo s toplijim vremenom postoji mogućnoat da je preslabo hlađenje neke komponente - promijeniti termalnu pastu i očistiti (ispuhati) hladnjak i ventilator.

- Naravno, možda je problem i softverski, provjeriti Event Viewer ako imaš volje pručavati i pronađi koji program radi probleme. Naravno, najjednostavnije rješenje je format i ponovno snimanje Windowsa.

- Hardverski problem - napajanje, grafa, ram, disk... Najčešće, je problem u RAM-u ili disku. Ima tema kako provjeriti disk i ram.

 

Ako imaš vremena, lijepo pronađi teme, provjeravaj jedno po jedno...

Postoji i tema kako dijagnosticirati blue screen probleme.

 

Ili ak sumnjaš na nešto to prvo sređuj. Imamo premalo informacija da bi zaključli zašto se to događa.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
neaktivan
offline
Blue screen

Sumnjam da je hladjenje.sve super radi,budem se pozabavio malo sa kompom

 

Pringgles gaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Blue screen

Našo sam ajmo rec problem.To je za mene špansko selo

Pringgles gaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Blue screen

Napravi reinstall Windowsa ali da ti ostanu na njemu svi programi i fajlovi.Meni je to pomoglo.

Nego,imam i ja slican problem.Znaci kupio sam novih 4gb rama (ddr2,drugi proizvodac),a imao sam vec 2gb.

Kad sam ga stavio sve je super radilo bez ikakvih bluescreenova (na 32 bitnom win) ali kad sam stavio 64 bita iskoristava mi samo 4gb i pola minute nakon paljenja kompa javlja se bluescreen.

Jel ima ikakve veze ako sam windows instalirao sa 2gb rama i onda dodao 4gb?Radi drivera i tog sveg.Inace radi se o win 7.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2017 16:55 (JeggerMaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Blue screen

Hm,možda netko iskusniji da ti pomogne,možda je do drivera.Nisam nikad imao taj problem

Pringgles gaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Blue screen
Pringgles kaže...

Našo sam ajmo rec problem.To je za mene špansko selo

 Kad staviš View technical details, piše nešto korisno?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Blue screen
Pringgles kaže...

Našo sam ajmo rec problem.To je za mene špansko selo

Daj dump fajlove.

8 godina
neaktivan
offline
Blue screen

sry sta tek sad odgovaram,ugl.reinstaliro sam win.i sad sve radi kao prije

Pringgles gaming
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.7.2017 10:32 (Pringgles).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice