White Shark Elite Force Gaming Stol

poruka: 4
|
čitano: 1.444
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
White Shark Elite Force Gaming Stol

Pozdrav svima, isprike unaprijed, postoji jedna tema za nevedeni stol, ali vidim da je autor neakitvan pa me zanima da li je netko u međuvremenu kupio ovaj proizvod?

Detaljnije , radi se o podesivom gaming stolu, kako se bavim live strimovima , snimam sadržaj za YT, važno mi je da je stol dugačak i da mu je radna površima velika, a u ovom slučaju je to 160x80 

što mi je super jer jedan monitor mi stoji kada snimam u portrait modu pa dobivam ekstra mjesta.

 

Ono što me najviše zanima ako ima iskustva netko sa ovim proizvodom je stabilnost jer kako snimam imam montiran držać za mobitel na rubu i jako mi je važno da je stol stabilan da se ne klima kao neki jeftiniji stolovi.

 

Apsolutno nigdje ne mogu pronaći recenzije niti neki video unboxinga , a stol nije nigdje izložen po dućanima već je samo dostupan na webshopovima.

 

Hvala .

 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: White Shark Elite Force Gaming Stol
CptJack93 kaže...

Pozdrav svima, isprike unaprijed, postoji jedna tema za nevedeni stol, ali vidim da je autor neakitvan pa me zanima da li je netko u međuvremenu kupio ovaj proizvod?

Detaljnije , radi se o podesivom gaming stolu, kako se bavim live strimovima , snimam sadržaj za YT, važno mi je da je stol dugačak i da mu je radna površima velika, a u ovom slučaju je to 160x80 

što mi je super jer jedan monitor mi stoji kada snimam u portrait modu pa dobivam ekstra mjesta.

 

Ono što me najviše zanima ako ima iskustva netko sa ovim proizvodom je stabilnostjer kako snimam imam montiran držać za mobitel na rubu i jako mi je važno da je stol stabilan da se ne klima kao neki jeftiniji stolovi.

 

Apsolutno nigdje ne mogu pronaći recenzije niti neki video unboxinga , a stol nije nigdje izložen po dućanima već je samo dostupan na webshopovima.

 

Hvala .

 

 

 

 

bas sam nedavno trazio stol i dosao do zakljucka da mozes zaboravit na stabilnost u stajacem polozaju ako stol nema 4 nogice. ako malo bacis oko na youtube cak se i stolovi kao secret lab koji kostaju 3 puta toliko ljuljaju kad ih podignes. nazalost kod nas ih je jos uvijek tesko nabavit pa sam si ja napravio preorder na flexispot.de..

konkretno ovaj model https://www.flexispot.de/elektrisch-hohenverstellbares-tischgestell-e2q.html ( imas kod na stranici za 200e popusta pa te stol izade 299e u kosarici )

 

jedino je problem sta naravno salju u skoro sve zemlje europe osim nama balkancima pa ti je jedini nacin da imas nekog u Njemackoj da narucis na njegovu adresu i on ti donese ili posalje u Hr.

Sve ostalo na dvije nogice ti je bacanje novca ako zelis da je stol stabilan u stajacem polozaju.

Ako ti pak stajanje nije toliko bitno imas onda puno jednostavnijih rijesenja.

8 godina
neaktivan
offline
Re: White Shark Elite Force Gaming Stol

Ma stajanje mi nije bitno, ali mi je bitna dimenzija, nikako kutni ne smije biti jer nemam mogucnosti njega stavit, ali mi je bitno da je 160x80 ili 170x80 saml sto to nema apsolutno nigdje, ako ti znas takav slobodno mi link ostavi

12 godina
offline
Re: White Shark Elite Force Gaming Stol
CptJack93 kaže...

Ma stajanje mi nije bitno, ali mi je bitna dimenzija, nikako kutni ne smije biti jer nemam mogucnosti njega stavit, ali mi je bitno da je 160x80 ili 170x80 saml sto to nema apsolutno nigdje, ako ti znas takav slobodno mi link ostavi

 

ja sam sebi svaki stol dao raditi kod stolara jer je jednostavno kvaliteta i cvrstoca neusporediva s komercijalnim stolovima kakvi se štancaju za ikeu, emmezetu i slicne centre. ali ako si vremenski ogranicen i treba ti odma stol tih dimenzija imas ih po ikei i slicnim ducanima koliko oces..

 

npr.

 

https://www.ikea.com/hr/hr/p/utespelare-gaming-stol-crna-80507627/

 

https://www.ikea.com/hr/hr/p/bekant-radni-stol-bijela-s19022808/#content

 

 

ni taj shark ti se nece ljuljat vjerojatno ako ga budes koristio samo sjedecki, ali onda je bzvze da ga platis duplo za funkciju koju neces koristit.. onda mozes i skupit ovaj u ikei za 150 eura.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice