Senheisser game one ...review ...kupite top game

poruka: 3
|
čitano: 1.785
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Senheisser game one ...review ...kupite top game

Već neko vrijeme tražim idealne slušalice za mene...naime igram stay out - tj stalker online već 10 god + ... to je po meni odlična igra sa velikim mapama i questovima al ima i pvp uključen u sve to ..u prvom je licu i atmosfera je fenomenalna - promjene vremena noć dan jutro ..kiša sunce  itd ..uglavnom- ako niste provali koga zanima taj tip igre- instalirajte ...(napomena - malo je duži uvod dok vas vodi u srce igre al se isplati)..

Do sada sam pokusirao sa različitim slušalicama...od jeftinih pa nadalje ..od jeftinih (300 kn) predložio bih vam superlux hd 681 evo (oni rade za razvikane firme al izbacuju i svoje modele) ... onda audiotechnica mx30 (monitro slušalice al super i za igre i odlične - jedno 500kn).....nadalje imao sam i imam logitech g pro (7.1, ima svoju aplikaciju tj equil itd ..jedno 100 eura +) i nisu loše tj vrlo dobre su ...al sam htio nešto osjetljivije i manje agresivno..ne volim kad mi bass rumbla idiotski i prenapadne zvukove...

Uzeh ovaj senheisser game one ... znači to su slušalice proizvedene negde 2016...stara škola - žičane - samo stereo - nikakva aplikacija za njih...otvorene su (znači treba igrati u prostoriji sa što manje buke- propuštaju svaki zvuk oko tebe..)...no po meni - fenomenalne su...

Zvuk je izbalansiran s time da fali mrvicu basa no sve je fenomenalno čisto...sound stage je fenomenalan - u odnosu na logitech g pro jedno 1/3-1/2 širina zvuka je veća (zbog otvorenog deisigna ) ..kome trebaju slušalice za pvp itd tj atmosfere općenito ove "stare" slušalice su pun pogodak...sve se čuje i lokacija izvora zvuka je fenomenalna ...s time da predlažem vam da skinete po meni fenomenalan equalizer apo 1.3 .. besplatan je i sa njime možete dodati mrvicu basa ako vam treba - ja jesam...da bi to odradili kako treba pogledajte na stranici rtings.com

  specfikacije ovih slušalica tj njihov graf zvuka -( totalni profići )- te prilagodite odstupanje tome u aplikaciji apo 1.3 - dobit će te fenomenalan zvuk... ja sam recimo to izveo kao 10% od njihovog grafa i zvuk zbilja obogati ..ne treba više ...uglavnom - više nego sam zadovoljan "starim" slušalicama sa "samo" stereo zvukom i bez aplikacije (koristite apo 1.3 )  za razliku od današnjih "sranja" sa rgb osvjetljenjem 7.1 zvukom i aplikacijama... i mislim da su odličan izbor za svakoga i malo ozbiljnijeg gamera ..dođu nekih 100-150 eura + kako gdje ...al se isplate definitivno...e da... i ne treba vam nikakva zvučna kartica za ove slušalice ..jedno 50 oma il čega već trebaju što vam smanjuje investiciju u ovome rangu slušalica ( za većinu trebate zvučnu zasebnu tj + 70 erua ako hoćete nešto kako valja) ...eto toliko od mene...tko je zainteresiran za uživanciju neka ih provjeri po reviwe-ima :D ... ajde bog

ps. negdje se zovu epos (senheisser) game one..... epos ima bit da je preuzeo od senheissera gameing odjel il šta li već..

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2023 21:51 (letsmakepeace).
 
0 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Senheisser game one ...review ...kupite top ga
9 godina
offline
Re: Senheisser game one ...review ...kupite top ga

Ove je krađa za tu cijenu  kaj se sve prodaje 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice