Jeftini gamerski miš

poruka: 44
|
čitano: 19.650
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Jeftini gamerski miš

ako je sve u dpi-u kako ti kazes nek kupi ovaj s 3200dpi-a Logitech G9....Viče

I love Counter Strike 1.6
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jeftini gamerski miš
rocker55555 kaže...

ako je sve u dpi-u kako ti kazes nek kupi ovaj s 3200dpi-a Logitech G9....Viče

 ako je sve u dpi neka kupi bolje ovog http://217.14.221.177/StartEU.ashx?part=zag&_command=showItem&item=gig-game-gm8000Osmijeh sa 4000 dpi jos je jeftiniji za 200kn od g9 i jos uz njega dobijes veliku podlosku od gustog poliestera!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Jeftini gamerski miš
skočko kaže...
rocker55555 kaže...

ako je sve u dpi-u kako ti kazes nek kupi ovaj s 3200dpi-a Logitech G9....Viče

 ako je sve u dpi neka kupi bolje ovog http://217.14.221.177/StartEU.ashx?part=zag&_command=showItem&item=gig-game-gm8000Osmijeh sa 4000 dpi jos je jeftiniji za 200kn od g9 i jos uz njega dobijes veliku podlosku od gustog poliestera!

Tog sam i sam već bio vidio. Ali koliko je sigurno kupovati od te tvrtke, nikad nisam čuo za njih?

EVERYBODY LIES
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jeftini gamerski miš
Šef kaže...
skočko kaže...
rocker55555 kaže...

ako je sve u dpi-u kako ti kazes nek kupi ovaj s 3200dpi-a Logitech G9....Viče

 ako je sve u dpi neka kupi bolje ovog http://217.14.221.177/StartEU.ashx?part=zag&_command=showItem&item=gig-game-gm8000Osmijeh sa 4000 dpi jos je jeftiniji za 200kn od g9 i jos uz njega dobijes veliku podlosku od gustog poliestera!

Tog sam i sam već bio vidio. Ali koliko je sigurno kupovati od te tvrtke, nikad nisam čuo za njih?

 molimte samo procitaj sve sta tu pise pogotovo 2. stranicu  http://www.itx.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=10386&Itemid=41

14 godina
neaktivan
offline
Jeftini gamerski miš

Za gaming je najbolji Razer

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Jeftini gamerski miš
dub0x kaže...

Za gaming je najbolji Razer

Slažem se... A ima ako želi Razer Kraita koji je najjeftinij model za sad, a lijepog je dizajna....

Svi smo mi Chiteri u očima Noobova....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jeftini gamerski miš
skočko kaže...
rocker55555 kaže...

ako je sve u dpi-u kako ti kazes nek kupi ovaj s 3200dpi-a Logitech G9....Viče

 ako je sve u dpi neka kupi bolje ovog http://217.14.221.177/StartEU.ashx?part=zag&_command=showItem&item=gig-game-gm8000Osmijeh sa 4000 dpi jos je jeftiniji za 200kn od g9 i jos uz njega dobijes veliku podlosku od gustog poliestera!

Samo reci gdje da ga kupim i kupujem, ima li neka druga tvrtka jer nisam čuo za ovu nikad pa nisam siguran

 

EVERYBODY LIES
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2009 21:36 (Šef).
15 godina
neaktivan
offline
Jeftini gamerski miš

Logitech MX518 je sasvim uredu i nevidim šta mu fali. To je neki prosječni gamerski miš, tj. moglo bi se reći best buy.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jeftini gamerski miš

ne kuzim tei  (ima li neka druga tvrtka) neznam na sta se to odnosi,dali na misa ili na ducan? ako je slucajno na misa,ne brini jer gigabyte je uvjek proizvodio vrhunske stvari,periferiju malo manje al vidim da im full ide i da nimalo nisu zaostali za popularnim azerom i logitechom.ja bi cak reko gigabyte nudi bolje preformanse za manje novaca.

a ako se odlucis na kupovinu ovog misa idi na www.nabava.net  i upisi gigabyte gm 8000.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Jeftini gamerski miš
Tony kaže...
Arnold Šrafncinger kaže...

Logitech MX518 Gaming-Grade Optical Mouse ti je moja preporuka i košta oko 300 kuna ja ga koristim i prezadovoljan sam

250 kn u linksa. imam taj miš već par godina, precizan je i udoban. u pucačinama skoro svaki metak je head shot :)

I ja sam ga nedavno kupio miš je THE BEST vjerujte mi i ja ga svakom preporučujem!!!!Smijeh

I`em HARD PRO GAMER!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jeftini gamerski miš
skočko kaže...

ne kuzim tei  (ima li neka druga tvrtka) neznam na sta se to odnosi,dali na misa ili na ducan? ako je slucajno na misa,ne brini jer gigabyte je uvjek proizvodio vrhunske stvari,periferiju malo manje al vidim da im full ide i da nimalo nisu zaostali za popularnim azerom i logitechom.ja bi cak reko gigabyte nudi bolje preformanse za manje novaca.

a ako se odlucis na kupovinu ovog misa idi na www.nabava.net  i upisi gigabyte gm 8000.

Nepoznate su mi ove tvrtke koje prodaju miševe pa zato da se nebi desilo isto što i sa hardverajem ljudima prije

 

EVERYBODY LIES
14 godina
offline
RE: Jeftini gamerski miš
Šef kaže...
skočko kaže...

ne kuzim tei  (ima li neka druga tvrtka) neznam na sta se to odnosi,dali na misa ili na ducan? ako je slucajno na misa,ne brini jer gigabyte je uvjek proizvodio vrhunske stvari,periferiju malo manje al vidim da im full ide i da nimalo nisu zaostali za popularnim azerom i logitechom.ja bi cak reko gigabyte nudi bolje preformanse za manje novaca.

a ako se odlucis na kupovinu ovog misa idi na www.nabava.net  i upisi gigabyte gm 8000.

Nepoznate su mi ove tvrtke koje prodaju miševe pa zato da se nebi desilo isto što i sa hardverajem ljudima prije

 

Kupio sam ga prije 1mj. u diskont 24 i nisam dobio podlogu jer bez kvalitetne podloge nevalja nis. Inace mis leti , velik je tako da namjenjen za vecu saku, ima podesavanje 4 razlica dpi-a, to je prvi gamerski mis kojeg sam kupio . Ako ga netko misli kupit neka pripazi dali je u paketu sa podlogom jer bi trebao bit , jer mene su zahebali . Na jeftinoj podlozi mis nevalja.

14 godina
offline
Jeftini gamerski miš

Bez puno razmisljanja - Razer DeathAdder, pogotovo ako ga se moze nabavit za 350kn... ono, mozes stavit game over na topic Cool

 

Frend mi ga pojeduje i igrao sam malo na njemu, jako je precizan, 3500dpi, response je nenadjebiv , ogromne dvije tipke na lijevoj strani koje nemos fulat i gdje ti palac nece ''skliznit'' s jedne na drugu...

Mislim da je to THE mis za FPSove, jos ako je 350kn definitivno je best buy.

 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Jeftini gamerski miš

Nakon nekih 10 godina druženja krepal mi je je štakor Cyborg R.A.T. 7 :( Trebam neki jeftini miš da je recimo slične ergonomije, pa ako netko ima kakvu preporuku.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice