Taktički wargaming

poruka: 10
|
čitano: 1.758
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Taktički wargaming

Dakle... to su one igre koje u Bugu voli recenzirati Oleg... jel netko igra to i koju bi mi igru mogli preporučiti za početak?


Ma nije lijepo da ja budem lud, a da to neznam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Taktički wargaming

Pa, mislim da nije BAŠ TO šta ti tražiš, ali je strategija, i to prava (nije RTS sa skupljanjem resursa i građenjem zgrada i jedinica), i ima fenomenalnu priču, predivan gameplay i mind blasting grafiku. Zove se Nexus : The Jupiter Incident.

 

Face... girls have a face ? Where is that located ?
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2008 11:54 (Enkidu).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Taktički wargaming

Da, nije ono što sam tražio, mislio sam na neku realističnu "zemaljsku" strategiju...

Al fora mi se čini taj Nexus, isprobat ću gaNamigiva


Ma nije lijepo da ja budem lud, a da to neznam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Taktički wargaming

Hmm,neznam jel je ovo što ti tražiš ali probaj Europa Universalis.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2008 19:12 (Blackbolt).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Taktički wargaming

Pa ako si totalni pocetnik u igrama toga tipa, preporucam ti za pocetak recimo   neki iz serije Generals (Panzer General, Allied General, Pacific General...) ili nesto jos jednostavnije ali graficki danas potpuno neatraktivno; Battle Isle ili History Line, tek toliko da vidis kako funkcioniraju TBS igre. Imas nesto i novije mislim, Massive Assault, nisa prekompleksno, osnove osnova takodjer, isto je TBS

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Taktički wargaming
Blackbolt kaže...

Hmm,neznam jel je ovo što ti tražiš ali probaj Europa Universalis.

Igrao sam EU3, zakon igra, al nije to to, mislil sam ovako nešto: http://www.bug.hr/master/rec/index.asp?id=73149&page=6 , al da ne moram sad mjesec dana buljiti u manual da bi skužio poantu...

@Kant
Hvala puno, to sam tražioSmijeh

 

Ma nije lijepo da ja budem lud, a da to neznam...
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2008 19:22 (Quiet Riot).
16 godina
neaktivan
offline
Taktički wargaming

Nisam siguran da li Silent Storm spada u takav tip igara ali je isto taktička igra tog tipa paaa probaj...


Do you not understand? To lose is to die! You may win a thousand fights, but you can only lose one.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Taktički wargaming

preporucujem Close Combat serijal, konkretnije CC 5. zapravo, neki dan sam vidio da je izasao novi CC pa bih savjetovao da probas taj jer je mehanika igre ostala ista, a neke stvari su unaprijedjene. igra je dosta jednostavna za savladati, a pruza obilje razlicitih pristupa i koristenja taktike u borbi. sad, pitao si za takticku igru - CC je takva. ako te bas zanimaju stratestke igre vise nego takticke onda mozda odaberi nesto drugo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Taktički wargaming
Quiet Riot kaže...

Da, nije ono što sam tražio, mislio sam na neku realističnu "zemaljsku" strategiju...

 
E da, ne znam kako sam zaboravio :
Company of Heroes


Quiet Riot kaže...

Al fora mi se čini taj Nexus, isprobat ću gaNamigiva


Meni jedna od najboljih igara ikad (najbolja strategija ikad). Preporučio sam dvojici prijatelja i oba su oduševljena. Stvarno ne znam kako je tako malo ljudi čulo za tako kvalitetnu igru.

 

Face... girls have a face ? Where is that located ?
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2008 18:56 (Enkidu).
16 godina
protjeran
offline
Taktički wargaming

           Highway To The Reich!


Skupljam Kinder-jaja!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice