FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 478.455
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 22

25 tokena je na kraju bilo, ovih wildcards, a ne 24 kak je pisalo. Sve sam iskoristio, otvorio sve packove, vrh je silver totw player sad u zadnjem. Cirkus

15+5+3+2, 85*10+ultimate+81-89*10+rare players pack.

 

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-22/news/fut-winter-wildcards

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2021 21:10 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

25 tokena je na kraju bilo, ovih wildcards, a ne 24 kak je pisalo. Sve sam iskoristio, otvorio sve packove, vrh je silver totw player sad u zadnjem. Cirkus

15+5+3+2, 85*10+ultimate+81-89*10+rare players pack.

 

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-22/news/fut-winter-wildcards

Pa ne znam, baš sam pazio i mislim da nisam propustio niti jedan token. Potrošio sam 15 tokena na 85+ pack, 5 na ultimate pack i 2 na rare player pack. Ostalo mi još 2 tokena. Sad si mi dao misliti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
jopis kaže...

25 tokena je na kraju bilo, ovih wildcards, a ne 24 kak je pisalo. Sve sam iskoristio, otvorio sve packove, vrh je silver totw player sad u zadnjem. Cirkus

15+5+3+2, 85*10+ultimate+81-89*10+rare players pack.

 

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-22/news/fut-winter-wildcards

Pa ne znam, baš sam pazio i mislim da nisam propustio niti jedan token. Potrošio sam 15 tokena na 85+ pack, 5 na ultimate pack i 2 na rare player pack. Ostalo mi još 2 tokena. Sad si mi dao misliti.

 Jedan token je bio u store-u u packu za 95k coinsa ili 500fp prije dan-dva...

16 godina
offline
Re: FIFA 22
MBuda kaže...

 Jedan token je bio u store-u u packu za 95k coinsa ili 500fp prije dan-dva...

 Kupio sam taj pack i dobio u njemu karinu. Niti 25k coinsa nisam dobio nazad. Pohvalio sam se ovdje s tim sranjem od packa.

11 godina
offline
FIFA 22

ovi Ultimate packovi bi se trebali zvati Ultimate shi...packovi. Jedan 84 player i  ostalo jos vece smece

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
MBuda kaže...
movie kaže...
jopis kaže...

25 tokena je na kraju bilo, ovih wildcards, a ne 24 kak je pisalo. Sve sam iskoristio, otvorio sve packove, vrh je silver totw player sad u zadnjem. Cirkus

15+5+3+2, 85*10+ultimate+81-89*10+rare players pack.

 

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-22/news/fut-winter-wildcards

Pa ne znam, baš sam pazio i mislim da nisam propustio niti jedan token. Potrošio sam 15 tokena na 85+ pack, 5 na ultimate pack i 2 na rare player pack. Ostalo mi još 2 tokena. Sad si mi dao misliti.

 Jedan token je bio u store-u u packu za 95k coinsa ili 500fp prije dan-dva...

 Pa znam koliko je bilo, napisao sam ti da sam skupio sve i u šta sam ih potrošio SVE.

Samo su oni oglašavali cijelo vrijeme da je 24 ukupno. Zato rekoh ;)

16 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

 Pa znam koliko je bilo, napisao sam ti da sam skupio sve i u šta sam ih potrošio SVE.

Samo su oni oglašavali cijelo vrijeme da je 24 ukupno. Zato rekoh ;)

 Nisam rekao da nisi u pravu, samo kažem da sam ih ja skupio do danas 24 i da mi nije jasno gdje mi je jedan promakao jer sam dobro pazio.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
jopis kaže...

 Pa znam koliko je bilo, napisao sam ti da sam skupio sve i u šta sam ih potrošio SVE.

Samo su oni oglašavali cijelo vrijeme da je 24 ukupno. Zato rekoh ;)

 Nisam rekao da nisi u pravu, samo kažem da sam ih ja skupio do danas 24 i da mi nije jasno gdje mi je jedan promakao jer sam dobro pazio.

Jedan je u onom zadatku Rooney vs Henry - možda tog nisi skužio?

[19xx] 4ntraks
14 godina
offline
FIFA 22

Kolege, trebam malu pomoc.

 

Naime, necak mi je dobio fifu i redragon gamepad i nikako ne mogu napraviti da radi. Igrao je PES do sada i gamepad najnormalnije radi u pesu, no u FIFI ne. Gledao sam tutorijale sa x360ce emulatorom i kao radi no ja ne uspjevam napraviti da radi. Tipke su u emulatoru dobro postavljene no kad se ukljuci igra ne. 

 

Gledao sam tutorial i sa steam big screenom no ni to ne mogu osposobiti. 

 

Jel neko imao slican problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 22

Krenuo je moj put u FUT-u dosta dobro i neočekivano. Znači nabrijao sam se na La Ligu, budem njih slagao, krenem igrat i dobijem dva untradeable paketića, u prvom Mbappe i mislim si super, ima La Liga francuza pa ću ga nekako uguzit, otvaram drugi paket i dobijem winter 91 Ibrahimovića gdje sam ostao sa tri upitnika iznad glave i mahnuo La Ligi. Odigrao sam 3-4 utakmice i Ibra je stroj, nezaustavljiv, a partner u napadu mu je Zapata koji je također uletio u tom packu. Osim njih imam i hrvatsku koloniju Pjacu, Rakitića i Rebića, a maloprije sam kupio Broza tak da ih mogu povezat.

 

Počeo sam sa 4-4-2, ali prvu utakmicu mi nije leglo, a niti sam mogao napravit dobar chem pa sam se prebacio na 3-4-1-2 gdje mi je chem 87. Ovo mi bolje leži, ali igrači se nekad ponašaju kao pioniri, u napadu se svi skupe na cca 20m i stoje, samo da se ne drže za ruku, a već sam primjetio da se obrana nekad zna razdvojit ko Mojsiju more, ali to zasad pripisujem lošim obranbenim igračima.

 

Trebat će mi nešto vremena da pronađem ono šta mi najbolje leži, valjda me neće FUT do tada razjebat. Naravno već sam u trećoj utakmici doživio nebuloze, i primio i zabio golove koji su mogući samo u fifi, ali još imam živaca...

I am over 9000!!!
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Izaso sam van. Jer liku uz mid ronalda, vieiru i ostalu druzinu ocito treba i skripta i korner glitch i kick off da bi doso do golova. Vec dugo nisam predo tekmu u WL, al danas mi se bas neda sa ivakvim idiotima

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
Moras na nekoliko stvari paziti. Prvo je da imas dobre drivere. (Win up to date) Drugo da ni jednu drugu tipku(osim ovih na kontroleru) u fifi ne pritiskas do glavnog menia. I morale bi ti biti komande ko na xbox konzoli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2021 13:16 (cicek).
8 godina
offline
FIFA 22

Kako me igra navlači da je igram... Slažem talijane, potrošim cca 3k coina da si kupim šta mi fali i da imam chem 100 i ostane mi pozicija golmana, neki španjolac je bio i mislio sam otići na market, ali vidim obavijest da sam riješio nešto. Pogledam u objectives, uzmem gold pack, otvorim i dobijem Handanoviča, da sam mogao birat, nebi bolje odabrao

 

Promjenio sam taktiku na 4 iza pošto sa trojcom ipak previše curi i igra mi je odmah pomogla, dobio sam penal prema kojem onaj penal na Soudaniju protiv Cibalije izgleda kao krvnički start. Nabacujem, njegov igrač odbije glavom loptu u zrak, lopta pada prema dolje i tu se zaletim sa svojim igračem i doslovno protrčim kraj protivnika i sudac svira penal. Znači nema kontakta, padanja, popikavanja, igrači se nisu ni takli, smjeh...

 

Sad mi je to sve nekak smiješno jer nisam dugo igrao fifu, a za tjedan dana će bogovi padat na tjeme

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Tko nebi volio ovo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Jedan je u onom zadatku Rooney vs Henry - možda tog nisi skužio?

Bravo, nisam iskoristio token niti odigrao draft.

 

Otvorio sam sada 10 packova od toga 5 rare player packova i najbolja kartica rating 82. Znači nisam niti u jednom packu vidio vatru. Strašno.

8 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Jedan je u onom zadatku Rooney vs Henry - možda tog nisi skužio?

Bravo, nisam iskoristio token niti odigrao draft.

 

Otvorio sam sada 10 packova od toga 5 rare player packova i najbolja kartica rating 82. Znači nisam niti u jednom packu vidio vatru. Strašno.

 Čitajući tvoja iskustva kao da ne igramo istu igru ili me igra sad navlači pošto nisam igrao 2g.

Uglavnom dobio sam Courtoisa i Sterlinga u istom packu, a tebe baš neće...

 

Pitanje - zanima me kako se dobivaju tokeni? Isključivo preko SBC-a ili ima još negdje nešto? Pošto sam se kasno uključio, imate savjet kako ih najlakše pobrati, koji SBC, bar da ih skupim par komada pa da okušam sreću sa paketima.

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2022 1:37 (Shivi).
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Shivi kaže...
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Jedan je u onom zadatku Rooney vs Henry - možda tog nisi skužio?

Bravo, nisam iskoristio token niti odigrao draft.

 

Otvorio sam sada 10 packova od toga 5 rare player packova i najbolja kartica rating 82. Znači nisam niti u jednom packu vidio vatru. Strašno.

 Čitajući tvoja iskustva kao da ne igramo istu igru ili me igra sad navlači pošto nisam igrao 2g.

Uglavnom dobio sam Courtoisa i Sterlinga u istom packu, a tebe baš neće...

 

Pitanje - zanima me kako se dobivaju tokeni? Isključivo preko SBC-a ili ima još negdje nešto? Pošto sam se kasno uključio, imate savjet kako ih najlakše pobrati, koji SBC, bar da ih skupim par komada pa da okušam sreću sa paketima.

 Marquee ti ima jednog i imas par objectiva. Mislim da mozes ulovit rare players pack sigurno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 22

U ovoj igri više ne možeš dobiti ljude koji igraju do kraja. Ili mi ode nakon što vodim 2 razlike ili dobijem nekog no lifera sa 5 ikona koji mi zabija od kud pucao, a njegov golman brani sve pa se mučim.

 

Eh da i svaka partija se gore pojavljuje ikona za network, odmah se skuži kako igrači imaju neki lag ko pokreta. Fuj

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2022 11:58 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Ponekad si mislim da koji kurac mi radimo u ovoj igri, ako ovakvi jazavci imaju ovo. Prime, WW i ostalo... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Krv pišam za pobjede i onda mi ga EA metne još dublje.

Rare player pack od muke nisam ni snimio... Pickford nositelj.

 

Sretna Nova svim patnicima :)

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 22

Primjetio sam da u ovoj fifi ima strašno puno penala, zadnju tekmu ih je bilo 5. Tri za mene, dva za protivnika, ali ono šta mi je još zanimljivije da je penal teško zabit, tj. dojma sam da imaš 33% da obraniš, drugim riječima ako pogodiš stranu ili ostaneš na sredini obranio si penal.

Kako ih vi pucate? Nabio sam u rašlje, golman obrani, nabio sam prizemnu u kut isto, izgleda da je nebitno koliko jako nabiješ, bitno da ne pogodiš stranu u koju se golman baca. Također sam tako i obranio penale, držao sam desnu gljivu u lijevo ili desno i golman je automatski branio visoke/niske lopte.

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 22
Penali su smeće i na pes-u i na fifi.
Zadnji realni penali su bili još na ps2-jki u pes 6, gdje si imao 5 smjerova, gore lijevo, dolje lijevo, gore desno, dolje desno i sredina...što znači da si imao 80% da ćeš zabiti što je i realno.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Shivi kaže...

Primjetio sam da u ovoj fifi ima strašno puno penala, zadnju tekmu ih je bilo 5. Tri za mene, dva za protivnika, ali ono šta mi je još zanimljivije da je penal teško zabit, tj. dojma sam da imaš 33% da obraniš, drugim riječima ako pogodiš stranu ili ostaneš na sredini obranio si penal.

Kako ih vi pucate? Nabio sam u rašlje, golman obrani, nabio sam prizemnu u kut isto, izgleda da je nebitno koliko jako nabiješ, bitno da ne pogodiš stranu u koju se golman baca. Također sam tako i obranio penale, držao sam desnu gljivu u lijevo ili desno i golman je automatski branio visoke/niske lopte.

Raslje i timed zeleni timed shot. 99% je gol. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 22
Neznam baš za 99%, budući da mi je masu puta protivnik obranio iako sam imao rašlje + timed finish.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
8 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...
Shivi kaže...

Primjetio sam da u ovoj fifi ima strašno puno penala, zadnju tekmu ih je bilo 5. Tri za mene, dva za protivnika, ali ono šta mi je još zanimljivije da je penal teško zabit, tj. dojma sam da imaš 33% da obraniš, drugim riječima ako pogodiš stranu ili ostaneš na sredini obranio si penal.

Kako ih vi pucate? Nabio sam u rašlje, golman obrani, nabio sam prizemnu u kut isto, izgleda da je nebitno koliko jako nabiješ, bitno da ne pogodiš stranu u koju se golman baca. Također sam tako i obranio penale, držao sam desnu gljivu u lijevo ili desno i golman je automatski branio visoke/niske lopte.

Raslje i timed zeleni timed shot. 99% je gol. 

 Kako je m77 napisao, probao sam, ali ništa, golman brani, kad sam prvi put to vidio oči su mi ispale, a i sam sam obranio rašlje držeći gljivu u stranu, niti gore niti dole...

Kako je koelga rekao, prije je bilo "bolje", imao si više smjerova i trebao si smjer pogodit, a sad kao imaš slobodu puknut doslovno gdje hoćeš, ali ako golman pogodi stranu automatski brani, da bar trebaš gurnut gljivu prema rašljama ili prema podu bilo bi ok, ali ovako su šanse 33% za obranit, veću učinkovitost imam iz slobodnjaka nego penala.

I am over 9000!!!
12 godina
offline
Re: FIFA 22
m77 kaže...
Neznam baš za 99%, budući da mi je masu puta protivnik obranio iako sam imao rašlje + timed finish.

Jucer 2 tekme dobio na penale na taj nacin. Zeleni timed, direktno u raslje sa igracima koji imaju visoku ocjenu u shot power. Bacio se svih 5x sa golmanom u tu stranu, ni jednom ju nije imal. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...
m77 kaže...
Neznam baš za 99%, budući da mi je masu puta protivnik obranio iako sam imao rašlje + timed finish.

Jucer 2 tekme dobio na penale na taj nacin. Zeleni timed, direktno u raslje sa igracima koji imaju visoku ocjenu u shot power. Bacio se svih 5x sa golmanom u tu stranu, ni jednom ju nije imal. 

 Koliko si punio snagu?

I am over 9000!!!
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Shivi kaže...
SimeKZ kaže...
m77 kaže...
Neznam baš za 99%, budući da mi je masu puta protivnik obranio iako sam imao rašlje + timed finish.

Jucer 2 tekme dobio na penale na taj nacin. Zeleni timed, direktno u raslje sa igracima koji imaju visoku ocjenu u shot power. Bacio se svih 5x sa golmanom u tu stranu, ni jednom ju nije imal. 

 Koliko si punio snagu?

 Cisto toliko da se krug nije ni pomaknuo u sirinu. Green time i ide ko raketa. 

 

Slicno sam poceo radit sa slobodnjacima. Samo malo jace napunim i pokusavm green time. Ako imas igraca tip Di Natale... ide bez problema.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...
Shivi kaže...
SimeKZ kaže...
m77 kaže...
Neznam baš za 99%, budući da mi je masu puta protivnik obranio iako sam imao rašlje + timed finish.

Jucer 2 tekme dobio na penale na taj nacin. Zeleni timed, direktno u raslje sa igracima koji imaju visoku ocjenu u shot power. Bacio se svih 5x sa golmanom u tu stranu, ni jednom ju nije imal. 

 Koliko si punio snagu?

 Cisto toliko da se krug nije ni pomaknuo u sirinu. Green time i ide ko raketa. 

 

Slicno sam poceo radit sa slobodnjacima. Samo malo jace napunim i pokusavm green time. Ako imas igraca tip Di Natale... ide bez problema.

 Imam crnog 91 Ibru, ima visoke ocjene, a slobodnjake pucam tak da napunim oko 3 bara i onda timed...

 

I am over 9000!!!
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

wl nagrade benzema i dvaput lukaku, jednog sam discardao pa ću ga dat u neki sbc ako dođe nešto dobro i onda recoverat ,paketi žali bože

a baš sam mislio da će mi barem past hakimi ali kurchina

s ovom momčadi trenutno igram 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2022 18:00 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice