Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.877
|
čitano: 1.263.077
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Od svih rusa, poljaka, turaka, britanaca, klasičnih "kensr" stereotipa, najviše ne podnosim "luzere". To su oni koji rano odustaju, ne bore se do kraja, koriste sve moguće izgovore, osjećaju se superiorno bez pokrića, baitaju suigrače, ne callaju kako treba itd. Tu nije bitna nacionalnost iskreno, jer od svih nabrojanih nacija ima i jako ljubaznih i korektnih igrača, u većini.

 

Inače, dok se vi svađate tko je "skillniji" i djetinjastiji (po ovom drugom kriteriju je neriješeno), u spaladium areni se odvija PGL turnir, sa top pro ekipama. Jel' ide netko, hoće bit publike imalo? Ja sam iskreno u situaciji da ću jedva stići pogledat koji meč na twitchu jbg..

BF3, MW2, Origin: okrad1337 Steam: okrad5656
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

pls no ban KappaPride

 

http://i.imgur.com/ZzSwriw.png

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Carevi

sup bro?
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bjong kaže...

pls no ban KappaPride

 Nije sramota al i sam znas kakvih ljudi ima. Mislim da se to ne bi trebalo stavljat na forum

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Ja se nadam de je troll.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
leoncropro kaže...

Ja se nadam de je troll.

 Zašto? 

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Zna li iko kad opet pocinje counterpit sutra? Skola mrtva mi je do 16:45 pa da znan ocu li brokvat zadnje 2-3 ure

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2016 22:59 (metrix.2k).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
metrix.2k kaže...

Zna li iko kad opet pocinje counterpit sutra? Skola mrtva mi je do 16:45 pa da znan ocu li brokvat ili ne zadnje 2-3 ure

 ja sam danas bio dosao u 12:00 i tada je počeo meč koji je trebo počet u 10:45

 

sutra ti počinje isto u 10:45

http://www.hltv.org/match/2301445-virtuspro-natus-vincere-counter-pit-league-season-2-finals

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2016 22:58 (bjong).
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bjong kaže...
metrix.2k kaže...

Zna li iko kad opet pocinje counterpit sutra? Skola mrtva mi je do 16:45 pa da znan ocu li brokvat ili ne zadnje 2-3 ure

 ja sam danas bio dosao u 12:00 i tada je počeo meč koji je trebo počet u 10:45

 

sutra ti počinje isto u 10:45

http://www.hltv.org/match/2301445-virtuspro-natus-vincere-counter-pit-league-season-2-finals

 Hmm onda bi moga stic na drugi mec...

12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Propustio sam samo VP-a u areni i ostale sve gledao, tek sad dosao doma... Ali zadnji meč, NRG vs envyus je bio fucking epic, ali epic... Nikako završit, a moram na posao haha... Tri mape i dupli produžetci, i jedva (ali zasluženo) NRG pobijedi.

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Et_Tu_Brute? kaže...

Propustio sam samo VP-a u areni i ostale sve gledao, tek sad dosao doma... Ali zadnji meč, NRG vs envyus je bio fucking epic, ali epic... Nikako završit, a moram na posao haha... Tri mape i dupli produžetci, i jedva (ali zasluženo) NRG pobijedi.

 

Jel bilo ljudi? Po slikama sa fejsa vidim da ih nije previse bilo.

EUNE: Ferritin
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Ferritin kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Propustio sam samo VP-a u areni i ostale sve gledao, tek sad dosao doma... Ali zadnji meč, NRG vs envyus je bio fucking epic, ali epic... Nikako završit, a moram na posao haha... Tri mape i dupli produžetci, i jedva (ali zasluženo) NRG pobijedi.

 

Jel bilo ljudi? Po slikama sa fejsa vidim da ih nije previse bilo.

 Nije bilo previše ljudi, ali nije ih bilo ni malo... Neloše s obzirom da je marketing bio katastrofa i s time da je bio radni dan. Da su malo glasniji bili sa ovim natjecanjem (lokalno), i da se održavalo subota-nedjelja. Onda bi i napunili tribine...

Ubi bene, ibi patria.
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

finale na'vi vs astralis counter pit

 

are you ready?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 17:28 (bjong).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

ahaha bcko 1v1? nisam uspio screenshotat

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ima koga da zeli uci u klan i aktivno igrati,po večerima obicno i da je Silver rank ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
darko099 kaže...

ahaha bcko 1v1? nisam uspio screenshotat

 Jucer je bilo GOD BCko 

BCko
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Zagi27 kaže...

Ima koga da zeli uci u klan i aktivno igrati,po večerima obicno i da je Silver rank ?

 Rade vjezbaj sprajanje i aim više je koristi od toga(tebi posto si silver) nego vjezbanja kao tim.

Smurf acc

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
leoncropro kaže...
Zagi27 kaže...

Ima koga da zeli uci u klan i aktivno igrati,po večerima obicno i da je Silver rank ?

 Rade vjezbaj sprajanje i aim više je koristi od toga(tebi posto si silver) nego vjezbanja kao tim.

Smurf acc

 

 Ma vjezbam al bilo bi mi ljepo uz tim,da igram sa sloznim timom a ne tamo rusima i poljacima pa onda pocnem gubit zivce

8 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
@Zagi27 evo mogu ja, ja sam baš Silver Elite ranku i frend također tako da možemo igrati.
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

BCko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Hahahahaha "Podignite svoje limenke u zrak"

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bancic123 kaže...
darko099 kaže...

ahaha bcko 1v1? nisam uspio screenshotat

 Jucer je bilo GOD BCko 

 Neznam za stream, ali bilo je i BCko 1v1 me, BOG BCko, GOD BCko... osobno, fun event :D

www.youtube.com/MikadiN
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Mislim stvarno ad je najveci minus bio sto se odrzavalo cet petak.. jer amo rec ljudi koji su i htjeli doci tesko da bi uspili skola faks posao itd. a gameovi su bili po meni fun ..

Some say that he resined a job in Rome to have a fulltime job in here in London and that all of his legs are hydraulic... all we know is, he's called the Stig. PSN :theMeanDuck
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jedan ace od sinoć za rankup na Distinguished Master Guardian, 50-ak sati igre. Još nikako da uhvatim aim i igru općenito ko što sam u ruci ima 1.6-icu, al pomalo :)



EDIT - Slučajno Oliver osta u pozadini pivat haha

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2016 13:52 (LogicusMPS).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bjong kaže...

 Sramota , sramota , sramota nasega naroda da nezna pricat niti izgovarat pravilno engleski .. Jos najbolje gledam mečeve i stalno neki problemi sa serverom sa tsom , mislim to se samo dogodi kod nas rvata i stvarno mi je bed nas jer ovo je sramotno . Arena poluprazna , retard tip koji je antipatican te nezna pricat engleski , dere se ko zemljak . Ma sramota , vjerujete mi da od sramote nisam mogao gledat , znate ono kad ti je bed za nekog drugog . Eto meni bilo zao mene :D hahaha 

 

Eto malo off . Stao se kladit na csgolounge pred par mjeseci 3 cca jer sam sve ubio . I zadnja 3 dana sam usao bezveze i imao iteme od 4 dollara , I reko ajde da i njih ubacim negdje pa da se zavrti nesto . 

Od m4a4 evil daimyo sam krenuo jer je to bio najvrijedniji skin , eto danas cyrex , atomic alloy ,griffin , orion , .. Malo me sreca drzi . 

Nego je tko igrao team pick i fantasy pick . Pa da vidimo kako ste sa time . 

 

 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

A tko će ti doć kad su matchevi bili u četvrtak i petak popodne(i to je finale počelo oko 3 ako se ne varam)

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ima tko iskusan ovdje?

Jučer sam na csgorumble dobio rundu u kojoj je Get right stavio svoj m9 bayonet marble fade ( 2% šanse ). 

Kako provjeriti float/wear value i koliko vrijedi nož za stvarno? 

 

Nož je u invertoriju:  http://steamcommunity.com/profiles/76561198033687848/inventory/

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
1987veki kaže...

Ima tko iskusan ovdje?

Jučer sam na csgorumble dobio rundu u kojoj je Get right stavio svoj m9 bayonet marble fade ( 2% šanse ). 

Kako provjeriti float/wear value i koliko vrijedi nož za stvarno? 

 

Nož je u invertoriju:  http://steamcommunity.com/profiles/76561198033687848/inventory/

 

 

 Pazi da te ne prevare!!! Nudit će ti tipa uplate preko paypala prvo oni pa ti al nemoj nasjedat. Najbolje ti je procjenu potražiti na redditu a nož prodati na bitskins ili opskins.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
8 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Odi na bitskins, regaj se, prebaci noz i odmah ces vidjet float i sve drugo. Oni ti odmah bace preporucenu cijenu. Naravno novac od prodaje si mozes prebacit na racun, uzmu sve skupa 7% provizije. Ja sam do sada digao cca 500 dolara i nikad problema, stranica je 100 puta bolja i jednostavnija od opskinsa.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice