Smak Svijeta 21.12.2012 zaključana tema

poruka: 134
|
čitano: 18.161
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

4uker, nemoj se udaviti sa CO plinom koji ti agregat ispusta, manijace, ili da ti se rupa urusi na tebe...

 

Takodjer, sto ti je netko vec spomenuo - ako padne kisa, sve ce se poplaviti. Celofan nece biti dovoljan.

 

Pogledaj na internetu kako se satori osiguravaju od poplavljivanja i preuzmi neke od tih tehnika.

I wanna feel the changes coming down... I wanna see what I've been hiding...
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 16:16 (Deus ex machina).
13 godina
neaktivan
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

Taman cu se naigrat  novog DlC of battlefield-a.

:)

15 godina
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
Deus ex machina kaže...

4uker, nemoj se udaviti sa CO plinom koji ti agregat ispusta, manijace, ili da ti se rupa urusi na tebe...

 

Takodjer, sto ti je netko vec spomenuo - ako padne kisa, sve ce se poplaviti. Celofan nece biti dovoljan.

 

Pogledaj na internetu kako se satori osiguravaju od poplavljivanja i preuzmi neke od tih tehnika.

  Agregat će biti postavljen u jedan dio rupe čiji će otvor ići prema van, makar djelomično.

 

Hvala za ovaj savjet!

14 godina
odjavljen
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
4ucker kaže...

 Agregat će biti postavljen u jedan dio rupe čiji će otvor ići prema van, makar djelomično.

 

Hvala za ovaj savjet!

Za rad motora sa unutarnjim izgaranjem je potreban kisik, dakle O2, što u slučaju zbog raspada zemljine atmosfere nestane kisika?

15 godina
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
alankish kaže...
4ucker kaže...

 Agregat će biti postavljen u jedan dio rupe čiji će otvor ići prema van, makar djelomično.

 

Hvala za ovaj savjet!

Za rad motora sa unutarnjim izgaranjem je potreban kisik, dakle O2, što u slučaju zbog raspada zemljine atmosfere nestane kisika?

  Uvjeren sam da neće doći baš do takvog scenarija.

12 godina
neaktivan
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

nece doc ni do jednog scenarija... {#}

 

EDIT: daj slikaj to vise {#}

 

EDIT2: 4ucker kaj ce ti tolko nutteli kad neas kruha.. {#}

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 16:38 (SuperDox).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
4ucker kaže...

  Uvjeren sam da neće doći baš do takvog scenarija.

Dali barem znaš do kakvog će scenarija doći, odnosno možeš li agumentirati svoju tvrdnju? Ne napadam te, forum služi raspravama, i takva jedna se odvija ovdje.

12 godina
neaktivan
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

***FAIL***

 

deleted :D nisam gledo ciji text citiras {#}

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 16:42 (SuperDox).
15 godina
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

Obećane slike...

 

Dakle, ovaj plavi najlon je kamuflaža da netko ne bi od mojih nešto skontao. On se nakon što sklonim zemlju s njega podigne, jer je čavlima zakucan za daske.

 

The thing! The thing!
I potvrda, jedva se vidi, ali mrak je mrkli vani.
BUG znak. BUG znak.
Mjesto gdje radim:
Iza te ruševine se nalazi moj bamb šelter. Iza te ruševine se nalazi moj bamb šelter.
 

 

@alankish, na pitanje ću odgovoriti kasnije, sad moram obaviti neke važne stvari.

12 godina
protjeran
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
SuperDox kaže...

ne stvarno meni se place kad procitam prijasnje postove...

 

evo vam malo mira da spavate kak NASA kaze...

 

 

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/nista-od-smaka-svijeta-u-prosincu-majanski-kalendar-krivo-protumacen.html

Da, ne znam koja je budala izmislila taj 21. 12, kad apokalipsa ili duhovna obnova, promjena svijesti (poludit ćemo od siromaštva) nastupa 23.12. 2012

Idemo..idemo, sad je ovde, sad je ovde.. / Miš beli sreću deli /
12 godina
neaktivan
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

kaj ces bit cijeli dan unutra..? i sutradan ces shvatit da si ispo budala.. {#} neams pojma u kolko sati ce "pocet" bajka

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
12 godina
neaktivan
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
Budokai kaže...

Da, ne znam koja je budala izmislila taj 21. 12, kad apokalipsa ili duhovna obnova, promjena svijesti (poludit ćemo od siromaštva) nastupa 23.12. 2012

nerazumijem što želiš reci stime? {#}

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
15 godina
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

Sve super i sve pet,mislio sam da si troll,no vidim,necu preko foruma,si za nesto drugo...

Imam par pitanja,ljudi ti tu lijepo govore da u slucaju ovoga scenarija ili onoga ne bi prezivio par dana,ti kazes valjda nece taj biti ?

Kako ti znas da taj nece biti scenarij,ne mozes se pripremati za jedan,a za drugi ne.

Kao drugo ne vjerujem da ces ikakvu zastitu dobiti od tih materijala i vec sto koristis,to bi trebao nabavljati olovna vrata ili sa nekim elementom sto rasprsuje radijaciju i otporan je na udare razlicitih prirodnih sila ( vode,snijega ),uglavnom adekvatnu zastitu ne mozes dobiti od DIY projekta. 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
4ucker kaže...

@alankish, na pitanje ću odgovoriti kasnije, sad moram obaviti neke važne stvari.

Hvala za slike. izgleda zanimljivo. Čujemo se kasnije, i ja moram obaviti neke važne stvari, spasiti svijet.

15 godina
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
doky01akablava kaže...

Sve super i sve pet,mislio sam da si troll,no vidim,necu preko foruma,si za nesto drugo...

Imam par pitanja,ljudi ti tu lijepo govore da u slucaju ovoga scenarija ili onoga ne bi prezivio par dana,ti kazes valjda nece taj biti ?

Kako ti znas da taj nece biti scenarij,ne mozes se pripremati za jedan,a za drugi ne.

Kao drugo ne vjerujem da ces ikakvu zastitu dobiti od tih materijala i vec sto koristis,to bi trebao nabavljati olovna vrata ili sa nekim elementom sto rasprsuje radijaciju i otporan je na udare razlicitih prirodnih sila ( vode,snijega ),uglavnom adekvatnu zastitu ne mozes dobiti od DIY projekta. 

  Napisao sam već. Ne idem na to da se spasim u potpunosti. Zvuči glupo, ali ja ću se potruditi napraviti ga što boljim i kad već takav "scenarij" dolazi, "prepoznati" samog sebe i "odigrati" tu situaciju najbolje moguće.

14 godina
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

Morate probati ovu igru i spasiti svijet http://www.oldspicesavestheworld.com/

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
12 godina
protjeran
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

Pročitaj link koji sam quotao, a ima ih još po Webu.

Nemojte čitati Galaksiju i ostale crackpot conspiracy theories sajtove. {#}

Idemo..idemo, sad je ovde, sad je ovde.. / Miš beli sreću deli /
11 godina
neaktivan
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
4ucker kaže...
da taj nece biti scenarij,ne mozes se pripremati za jedan,a za drugi ne.


Kao drugo ne vjerujem da ces ikakvu zastitu dobiti od tih materijala i vec sto koristis,to bi trebao nabavljati olovna vrata ili sa nekim elementom sto rasprsuje radijaciju i otporan je na udare razlicitih prirodnih sila ( vode,snijega ),uglavnom adekvatnu zastitu ne mozes dobiti od DIY projekta. 

  Napisao sam već. Ne idem na to da se spasim u potpunosti. Zvuči glupo, ali ja ću se potruditi napraviti ga što boljim i kad već takav "scenarij" dolazi, "prepoznati" samog sebe i "odigrati" tu situaciju najbolje moguće.

Pustite ga, nastupi scenario, onda se nekim slučajem "spasi" ali kasnije skonta da je ostao bez noge {#}

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
16 godina
neaktivan
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
SuperDox kaže...

EDIT2: 4ucker kaj ce ti tolko nutteli kad neas kruha.. {#}

haha, pa ko je vidio da se nutela maže na kruh, žlicom se to jede frende... btw. imam nešto starih najlona za udičarenje... e a gore ima olova pa ako skupiš još ostatak od nekoliko tona ja ti dam malo da ne prifali {#}

td svima
15 godina
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
Prilika kaže...
4ucker kaže...
da taj nece biti scenarij,ne mozes se pripremati za jedan,a za drugi ne.

...

Pustite ga, nastupi scenario, onda se nekim slučajem "spasi" ali kasnije skonta da je ostao bez noge {#}

  Idem da izdržim što više. Ti ćeš umrijeti prije mene.

(s)izgoreo kaže...
SuperDox kaže...

EDIT2: 4ucker kaj ce ti tolko nutteli kad neas kruha.. {#}

haha, pa ko je vidio da se nutela maže na kruh, žlicom se to jede frende... btw. imam nešto starih najlona za udičarenje... e a gore ima olova pa ako skupiš još ostatak od nekoliko tona ja ti dam malo da ne prifali {#}

  Upravo tako. Kruh sam spominjao jer mi treba za meso. Sve se vrti oko preživljavanja, ali mislim nastaviti poštovati i neke svoje svakodnevne navike.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
4ucker kaže...
Prilika kaže...
4ucker kaže...
da taj nece biti scenarij,ne mozes se pripremati za jedan,a za drugi ne.

...

Pustite ga, nastupi scenario, onda se nekim slučajem "spasi" ali kasnije skonta da je ostao bez noge {#}

  Idem da izdržim što više. Ti ćeš umrijeti prije mene.

Ja bih isto htio prije, da ne gledam ostatke naše civilizacije.

http://www.imdb.com/title/tt0898367/

Ovaj film mi je promijenio pogled na preživljavanje.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
(s)izgoreo kaže...
SuperDox kaže...

EDIT2: 4ucker kaj ce ti tolko nutteli kad neas kruha.. {#}

haha, pa ko je vidio da se nutela maže na kruh, žlicom se to jede frende... btw. imam nešto starih najlona za udičarenje... e a gore ima olova pa ako skupiš još ostatak od nekoliko tona ja ti dam malo da ne prifali {#}

pa da voda curi iz mene xD..nadam se da si je covjek napravio wc {#}

 

sad necu moc spavat veceras zbog budalastina {#}  prosle godine kad su bila ona 2 smaka svijeta ja sam si nokte do krvi odgrizo... nisam mogo spavat....po cijele dane sam cmizdrio {#}

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
15 godina
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

Brzo, brzo, brzo!

 

Sjetio sam se da mi je mama radila u nekom ogranku Tupperware-a, i ima gooomilu onih željeznih žlica i noževa, slagati ću, ali oko 200 setova, najmanje.

 

Hoće li oni ikako poslužiti kao zamjena za to senzacionalno olovo koje spominjete? Makar razina zaštite bila opet niska.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
4ucker kaže...

Brzo, brzo, brzo!

 

Sjetio sam se da mi je mama radila u nekom ogranku Tupperware-a, i ima gooomilu onih željeznih žlica i noževa, slagati ću, ali oko 200 setova, najmanje.

 

Hoće li oni ikako poslužiti kao zamjena za to senzacionalno olovo koje spominjete? Makar razina zaštite bila opet niska.

koliko godina imas? si siguran da nebude primjetila da hvale alati za prehranu?

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
12 godina
neaktivan
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
4ucker kaže...

Brzo, brzo, brzo!

 

Sjetio sam se da mi je mama radila u nekom ogranku Tupperware-a, i ima gooomilu onih željeznih žlica i noževa, slagati ću, ali oko 200 setova, najmanje.

 

Hoće li oni ikako poslužiti kao zamjena za to senzacionalno olovo koje spominjete? Makar razina zaštite bila opet niska.

Materijal sa što većim atomskim brojem bolje služi kao zaštita. Olovo ima najveći atomski broj a da nije radioaktivan. Olov je 82, a željezo 26.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
4ucker kaže...

Brzo, brzo, brzo!

 

Sjetio sam se da mi je mama radila u nekom ogranku Tupperware-a, i ima gooomilu onih željeznih žlica i noževa, slagati ću, ali oko 200 setova, najmanje.

 

Hoće li oni ikako poslužiti kao zamjena za to senzacionalno olovo koje spominjete? Makar razina zaštite bila opet niska.

To ovisi, ako je riječ o jeftinom priboru za jelo, možeš očekivati da je razina olova veoma visoka, u suprotnom moraš gledati dalje.

15 godina
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
SuperDox kaže...
4ucker kaže...

Brzo, brzo, brzo!

 

Sjetio sam se da mi je mama radila u nekom ogranku Tupperware-a, i ima gooomilu onih željeznih žlica i noževa, slagati ću, ali oko 200 setova, najmanje.

 

Hoće li oni ikako poslužiti kao zamjena za to senzacionalno olovo koje spominjete? Makar razina zaštite bila opet niska.

koliko godina imas? si siguran da nebude primjetila da hvale alati za prehranu?

  Neće, sto posto. Jer joj oni stoje u kutijama sa svime onime što uopće ne koristi.

Unix kaže...
4ucker kaže...

Brzo, brzo, brzo!

 

Sjetio sam se da mi je mama radila u nekom ogranku Tupperware-a, i ima gooomilu onih željeznih žlica i noževa, slagati ću, ali oko 200 setova, najmanje.

 

Hoće li oni ikako poslužiti kao zamjena za to senzacionalno olovo koje spominjete? Makar razina zaštite bila opet niska.

Materijal sa što većim atomskim brojem bolje služi kao zaštita. Olovo ima najveći atomski broj a da nije radioaktivan. Olov je 82, a željezo 26.

  Hvala!

alankish kaže...
4ucker kaže...

Brzo, brzo, brzo!

 

Sjetio sam se da mi je mama radila u nekom ogranku Tupperware-a, i ima gooomilu onih željeznih žlica i noževa, slagati ću, ali oko 200 setova, najmanje.

 

Hoće li oni ikako poslužiti kao zamjena za to senzacionalno olovo koje spominjete? Makar razina zaštite bila opet niska.

To ovisi, ako je riječ o jeftinom priboru za jelo, možeš očekivati da je razina olova veoma visoka, u suprotnom moraš gledati dalje.

  Pa, ne znam baš kakva je kvaliteta. Vjerojatno je neko srednje vrijednosti.

16 godina
offline
Re: Smak Svijeta 21.12.2012
4ucker kaže...

Ja imam dojam da je to loše što si napravio.. Trebaju ti neka atomska vrata a i sklonište mora biti dobro izolirano od vanjskog utjecaja.. Nemam ideju kako ces prezivjeti u samo 2 metra dubine..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
12 godina
neaktivan
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

bolje si kupi kartu za noinu arku.. tam si siguran... a za ovo si badava potrosio vrijeme... trazi po netu kak ces prezivit {#}

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
12 godina
protjeran
offline
Smak Svijeta 21.12.2012

ništa mu neće pomoći jer će zemaljska koogla eksplodirati. može on kopati koliko hoće. {#}

Idemo..idemo, sad je ovde, sad je ovde.. / Miš beli sreću deli /
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice