Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

poruka: 77
|
čitano: 43.147
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko".
21 mjesec
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Ne bi ni koristio netflix da nas nema petero. 8-10e plaćati, pa google one isto tako da imaš za fotografije, pa još razni dodatni servisi.. radije bi uzeo novi mobitel na kraju svake godine nego plaćao za sve te servise

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Zato je dobro da smo svi različiti..... ja recimo nikad ne bi dao tisuću i više Eura za novi mobitel svake godine.....

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
arcane kaže...

Ne bi ni koristio netflix da nas nema petero. 8-10e plaćati, pa google one isto tako da imaš za fotografije, pa još razni dodatni servisi.. radije bi uzeo novi mobitel na kraju svake godine nego plaćao za sve te servise

 

To je potpuno ok. Inače bi svi servisi imali 7 milijardi korisnika, ali ipak nemaju jer ne trebaju svakome.

Plaća onaj kome treba, a onaj kome ne treba ne plaća. Ako nekome to ne treba i rađe bi nešto drugo umjesto toga ne znači da nikome ne treba.

Meni recimo ne treba SportKlub i ostali sportski paketi pa niti ne kukam kako je to skupo ili što već.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.7.2023 18:01 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Ma Netflix je najveći pa si može priuštit ovakve poslovne poteze. Hbo, D+, Amazon Prime sigurno neće uvodit šupačke poteze jer ne drže tržište.

Inače, ako mi Netflix javi da drugi ne mogu gledati - ukidam pretplatu i pičim na hbomax. Buraz ima disney+, kum amazon prime, svatko plaća svoje, a svi mogu gledati sve. Čak i da se dogodi da svi gledamo istovremeno jedan servis - nema frke. Pored takvog rasporeda, torenti fakat nemaju smisla.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Apachy kaže...
Ma Netflix je najveći pa si može priuštit ovakve poslovne poteze. Hbo, D+, Amazon Prime sigurno neće uvodit šupačke poteze jer ne drže tržište.

Inače, ako mi Netflix javi da drugi ne mogu gledati - ukidam pretplatu i pičim na hbomax. Buraz ima disney+, kum amazon prime, svatko plaća svoje, a svi mogu gledati sve. Čak i da se dogodi da svi gledamo istovremeno jedan servis - nema frke. Pored takvog rasporeda, torenti fakat nemaju smisla.

 

Ja sam neki dan morao potvrditi household.

Burazu kojem sam dao da koristi moj account se pojavila ista poruka i mogao je preskočiti to i dalje isto gleda kao i prije.

Ne znam koja je fora s tim i kako misle to kontrolirati, nisam našao nigdje dobro objašnjeno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva

-mjesec dana... (kao godišnji).. nakon tog imaš problem tj home adresa radi, druga ne. U tome je fora-pamet-logika tj ako živiš na nekoj adresi tamo ti radi, na putu-godišnjem će ti raditi.. no neće trajno, time eliminiraju shareanje na više adresa što znači nije isto kućanstvo-obitelj i logika je ok dok jeidni problem ima osoba koja ima više kuća-kućanstava, no ta može i plaćati odgovarajući broj pretplata kao što plaća i ostalo (komunalije i sl.).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
ihush kaže...

-mjesec dana... (kao godišnji).. nakon tog imaš problem tj home adresa radi, druga ne. U tome je fora-pamet-logika tj ako živiš na nekoj adresi tamo ti radi, na putu-godišnjem će ti raditi.. no neće trajno, time eliminiraju shareanje na više adresa što znači nije isto kućanstvo-obitelj i logika je ok dok jeidni problem ima osoba koja ima više kuća-kućanstava, no ta može i plaćati odgovarajući broj pretplata kao što plaća i ostalo (komunalije i sl.).

 

Pa da, vidjet ćemo, dok mu radi radi, kad prestane nek si plaća sam :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Bitanga kaže...
Indestructible kaže...

Ja sigurno necu uzeti pretplatu.

Ionako ovo sto nekad pogledam, pogledam jer mi frend dijeli svoj account. Inace i nemam potrebu za gledanjem. Imao sam Disnijevu i Amazonovu pretplatu bezveze bacio pare nisam nista pogledao.

A i nisam ljubitelj novog sadrzaja, sve mi je nekako sterilno, bezdusno, bezveze, jako malo serija me nesto privuklo.


Mozda je do samog Netflixovog sadrzaja, no recimo Appleove serije mi se svidjaju. Severance je top, Silo sam poceo gledati i cini mi se jako dobra serija.

 

Ima super serija na svim platformama, pa tako i na netflixu. Ne treba bit ograničen. A i ako ne stigneš gledat onda ti niti ne treba.

Ja pogledam bar jednu epizodu do dvije neke serije dnevno na bilo kojem streamingu, žena isto tako, klinci isto tako. Isplati mi se začas taj duševni mir da ne moram svima doma downloadati non stop nešto, slagati titlove. Skinem samo ono što jako želim, a nema nigdje.

 

Slazem se ja sa svim sto si rekao. Ono gdje bih ja jedino Netflix popljuvao jeste cancelovanje serija. Recimo Archive 81 mi je haos legla, ali je cancelovana nakon prve sezone. Space Force mi je takodjer sjela kao humoristicka serija za pustiti mozak na pašu, no i ona je cancelovana. I bilo je jos tako serija kojih se sad ne sjecam.

 

A ono sto sam ja htio reci da sam ja neko ko moze gledati dosta filmova, serija, a isto tako ih i ne moram gledati, necu imati neku želju da ih gledam. Jedino sta volim jeste počastiti se nekim kvalitetnim filmovima, odgledam ih par u jednoj godini i meni dosta. A to su pretezno ovi bas stariji filmovi.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
21 mjesec
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Ulica Ulice kaže...

Zato je dobro da smo svi različiti..... ja recimo nikad ne bi dao tisuću i više Eura za novi mobitel svake godine.....

 Naravno, zato kažem iz svoje perspektive. Ne bi netflix ni koristio da nema 5 korisnika pa da mi je povoljno. Ali očiglendo da se netflixu isplati jer opet više zaradi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.7.2023 23:26 (arcane).
15 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Indestructible kaže...

 

Slazem se ja sa svim sto si rekao. Ono gdje bih ja jedino Netflix popljuvao jeste cancelovanje serija. Recimo Archive 81 mi je haos legla, ali je cancelovana nakon prve sezone. Space Force mi je takodjer sjela kao humoristicka serija za pustiti mozak na pašu, no i ona je cancelovana. I bilo je jos tako serija kojih se sad ne sjecam.

 

A ono sto sam ja htio reci da sam ja neko ko moze gledati dosta filmova, serija, a isto tako ih i ne moram gledati, necu imati neku želju da ih gledam. Jedino sta volim jeste počastiti se nekim kvalitetnim filmovima, odgledam ih par u jednoj godini i meni dosta. A to su pretezno ovi bas stariji filmovi.

 

Druga krajnost je Grey's Anathomy koji nikako da umre i nakon 19 sezona, eno ide i 20. :-)

Space Force mi je bio odličan u prvoj sezoni, druga je već bila dosta loša, tako da mi nije žao što su cancelirali.

Neke serije jednostavno ne uspiju, tako je oduvijek bilo, nije to ništa novo. Ako nema gledanosti, nema ni business casea.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Evo tjedan dana bez netflixa, život ide dalje. Nema beskrajnog skrolanja ničega.
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Također ugasio pretplatu, ciganska praksa je ciganska praksa. Da su od početka postavili pravila igre - nikom niš, znaš kaj plaćaš i koliko.

Gledam baš u SAD-u ukinuli srednji paket od 10 dolara i uveli novi standardnu opciju (a prvu bez reklama) za 15,50 dolara + 8 dolara za slotove izvan registriranog kućanstva. Doći će to i do nas, isto kako je i došlo ova fora sa kućanstvima.

 

Ima i drugih servisa, živjela konkurencija.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Iskreno ja ih palim i gasim po potrebi, jedan mjesec Netflix, jedan AppleTV, jedan Prime, jedan Showtime ili Disney - HBO Max imam več uključen u paket sa internetom od ISP-a - jer iskreno da ih imam sve stalno uključene mi je bacanje para jer toliko nema gore za gledat niti imam toliko para za razabacivat.

Istina je da sam u zadnje 2 godine torrente smanjio za 50% u odnosu na prije. Torrentiram samo filmove u boljoj kvaliteti da mogu uživat na mx u kućnom kinu.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Ja sam ih danas otkazao s velikim guštom. Do sada smo sherali brat, ja i stara na 3 lokacije. Da im ne bi plaćali ukupno 30 eur za 4K. Da ne pričam da ih skoro uopće nisam ni koristio. Od sada ćemo koristiti HBO i Sky koji sam uzeo za 3 eur mjesečno. Povremeno ubacimo Prime i Disney, a Netflix neka se slika kad ne žele i nama na manjim tržištima omogućiti dodatne accounte.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.7.2023 1:30 (CroDexter).
 
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Meni je izbacilo to da potvrdim za Household i dalje ništa. Account je frendov i spojeno nas je 4-5 na njega. Drugi mu nisu ništa rekla za to, niti je njega pitalo. Vidjet ćemo dalje, al isto je rekao da će otkazat

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Pozdrav.

Jel moguće još uvijek sherati acount sa više osoba izvan kučanstva ili su to promijenili

Ili postoji neka caka?

 

Hvala vam unaprijed

 

Lp

 

Može i u poruke odgovor

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Ja koristim profil spremljen na tvu od korisnima iz amerike unazad  7godina  lol ...na koju  foru jos uvijek  radi neam pojma al nikad me nije  pitalo za potvrdu ili nesto ( i jos je od bivse xD)

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice