Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

poruka: 36
|
čitano: 12.442
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene".
14 mjeseci
protjeran
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
lllnuclearlll kaže...

Rješenja vam nisu ni torrenti ni drugi servisi. Rješenje vam je to sve skupa otkazat, kupite si bicikl/motor, nađite ekipu i uživajte u prirodi, druženju s ljudima, vremenu s obitelji, a tu i tamo pogledajte neki film u kinu ili TVu. Ionako je 99% sadržaja teško smeće i radi se o totalnom gubljenju vremena ispred TVa, pogotovo što se tiče serija.

 

Govori vam čovjek koji je pol mladosti proveo pred filmovima i serijama, a sad kad se osvrnem na to, radije bih da sam radio nešto pametnije. Sportom sam se ozbiljnije krenuo bavit tek oko 30te, i sad mi je stvarno žao što to nisam napravio ranije.

 Sve to stoji. S tim da dolaze hladniji dani kada su ljudi više u zatvorenom prostoru. A ne volim smrditi u nekakvim dvorana čiji se satovi naplaćuju, jer je to onda samo zamjenski trošak umjesto streaming platformi.

16 godina
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
NetkoNegdje kaže...

 Sve to stoji. S tim da dolaze hladniji dani kada su ljudi više u zatvorenom prostoru. A ne volim smrditi u nekakvim dvorana čiji se satovi naplaćuju, jer je to onda samo zamjenski trošak umjesto streaming platformi.

 A 7-8 eur mjesečno onda i nije neki veliki trošak, al te firme postaju sve pohlepnije, a nažalost kako svi vele, sadržaj je sve gori. nek nam daju američki netflix pa nek dignu cijenu, na našem pol tog fali... nek mi daju library kakav imaju torrenti, pa onda možemo pričat o 10-12eur mjesečno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2023 20:28 (lllnuclearlll).
14 godina
neaktivan
offline
Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati cijene

Djeca mi krv popila, hoće gledati neke crtiće koji su samo na Netflixu, sinhronizirani, platio bi im za mjesec dana, ali bi onda to skinuo na hard za kasnije gledanje. Jel to moguće?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci
Kako se zove crtić?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci

Gabina kuća lutaka 

14 godina
offline
Re: Nije déjà vu: Netflix opet planira povećati ci

Mislim da samo Netflix ima sinhroniziran crtić na hrv. jezik.

Uglavnom ukineš pretplatu kada ga pogledaju :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice